Władza jest kobietą

Dakota Arizona, "Charlotte Mils", "K.E. December", "A. November"
9.1 /10
Ocena 9.1 na 10 możliwych
Na podstawie 12 ocen kanapowiczów
Władza jest kobietą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.1 /10
Ocena 9.1 na 10 możliwych
Na podstawie 12 ocen kanapowiczów

Opis

Władza. Jej kuszący płomień zniewala, ale może też spalić żywcem. Nie podchodź zbyt blisko, bo się nią sparzysz.
Cztery kobiety i cztery różne historie, których wspólnym mianownikiem jest przyjaźń i igranie z ogniem władzy. Mikayla, Meghan, Adeline i Nikki – doświadczone przez życie przyjaciółki, silne, niezależne i pewne siebie kobiety, świadome własnej wartości, dążące za wszelką cenę do postawionych sobie celów... do wolności.

Cztery autorki, które z czterech części utkały całość – powieść gorącą jak płomień władzy, bez cenzury, rozgrzewającą zmysły.
Moc przyjaźni, gangsterskie porachunki, lojalność, pieniądze, seks, miłość.
W tej historii rządzą kobiety.
Data wydania: 2022-03-23
ISBN: 978-83-67200-03-5, 9788367200035
Wydawnictwo: Spark
Stron: 236
dodana przez: landrynkowa

Autor

Dakota Arizona Dakota Arizona Dakota Arizona, właśc. Zuzanna Kuniszyk. Niegdyś zawodniczka mieszanych sportów walki, ale nadal niepoprawna optymistka i twardzielka, która pewnego dnia postanowiła... PISAĆ. Wszystko przez to, że ma zbyt wiele marzeń i jeszcze więcej scenariuszy ...

Pozostałe książki:

Władza jest kobietą Król Ringu Sportowe Love Crazy love Świąteczna magia
Wszystkie książki Dakota Arizona

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Władza jest kobietą

23.03.2022

‘Władza jest kobietą’ to książka jedyna w swoim rodzaju. Przybliża nam historię 4 wyjątkowych kobiet, których losy zostały wykreowane przez 4 autorki i by tego było mało, całość została połączona tak, że stworzoną jedną historię. Wszystko to sprawia, że nie mamy do czynienia z antologią! Było to moje pierwsze spotkanie z taką formą, dlatego też by... Recenzja książki Władza jest kobietą

Book Coffee Cake

23.03.2022

“Władzę ma ten, kto o nią walczy i na koniec wygra.” “Władza jest kobietą” to historia, która opisuje życie czterech kobiet: Adeline, Meghan, Mikayli oraz Nikki. Dziewczyny są przyjaciółkami od lat, jednak śmiało można powiedzieć, że to coś więcej niż przyjaźń. One są rodziną. Każda z nich ma swoją historię. Przeszłość, która nieustannie do nich ... Recenzja książki Władza jest kobietą

@bookcoffecake@bookcoffecake

Władza to my

31.03.2022

Cztery autorki które postanowiły połączyć siły i stworzyły coś co zdecydowanie wciągnie was od samego początku. Władza jest kobieta. Tu nawet tytuł intryguje o okładce już nie wspominając. Cztery autorki. Cztery bohaterki. Cztery historie. Cztery ciężkie i bolesne początki. I to wszystko zawarte w jednej książce. Czy to się mogło udać? Tak !!!!! Z... Recenzja książki Władza jest kobietą

Władza jest kobietą

19.03.2022

💓RECENZJA PRZEDPREMIEROWA PATRONACKA" "Zawsze jest jakieś wyjście, z każdej sytuacji i wcale nie trzeba od razu uciekać się do najgorszego rozwiązania. Czas sam je nam przynosi, trzeba tylko być wytrwałym w swoich postanowieniach." 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓 To historia o czterech wspaniałych kobietach, których los nie szczędził. Teraz każdego dnia zmagają si... Recenzja książki Władza jest kobietą

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@lalkabloguje
2022-03-15
Przeczytane Patronat

PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA

"Władza jest kobietą" to mój pierwszy patronat medialny. Jestem świeżo po lekturze i w totalnym szoku. Ta książka to petarda. Początkowo nie zapowiadało się tak gorąco. Cztery kobiety, które różni wszystko a łączy nie tylko przyjaźń. Tajemnice, intrygi, gorące sceny erotyczne i w tym wszystkim one: Mikayla, Megan, Adeline oraz Nikki. Kobiety silne, twarde ale jednocześnie mają w sobie ogień.

Mikayla to młoda pani psycholog, która jest świeżo po rozwodzie. Rozwód przeżyła ciężko, zwłaszcza że były mąż zostawił ja z niczym przez intrygę kochanki. Jej plan to poderwać kolejnego bogatego męża, który szybko zostawi ja ze spadkiem. Ale na jej drodze staje przystojny ordynator szpitala, w który pracuje, a także inny intrygujący kandydat.

Megan to wzięta prawniczka. Oprócz typowych spraw w swojej kancelarii bierze sprawy, które nie do końca są zgodne z jej sumieniem. Tak wplątuje się w układ, który zaczyna jej ciążyć . Dodatkowo sprawy komplikuje pewien przystojniak o imieniu Brian.

Adeline to młoda dziewczyna, która w wyniki postrzelenia w dzieciństwie, przeżyła swoja śmierć. Brzmi zaskakująco. Konsekwencja tego jest utrata pamięci wszystkiego sprzed wypadku. Gdy odzyskuje pamięć, wydarzenia jej się mieszają. Nie do końca zapamiętała je tak jak powinna. W historii Adeline wkraczamy w świat mafii irlandzkiej, a cała historia pisana jest w dwóch perspektywach, Adeline i przystojnego Cadena.

Na koniec...

× 5 | link |
@grazyna.podbudzka
2022-03-29
9 /10

„Władza jest kobietą” to historia, a właściwie historie czterech kobiet, pozornie różnych jednak łączy je wiele: siła charakterów, walka o przetrwanie w świecie zdominowanym przez mężczyzn, w którym przyszło im żyć.

Cztery autorki połączyły siły by stworzyć cztery różne bohaterki, które łączy ponadczasowa przyjaźń. Każda z nich niesie inny bagaż doświadczeń, który ukształtował ich charaktery, podejście do życia a przede wszystkim mężczyzn. W raz z każdym czytanym rozdziałem poznajemy Mikaylę, Meghan, Adeline i Nikki, oraz mężczyzn, którzy wkroczyli w ich życie, aby wywrócić je do góry nogami. Kobiety sporo przeszły w swoim życiu, udało im się wyrwać z rąk biedy, brutalności, a czasem i śmierci. Są sobie oddane, mogą na siebie liczyć i to daje im władzę. Uroda, pewność siebie zbija z pantałyku niejednego chętnego do zdobycia ich ciał, serc czy dusz – jednak jedno jest pewne- bez ich zgody, nie uda się to nikomu. To one sprawują kontrolę nad swoim życiem i nikomu nie pozwolą jej sobie odebrać.

Czy skrzywdzona Mikayla i pociągający ordynator, mają szansę na coś więcej niż przelotny romans w pracy?

Historia Meghan i uroczego agenta Briana, działającego pod przykrywką – czy Kobiecie uda się uratować mężczyznę, który skruszył mur wokół jej serca?

Jak na miłośniczkę wątku mafijnego przystało powaliła mnie historia Adeline i Kinga, ich irlandzkich korzeni, wprost nie mogę się doczekać, aby poznać ich...

| link |
@historie_budzace_namietno
2022-03-31
10 /10
Przeczytane Patronat 2022

Cztery autorki, które cztery różne historie połączyły w jedną. O czterech kobietach. O czterech przyjaciółkach. O władzy jaką zdobywają za pomocą swoich umiejętności i do czego doprowadziły ich wybory.

Połączyła je przyjaźń oraz to, że każda ma za sobą ciężką przeszłość. Są lojalne wobec siebie i zawsze wspierają się. Gdy jedna potrzebuje pomocy nie patrzą na konsekwencje tylko pomagają, nawet jeśli muszą działać poza granicami prawa. Gangsterskie porachunki, miłość, seks, pieniądze i wolność do której dążą. Poznajcie gorące jak ogień, pełne pożądania i tajemnic historie: prawniczki - Meghan, terapeutki - Adeline, agentki FBI - Nikki i psycholog - Mikayle. Każda z nich ma bagaż doświadczeń, który mógłby załamać nie jednego ale one nie poddały się i osiągnęły sukces. Tylko miałam wrażenie, że niektóre gdzieś po drodze pogubiły się w podejmowanych przez siebie decyzjach. Intrygujące fabuły, różnorodność od prawników, lekarzy po agentów. Każda z nich spotkała mężczyznę który zawrócił im w głowie i przyciągał jak żaden inny. Każda kartka to emocje i zaskoczenie. Pikantne sceny przyspieszają oddech i pobudzają wyobraźnię. Zakończenia sprawiły, że mam ochotę na więcej i na jeszcze bliższe spotkanie z bohaterkami oraz dowiedzenie się jak potoczyły się dalej ich losy, bo zostawiłyście mnie w zawieszeniu i aż zaczęłam sobie snuć ciąg dalszy. Całość jest naprawdę dobrze napisana i współgra nawet ze sobą, ale nie zmieniło to tego, że tylko trzy historie i ...

| link |
@Booklutek
@Booklutek
2022-07-07
6 /10

Dakota Arizona, K.E. December, Charlotte Mils, A. November „Władza jest kobietą” 👸🏼

„Dlaczego kobietom władza przeważnie kojarzy się z walką o nią? Czyż nie dlatego, że praktycznie przez całe życie muszą się przepychać łokciami, aby udowodnić swoją wartość, zdobyć szacunek i stać się niezależne?”

Cztery autorki, które połączyły swoje siły i stworzyły cztery niepowtarzalne i niezwykle silne bohaterki. Mikayla, Meghan, Adeline i Nikki łączy traumatyczna przeszłość i wspólne dążenie do władzy.

„Cztery przyjaciółki i cztery różne osobowości, które łączył wspólny mianownik w dążeniu do upragnionej wolności. Tym mianownikiem była władza. Absolutna i niepodważalna. Najczęściej nad mężczyznami.”

Mikayla z zawodu psycholog, która po nieudanym związku małżeńskim szuka bogatego mężczyzny, a natrafia na doktora w nowej pracy.
Meghan prowadzi sprawę jako adwokat swojego klienta, który niejedno ma za uszami i gra nieczysto w biznesie. A dzięki temu poznaje Briana.
Kiedyś Adeline została postrzelona i od tego momentu nic nie pamięta, a to wszystko wiąże się z irlandzkimi klanami.
Nikki aktualnie pracuje w charakterze cyberprzestępcy, a wcześniej była agentką FBI. Została wplątana w przekręt, z którego nie łatwo się wywinąć i próbuje za wszelką cenę wydostać się z tego bagna. W akcji pomaga jej były szef.

Jak myślicie, czy dziewczyny uchronią się przed niebezpieczenstwem czyhającym na ich losie?

„Uczucia to słabość, na kt...

| link |
@lukaszgrudzinski21
2022-04-01
10 /10

Cztery autorki, cztery silne, niezalnezne i pewne siebie bohaterki.
Każda inna a za razem tak podobne.
Każda bohaterka ma swoją przeszłość która nie była kolorowa i to je ukształtowało na władzcze kobiety.

Mikayla, Meghan Adeline i Nikki.
Na ogół to cztery różne historie które połączy przyjaźń i stworzy całość. To nie jest antologia. To jest książka jak każda inna rozbudowana i połączona idealnie. Wszystko wyszło znakomicie i dziewczyny wykonały świetna robotę by dopasować wszystkie wydarzenia do siebie.
Książka pokazuje nam prawdziwą przyjaźń i jak wiele dla przyjaźni można zrobić. Porachunki gangsterskie bo pojawią się niebezpieczne momenty i nielegalne. Pieniądze które grają dużą rolę dla bohaterek oraz seks który dodaje pikanterii i miłość. Bohaterki twardo stąpają po ziemi i wiedzą że one rządzą swoim życiem. Przeszłość która nie była lekka wciąż ciąży bohaterkom w głowie przez co walczą o lepszą siebie teraz.
Nie brakuje tutaj emocji i adrenaliny ponieważ każda z przyjaciółek ma swoją rozdziały i sceny które dają nam wiele odczuć. Każda z bohaterek dała mi coś innego i spowodowała że chciałabym poznać każdą bohaterkę w częściach dalszych. Bo to dopiero początek władzy. Autorki szykują już dalsze części .
To jest książka jakiej jeszcze nie bylo na polskim rynku i zdecydowanie jest warta sięgnięcia i zapoznania się z nią dla każdej czytelniczki która lubi silne bohaterki.

Jestem dumną patronką książki dzięki ...

| link |
@basik.czyta
@basik.czyta
2022-07-16
10 /10
Przeczytane
@Czytane.noca
2022-03-31
8 /10
Przeczytane
@bookcoffecake
@bookcoffecake
2022-03-23
10 /10
Przeczytane
@Za_czy_ta_na
2022-03-23
9 /10
@ksiazkowy_mruczek
2022-03-23
8 /10
Przeczytane
@za.czyta.na
2022-03-20
9 /10
Przeczytane
@basiaa22.86
2022-03-19
10 /10
Przeczytane
@farmerwiththebook
2022-03-19
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Władza jest kobietą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl