Wizja

Paulina Bronisz
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Wizja
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Kim to z pozoru normalna nastolatka, która wraz z rodzicami przenosi się do innego miasta, co oznacza też dla niej zmianę szkoły. Dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowym środowisku. Poznaje przyjaciół, pojawia się również tajemniczy chłopak, który wydaje się jednak dziwnie znajomy...

W tej pozornie zwyczajnej historii o dorastaniu następuje nieoczekiwany zwrot. Okazuje się, żeKim nie jest do końca taka jak jej rówieśnicy – posiada bowiem pewien szczególny dar, którypozwala jej przewidywać przyszłość. Z czasem odkrywa, że dar ten ma związek ze strasznąrodzinną tajemnicą...
Czy niezwykła zdolność, którą posiada Kim, okaże się błogosławieństwem, czy możeprzekleństwem? Czy dziewczyna wykorzysta szansę, jaką dał jej los?
Data wydania: 2020-03-27
ISBN: 978-83-952497-6-1, 9788395249761
Wydawnictwo: NowoCzesne
Kategoria: Fantasy
Stron: 192
dodana przez: ejwa1960

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wizja - Paulina Bronisz

10.05.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Muszę przyznać, że wobec tej książki nie miałam wygórowanych oczekiwań. Jednak bardzo chciałam, żeby mi się spodobała i na szczęście tak właśnie było, ale zacznijmy od początku. "Wizja" Pauliny Bronisz opowiada historię dziewczyny, która ze względu na swoją przeszłość była zmuszona zmienić szkołę. Kim musi odnaleźć się w nowym środowiska. Jedn... {} Recenzja książki Wizja

Moja opinia o książce

Opinie

@Anna30
2020-04-15
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Pani Paulina Bronisz autorka książki pt. '' Wizja'' ujęła mnie tym, że ma niezwykłą zdolność do przedstawienia losów nastolatki, która to musi zmierzyć się ze swoją przeszłością tak, aby nikt nie wiedział o jej cierpieniu, z którym się zmaga każdego dnia i sprawia to, że nie czuje się bezpieczna i pewna siebie.

Po przeczytaniu tej książki można wyciągnąć wiele wniosków dotyczących problemów młodzieżowych, z którymi borykają się w szkole.

W trakcie czytania zwróciłam na to, z jaką to delikatnością autorka bardzo dobrze zna psychologię osobowości bohaterów, a to potrafi wciągnąć Czytelnika, aby mógł poznawać dalsze ich losy.

Warto również podkreślić rolę rodziców Kim, którzy właściwie pomijają problem córki.

Kim jest dla mnie przykładem bohaterki, która odkrywa siebie na nowo w otaczającej trudnej dla niej samej rzeczywistości.

Nie zabraknie również w opisywanej historii Kim losów związanych z jej nowymi poznanymi szkolnymi przyjaciółmi, sympatią, ale czy wystarczy jej sił, aby powiedzieć, z jakim to problemem się zmaga, każdego dnia o tym warto się przekonać czytając tę książkę.


{}× 7 | link |
@asinthebook
2020-05-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@Thebookmyfantasy
2020-04-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Wizja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl