Zlecenie 999 #królowa_serc

Justyna Nowak-Wysocka
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 9 ocen kanapowiczów
Zlecenie 999 #królowa_serc
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 9 ocen kanapowiczów

Opis

Było ich trzech - jedna ona…
Trzy rodziny - jeden interes…
Trzy historie - jeden finał…
Poznaj przeszłość bohaterów serii „Zlecenie 999”. Czas cofnie się o jedenaście lat i wkroczysz do świata
nieposkromionego pożądania, intryg i walki o względy w mafijnej rodzinie.

„Pochyliłem się i schowałem twarz w dłoniach, nie mogłem uwierzyć, że jedna kobieta, jedna chwila, jedna śmierć… mogła spowodować tyle zła. Kiedyś bracia i przyjaciele, a dziś najwięksi wrogowie(…)„
Data wydania: 2022-01-21
ISBN: 978-83-8273-293-1, 9788382732931
Wydawnictwo: Ridero
Kategoria: Romans
Stron: 152
dodana przez: landrynkowa

Autor

Justyna Nowak-Wysocka
Urodzona w 1992 roku w Polsce
Urodziła się w 1992 roku w małej miejscowości na terenie województwa świętokrzyskiego. Absolwentka jednej z kieleckich uczelni o profilu inżynier logistyki. Obecnie mieszka i rozwija się zawodowo w Warszawie. Debiutantka w świecie literackim. Pasję ...

Pozostałe książki:

Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym Blood Man Demony sukcesu #pokusa Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia Zakochane święta Zlecenie 999 #królowa_serc Jesienna królowa 3 życia, 3 próby
Wszystkie książki Justyna Nowak-Wysocka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Pochopne decyzje

22.01.2022

Pochopne i nieprzemyślane decyzję mogą pociągnąć za sobą szereg różnych konsekwencji i to często oddalonych od siebie w czasie. Czasem jeden czyn może przekreślić marzenia albo całe, być może szczęśliwe życie. Nigdy nie należy działać pod wpływem emocji, bo to rzadko dobrze się kończy. Zarys fabuły W książce spotykamy losy sprzed jedenastu... Recenzja książki Zlecenie 999 #królowa_serc

Niezwykle ciekawa

7.02.2022

Przedstawiam wam książkę z cyklu Zlecenie 999, która po mimo niewielkiej objętości, potrafi mocno namieszać czytelnikowi w głowie. Jest w niej zawarta ogromna pasja, intryga, kłamstwa, niszczycielska zazdrość, manipulacja i tak gorący seks, że trzeba uważać by się nie poparzyć. Zaledwie 150 stron, ale jaką mocną zawierają treść. Od pierwszych... Recenzja książki Zlecenie 999 #królowa_serc

@Izzi.79@Izzi.79 × 2

Czy jedna kobieta potrafi zniszczyć długoletnią przyjaźń?

22.04.2022

Książka "Zlecenie 999" #królowa_serc to trzeci tom serii mafijnej autorstwa Justyny Nowak-Wysockiej. Jest to opowieść o przyjaźni, zdradzie, miłości i oczywiście o mafii... Trójka przyjaciół-Przemek, Eduardo i Daniel zabiegają o względy jednej kobiety, córki rosyjskiego bossa mafii, z którym aktualnie ich ojców łączą interesy. Tatiana od momentu ... Recenzja książki Zlecenie 999 #królowa_serc

Zlecenie 999 #królowa_serc

20.01.2022

„Kobieta mój przyjacielu to najniebezpieczniejsza broń tego świata… najpierw zaprowadzi cię do raju, by potem rzucić w otchłanie piekieł.” Żaden z nich nie podejrzewał, co się wydarzy gdy na ich drodze stanie piękna Tatiana. Wkroczyła między nich rozsiewając swój jaśminowy zapach i podburzając na siebie. Zrobiła wszystko by zaczęli o nią walcz... Recenzja książki Zlecenie 999 #królowa_serc

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Grzechuczyta
2022-01-22
10 /10
Przeczytane Recenzje Posiadam Patronat Medialny

Książkę czytałem bardzo szybko dzięki wspaniałej akcji nacechowanej różnymi uczuciami oraz nagłymi niespodziewanymi wydarzeniami. Historia jest opowiedziana z punktu widzenia wszystkich trzech bohaterów, dzięki czemu wiemy, jak reagowali na poszczególne sytuacje i jesteśmy pewni, co do szczerości ich poczynań. Okładka pasuje do treści książki, jak i całej serii i zdecydowanie przykuwa wzrok czytelnika (w moim wypadku główną rolę odgrywa piękna dziewczyna, natomiast fanki zapewne zapatrzone będą w mężczyznę na okładce). Gorąco polecam książkę, jak i całą serię wszystkim czytelnikom pragnącym przeżyć gorącą historię ze strzelaniną, nienawiścią i chęcią zemsty w tle.


× 5 | link |
@basiaa22.86
2022-01-20
10 /10
Przeczytane

Dzięki przeczytaniu tej części mamy inne spojrzenie na cała historie oraz zachowanie bohaterów z poprzednich części serii🔥

Historia jest powrotem do przeszłości sprzed 11 lat z życia Przemka,Daniela i Eduardo.
Ich stosunki wobec siebie oraz narastająca nienawiść Eduardo do ojca,która potęgowana jest decyzjami,które podejmuje.

🌟Poznajemy „Śnieżynkę”-Tatianę,która poróżniła braci i doprowadziła do tego,że serce Eduardo skamieniało.Jego ból po stracie spowodowało zmianę w jego zachowaniu.

Tatiana była córka rosyjskiego bossa mafii.Miała ukryty cel swojej podróży.Swoimi wdziękami miała namieszać,aby cel został osiągnięty.
Przebiegła kobieta,która potrafiła omamić każdego mężczyznę przyczyniając się do tego,że pomiędzy Danielem,Przemkiem i Eduardo przyjaźń została poddana próbie.

Ten tom można spokojnie czytać w pierwszej kolejności.Mamy pełny obraz zachowania i zrozumienia zachowania Eduardo z poprzednich części serii.

🌟Nie zabrakło ostrych i pikantnych scen,które rozbudowały fabule.
🌟Dzięki brakom opisów czytanie książki jest przyjemnością.Zawarte są konkretne informacje z akcją,w której ciagle się dzieje.

× 1 | link |
@wiktoria.wasilewska
2022-01-19
10 /10
Przeczytane

03/110/2022

Jesteście ciekawi mojej opinii o III tomie serii Zlecenie 999? 😍

Tym razem mamy okazję poznać przeszłość bohaterów. Cofamy się aż 11 lat. Poznajemy intrygi, zazdrość, niebezpieczne kłótnie trojga przyjaciół, których połączyła mafia.

Pojawiająca się w poprzednich tomach Śnieżynka, która swoimi wdziękami poróżniła braci, rozpętała prawdziwą wojnę gangów.
Kim była ta kobieta ?

Zmuszona do wszystkiego przez ojca rosyjskiej mafii, ma za zadanie uwieść Najwyższe Głowy, wprowadzić zamęt na jego korzyść.

Ten tom jest naprawdę niesamowity, stwarza nową perspektywę patrzenia na całą serię. Justyna stworzyła świetną historię, która wywołuje lawinę emocji.

Trudno mi wybrać ulubionego bohatera. Przemek, Eduardo jak i Daniel owinęli sobie mnie wokół palca. Będę za nimi tęsknić!

× 1 | link |
JA
@ja.czytam
2022-01-31
9 /10

RECENZJA PATRONATU'
"Kobieta mój przyjacielu, to najniebezpieczniejsza broń tego świata… najpierw zapowiedzi cię do raju, by potem rzucić w otchłanie piekieł”.

„Zlecenie 999. Królowa serc” okazała się być niezwykle zaskakującą i szokującą dla mnie lekturą. Dlaczego? Biegnę z wyjaśnieniami. ;).

Głównymi bohaterami tego tomu są Eduardo, Przemek i Daniel. Pojawia się też ona… Piękna, inteligentna kobieta, która namiesza w życiu tej trójki. Tatiana, zwana Śnieżynką sprawi, że braterska i rodzinna więź zostanie wystawiona na próbę. Nie wszyscy zaakceptują Tatianę, a to doprowadzi do bólu i cierpienia…

Justynko, po raz kolejny spowodowałaś, że czytałam książkę w ogromnym zaciekawieniem, ale i szokiem wypisanym na mojej twarzy. Naprawdę nie spodziewałam się wątków przepełnionych intrygami i taką ilością tajemnic. Byłam zaskoczona, że ta część opiera się na retrospekcji, która dopełniła i wzbogaciła całą serię. Muszę przyznać, że po tej części, odrobinę zmieniłam zdanie na ten „idealnego” Eduardo. Wcześniej uważałam go za mężczyznę idealnego, a po takim zakończeniu stracił w moich oczach. Z jednej strony rozumiem jego ból, z drugiej nie mogę pojąć jego decyzji. Ech! Nawet nie wiecie jak mam ochotę napisać Wam wprost o co chodzi, ale nie mogę. Nie chcę popsuć Wam reakcji na „tę” informacje. Mnie zaskoczyła, bardzo!
Oczywiście nie zabrakło momentów, które mnie poruszyły, ale i rozgrzały do czerwoności. Jeśli mam znaleźć minus, to oczywiście jak z...

| link |
ZA
@zaczytanka
2022-11-29
5 /10
Przeczytane
@KsiazkowyLobuz
2022-07-22
9 /10
Przeczytane Romans Literatura polska
@Zagubiona_w_swiecie_marze
2022-04-22
5 /10
Przeczytane
@Izzi.79
2022-02-07
9 /10
Przeczytane Posiadam
@historie_budzace_namietno
2022-01-20
9 /10
Przeczytane Egzemplarz recenzencki 2022

Cytaty z książki

O nie! Książka Zlecenie 999 #królowa_serc. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl