Widok ze wzgórza odciętych głów

Agnieszka Osikowicz-Chwaja
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Widok ze wzgórza odciętych głów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Ainika to raj. Hałaśliwy, niebezpieczny, chaotyczny, czasem nawet cuchnący, ale raj. Zwłaszcza w porównaniu z resztą kraju. Siranuk ma winnicę i swoje sekrety, Kira chce po prostu leczyć ludzi, a Tamasowi zależy wyłącznie na korzystaniu z władzy oraz benefitów z nią związanych. Ich życia są całkiem przyjemne i pełne możliwości. Do czasu. Prawdziwa Rewolucja nadciąga ze stolicy wraz z nową Siewczynią Sprawiedliwości, armią betonowych golemów i złowrogim bluszczem. Ainika ma stać się taka, jak reszta kraju – szara, milcząca oraz zamknięta.

Czy zmieni się w grobowiec swoich mieszkańców?

Agnieszka Osikowicz-Chwaja po raz kolejny oddaje w nasze ręce doskonałą powieść pełną fantastyki. To kolejny po Pamięci lasu i Szeptach na wzgórzach tekst, w którym fantastyczne wizje autorki pozostają w bliskim związku ze światem rzeczywistym.

"Nieprzeciętna opowieść! Jest tu wszystko: walka i emocje, rewolucja i nadzieja, magia i prawda, dramat i piękno. Czytajcie!"
Katarzyna Kmieć, @pani_ka_czyta

"Urokliwe nadmorskie Frai wydaje się być ostatnim bastionem normalności. Lecz gdy ledwo zdążymy pojąć jego wyjątkowość, życie bohaterów zostaje wywrócone do góry nogami, a nas pochłania coraz mroczniejsza fabuła. Kolejny raz Agnieszka Osikowicz-Chwaja zachwyciła mnie swoją wyobraźnią i warsztatem pisarskim!"
Olga Olejniczak, @zaczytany_introwertyk
Data wydania: 2021-10-25
ISBN: 978-83-66013-60-5, 9788366013605
Wydawnictwo: Stara Szkoła
Kategoria: Fantasy
Stron: 332

Autor

Agnieszka Osikowicz-Chwaja Agnieszka Osikowicz-Chwaja Agnieszka Osikowicz-Chwaja to pochodząca z Gliwic pisarka, obecnie mieszkająca w Trzebuni koło Myślenic. Agnieszka Osikowicz-Chwaja była nauczycielką, zajmowała się projektowaniem i tworzeniem biżuterii, zanim odkryła, że pisanie jest jej najwięks...

Pozostałe książki:

Magazyn Silmaris nr 2/2019 (13) Pamięć Lasu Transgeniczna mandarynka W cieniu Bangor. Antologia inspirowana prozą Stephena Kinga Szepty na wzgórzach
Wszystkie książki Agnieszka Osikowicz-Chwaja

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

BETONOWA PUŁAPKA

25.10.2021

Lubicie wielowątkowe powieści fantasy, gdzie tajemnicza magia przeplata się z grozą, a przewracając kartki wkroczyć można do krain baśniowych, pełnych uroku i nierzeczywistego piękna lub takich gdzie powiewa grozą, a za rogiem czai się niebezpieczeństwo? Ja bardzo! Szczególnie gdy Autor uruchamia swoją wyobraźnię i znane już motywy kreuje w zaskak... Recenzja książki Widok ze wzgórza odciętych głów

Moja opinia o książce

Opinie

@klarita_mm
2022-01-05
5 /10
Przeczytane Obyczajwe i Romanse Kryminały / Horrory / Thriller Fantasyka Przeczytane w 2021r.
@czerwonakaja
2021-10-25
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Widok ze wzgórza odciętych głów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl