Zagubiona dziewczynka i żyrafa

Magdalena Ludwiczak
Zagubiona dziewczynka i żyrafa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Mała dziewczynka gubi się na swoim osiedlu i nie potrafi odnaleźć swojego domu, mimo że wie, jak on wygląda - ma czerwony dach i mieszka w nim kot. Żyrafa pomaga jej odnaleźć dom i rodziców. W jaki sposób? Sprawdźcie sami.
Zagubiona dziewczynka i żyrafa Magdaleny Ludwiczak to kolejna propozycja dla najmłodszych. Zgrabnie skomponowana bajka o tym, że nie można oddalać się z domu bez wiedzy rodziców, okraszona pięknymi autorskimi akwarelowymi ilustracjami, z dodatkiem kolorowanek - miejsca na zabawę z kredkami dla małego Czytelnika.
Data wydania: 2023-07-13
ISBN: 978-83-67788-06-9, 9788367788069
Wydawnictwo: Literackie Białe Pióro
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 56
dodana przez: Bibliotekarka_Natalka

Autor

Magdalena Ludwiczak Magdalena Ludwiczak
Urodzona 16 stycznia 1976 roku w Polsce (Poznań)
Ukończyła liceum plastyczne w Poznaniu i studia na kierunku logistyka produkcji. Jej zawodowe życie toczy się w firmach produkcyjnych. Od dzieciństwa fascynuje się fotografią, rysunkiem i sztuką, uwielbia czytać książki. Kocha podróże i gdy to możli...

Pozostałe książki:

Sen Julii Ten z naprzeciwka Zakątek Matyldy Dziewczyna z zaułka Nakręceni na miłość. Tęskniąc w obie strony Cztery rubiny Dokądkolwiek, byle daleko Nela i czerwona sukienka Tajemnica Błękitnej Alkowy Zagubiona dziewczynka i żyrafa
Wszystkie książki Magdalena Ludwiczak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zagubiona dziewczynka i żyrafa nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zagubiona dziewczynka i żyrafa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl