Wariat na wolności. Autobiografia

Wojciech Eichelberger
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Wariat na wolności. Autobiografia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Inspirująca autobiografia jednego z najważniejszych współczesnych psychoterapeutów Z młodości uciekł niczym z domu wariatów, ale w głębi duszy nigdy nie uległ presji bycia normalnym. Bo czy to nie szaleństwo – przez 75 lat szukać swojej prawdziwej natury i toczyć walkę z własnym ego? Niepokorny buddysta, zbuntowany terapeuta, autorytet, który przyznaje, jak wiele jeszcze nie wie, i z rozbrajającą szczerością mówi o swoich błędach oraz głęboko zakorzenionym egoizmie. W szczerej i intymnej autobiografii Wojciech Eichelberger opowiada o tym: • czy to my sterujemy naszym życiem, czy robią to wydarzenia, na które nie mamy wpływu? • czy psychoterapeuta zawsze jest dobrym partnerem i rodzicem, czy też popełnia więcej błędów niż jego pacjenci? • co w życiu jest ważniejsze niż szczęście? A przede wszystkim – jak mądrze pracować, kochać i myśleć, by z tej zawiłej, przypadkowej i ułomnej materii sklecić jedno dobre życie. Książka, która pomoże każdemu lepiej zrozumieć siebie. Wojciech Eichelberger – psycholog, coach, doradca biznesu, felietonista i autor książek. Jeden z najbardziej znanych polskich psychoterapeutów. Współtwórca słynnego Laboratorium Psychoedukacji i powstałego kilkanaście lat temu innowacyjnego Instytutu Psychoimmunologii IPSI, którego misją jest humanizowanie biznesu. Jego warsztaty mindfulness i samorozwoju przyciągają tłumy i cieszą się wielką popularnością także w tworzonej przez firmę Positive Life wersji online.  
Data wydania: 2019-08-12
ISBN: 978-83-240-3793-3, 9788324037933
Wydawnictwo: Znak literanova
Kategorie: Biografia, Reportaż
Stron: 352
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wariat na wolności

5.01.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Mimo, że książka "Wariat na wolności" jest autobiografią słynnego psychoterapeuty to każdy może znaleźć w niej fragment własnego życia, swoją małą biografię, lub motywację do zmienienia czegoś. Sam autor opowiada o swoim życiu obiektywnie i z dystansem, nie koloryzuje, opisuje fakty. Przedstawia też wpływ poszczególnych ideologii na jego życie ora... {} Recenzja książki Wariat na wolności. Autobiografia

Moja opinia o książce

Opinie

@zaczytana.o.polnocy
2020-01-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Wariat na wolności. Autobiografia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl