Zasady podatkowe wczoraj i dziś

Andrzej Gomułowicz
Zasady podatkowe wczoraj i dziś
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zasady podatkowe przeszły znaczącą ewolucję zarówno pod względem ich katalogu, jak i treści w miarę upływu czasu zmieniały się bowiem uwarunkowania gospodarcze, społeczne i polityczne. Zawsze klimat epoki przesądzał o spojrzeniu na problematykę podatkową. Ewolucyjny aspekt zasad podatkowych umożliwia wartościowanie, dokonanie weryfikacji i oceny - znaczenia i osiągnięć, które dzięki zasadom skarbowości wniesione zostały do nauki i praktyki podatkowej.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7284-392-0, 9788372843920
Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Autor

Andrzej Gomułowicz Andrzej Gomułowicz
Urodzony 12 lipca 1951 roku w Polsce
Polski prawnik, specjalista w zakresie prawa podatkowego, profesor nauk prawnych, kierownik Katedry Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pozostałe książki:

Podatek dochodowy od osób prawnych Koszty uzyskania przychodów. Zasady ogólne Aspekt prawotwórczy sądownictwa administracyjnego – e-book Prawna formuła kosztu podatkowego
Wszystkie książki Andrzej Gomułowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zasady podatkowe wczoraj i dziś nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zasady podatkowe wczoraj i dziś. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl