Zimowe gody

Brian Ruckley
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Zimowe gody
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

W świecie bez Bogów między thanami Czystych Rodów i starożytnymi rasami panuje kruchy pokój. Ale zbliża się właśnie kolejna zima; armie Czarnej Drogi podejmują marsz na południe, a ich powrót z wygnania zwiastuje nowy wiek chaosu i wojen. Dla jednych nadchodzące czasy oznaczać będą szybką, straszliwą śmierć. Inni, zbyt zajęci zaspokajaniem własnych ambicji, nawet nie usłyszą szczęku oręża i nie zobaczą trupów, które zaścielą pola bitew. W tle kryje się człowiek, którego żądzę władzy zaspokoić może tylko osiągnięcie ostatecznego celu- nieśmiertelności. Spektakularny debiut nowego brytyjskiego autora, który z pewnością dołączy do grona najlepszych twórców epickich fantasy. Niezwykła gratka dla czytelników Roberta Jordana, George'a R.R.Martina i Davida Gemmella. Brian Ruckley urodził się w Szkocji. Po ukończeniu studiów na uniwersytetach w Edynburgu i Sterling działał na rzecz wielu organizacji zajmujących się ekologią i rozwojem młodzieży. Mieszka w Edynburgu.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7524-001-6, 9788375240016
Wydawnictwo: KURPISZ PUBLISHING
Stron: 607

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zimowe gody aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Elianor
2013-08-30
10 /10
Przeczytane Posiadam
@katarinalukasiak
2008-07-24
5 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Zimowe gody. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl