Wirus Judasza

James Rollins
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 8 ocen kanapowiczów
Wirus Judasza
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 8 ocen kanapowiczów

Opis

Światu grozi zagłada biologiczna wywołana wirusem Judasza, który przybył z otchłani Oceanu Indyjskiego. Ludzkość przetrwa, jeśli uda się odkodować wiadomość zapisaną w pradawnym języku aniołów, pochodzącym sprzed ery starożytnego Egiptu, a więc starszym od pierwszego oficjalnego języka świata... Powieść sensacyjno-przygodowa jednego z najpopularniejszych pisarzy tego gatunku, autora m. in. „Czarnego zakonu”, „Burzy piaskowej” i „Amazonii”. Dla fanów Kena Folleta, Clive'a Cusslera, Wilbura Smitha oraz filmów z Indianą Jonesem. Zapierająca dech w piersiach akcja, starcie dobra ze złem, archeologiczne i medyczne zagadki oraz opisy egzotycznych miejsc to najważniejsze walory książek Rollinsa.  
Tytuł oryginalny: The Judas Strain
Data wydania: 2017-03-22
ISBN: 978-83-7985-949-8, 9788379859498
Wydawnictwo: Albatros
Cykl: Sigma, tom 4
Kategorie: Fantastyka, Horror
Stron: 480
dodana przez: Mirko
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

James Rollins James Rollins
Urodzony 20 sierpnia 1961 roku w USA (Chicago)
Amerykański pisarz. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Jego hobby to nurkowanie i wspinaczka. Autor powieści o tematyce awanturniczej, głównie z udziałem specjalnej grupy operacyjnej SIGMA. Akcja powieści rozgrywa sie w niedostępnych rejonach...

Pozostałe książki:

Mapa Trzech Mędrców Czarny Zakon Burza piaskowa Amazonia Ołtarz Edenu
Wszystkie książki James Rollins

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Chwile dobrej rozrywki

13.05.2010

Kilka lat temu zaczytywałam się w książkach przygodowo-sensacyjnych, bardzo lubiłam szczególnie książki Wilbura Smitha. Dzisiaj już czytam takich książek zdecydowanie mniej (chociaż jak na przykład będę miała okazję dostać w swe ręcę którąś z nieczytanych jeszcze książek wyżej wymienionego autora, to biorę od ręki :D), ale od czasu do czasu się odd... Recenzja książki Wirus Judasza

Moja opinia o książce

Opinie

@goniaaa
2010-08-07
Przeczytane

Ksiazka intresujaca, jednak chwilami autor przesadza z zawilosciami akcji:)

| link |
@eR_
2019-12-19
8 /10
Przeczytane
@enga
2010-05-12
8 /10
@Wiesia
2019-12-03
9 /10
Przeczytane Posiadam 📚 Z- Rollins Przygodowe + elementami fantastyki przeczytane 2020 Seria - Sigma
@ejwa1960
2019-11-18
7 /10
Przeczytane Sensacja, thriller, horror,kryminał Z biblioteki
@BagatElka
2019-11-13
10 /10
Przeczytane 📚 Posiadam
@MelaniaJ
2012-09-04
10 /10
Przeczytane
@Panzer
2012-06-10
8 /10
Przeczytane
@makomt
2010-03-14
8 /10
Przeczytane Domowa biblioteczka

Cytaty z książki

O nie! Książka Wirus Judasza. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Burza piaskowa
Burza piaskowa
James Rollins
7.7/10
Książka otwierająca serię SIGMA FORCE. Potężna eksplozja niszczy wystawę w Muzeum Brytyjskim. Badan...
Mapa trzech mędrców
Mapa trzech mędrców
James Rollins
7.5/10
Druga powieść serii Sigma Force. Nocne nabożeństwo ku czci Trzech Króli w katedrze w Kolonii zostaje...
Czarny Zakon
Czarny Zakon
James Rollins
8.4/10
Koktajl kryminału, thrillera historycznego i powieści przygodowej - trochę tu Browna, trochę Cussler...
Ostatnia wyrocznia
Ostatnia wyrocznia
James Rollins
7.8/10
Kolejny po Wirusie Judasza i Kluczu zagłady, thriller przygodowy z cyklu powieściowego SIGMA. Jego b...
Klucz zagłady
Klucz zagłady
James Rollins
9/10
W strzeżonym laboratorium na Uniwersytecie Princeton umiera znany profesor genetyki. Ojciec Marco Gi...
Kolonia diabła
Kolonia diabła
James Rollins
8.5/10
Czy historię Ameryki należy napisać od nowa? Czy powstanie Stanów Zjednoczonych było rezultatem spis...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl