Związani układem

Joanna Balicka
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 42 ocen kanapowiczów
Związani układem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 42 ocen kanapowiczów

Opis

Seria mafijna autorki Korepetytora i Prokuratora!

O Saincie McCannie, przyszłym dziedzicu brazylijskiej mafii, w Rio de Janeiro krąży opinia, że jest brutalnym i bezwzględnym człowiekiem. Jego przyszła żona zostaje bestialsko zamordowana, co krzyżuje plany mężczyzny dotyczące przejęcia potężnego biznesu. W jego świecie nie ma miejsca na żadne słabości, dlatego gangster musi jak najszybciej zastąpić ją inną kobietą.

Kandydatka znajduje się pozornie przypadkiem. Rudowłosa, pyskata, nieznosząca nakazów Asteria Hunter jest bardziej związana ze światem Sainta, niż mu się wydaje. Dorastała jako córka agenta, który zajmował się sprawą brazylijskiego podziemia.

Oboje traktują związek jako umowę. On nie kryje swojej bezwzględności, ale ona nie będzie się przed nim chować. Urok kobiety nie powstrzymuje Sainta przed dokonaniem krwawej zemsty. Jednak mężczyzna nie ma pojęcia, że Asteria zamierza pokrzyżować mu plany.

Data wydania: 2022-09-28
ISBN: 978-83-8320-030-9, 9788383200309
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: Związani układem, tom 1
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 413
dodana przez: Vernau

Autor

Joanna Balicka Autorka gorących romansów, takich jak “Miss Independent”, “Korepetytor”, “Uległa zakonnica” czy “Wciąż jesteś moja”. Swoją przygodę na Wattpadzie rozpoczęła w 2015 roku pod pseudonimem “nahbabe”. Jej twórczość podbijała rankingi w różnych katego...

Pozostałe książki:

Korepetytor Kontrakt Pożyczony narzeczony Co wyszeptał nam deszcz Związani układem Prokurator Miss Independent Mr Addicted Mr & Mrs Complicated Red Lies Związani zemstą Poemat letniej tęsknoty Black Lies
Wszystkie książki Joanna Balicka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Związani układem"

10.11.2022

„Zabrał mi wszystko, co kiedykolwiek dawało mi nadzieję. Wyrwał to ze mnie jak niepotrzebny element. Zamknął układ, doprowadzając do wybuchu. Zrujnował mnie." Moje kolejne bardzo udane spotkanie z autorką. Mam wrażenie, że z każdą kolejną książką pani Joanna pisze coraz lepiej. To jak kreuje swoich bohaterów robi na mnie niezmiennie ogromne, pozy... Recenzja książki Związani układem

związani układem

9.04.2023

Lubie styl i pióro tej autorki. "Związani układem" to kolejna książka, którą mam za sobą. Muszę przyznać, że jest dość ciekawa i zaskakująca ale to pasuje do autorki. To każę kolejna historia, która będzie miała więcej niż jedną część i póki co jestem pozytywnie zaskoczona i czekam na kontynuację. Asteria to młoda kobieta, która pracuje jako a... Recenzja książki Związani układem

Nowa odsłona autorki

25.10.2022

„Związani układem” to najnowsza powieść Joanny Balickiej, która diametralnie różni się od jej poprzednich książek. Mieliśmy ukochaną przeze mnie serie Miss Independent, która była romansem biurowym, potem był Korepetytor, niezwykle niegrzeczny erotyk, a tym razem mamy mafie i to w mroczniejszej odsłonie. Do recenzji tej książki zabierałam się dość... Recenzja książki Związani układem

@justus228@justus228 × 3

związani ukłądem

2.01.2023

‘Związani układem’ to pierwszy tom serii mafijnej o tym samym tytule. Jeśli myślicie, że książka mafijna nie jest w stanie Was zaskoczyć, to ten tytuł udowodni, że się mylicie. Wciągająca, nietuzinkowa historia pełna emocji i zaskoczeń. Na wstępie muszę uprzedzić, iż w tej książce znajdują się brutalne opisy, przez co nie jest to lektura dla czyte... Recenzja książki Związani układem

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@mamazonakobieta
2022-10-20
10 /10
Przeczytane

„Związani układem” to jedna z najlepszych książek, jakie ostatnio czytałam. Ciekawa, brutalna, mocna historia, od której ciężko się oderwać. Zdecydowanie polecam.

× 3 | link |
@bookaholic.in.me
2022-10-08
8 /10

Brazylia jest znana na świecie z ujmującej plaży Copacabana, doskonałego festiwalu w Rio ale także wysokiego ubóstwa oraz jeszcze większej przestępczości. Napady, kradzieże, pojedynki gangów są tu wręcz codziennością, a przysługuje temu również fakt, że to właśnie przez Brazylię przechodzi wiele szlaków handlu zakazanymi substancjami. Największym problemem tego kraju są przemoc, broń oraz narkotyki i nikt tak naprawdę nie powinien czuć się tam bezpieczny. Tym bardziej nikt z własnej, nieprzymuszonej woli, nie powinien z zewnątrz angażować się w gangsterskie porachunki, bowiem niemal pewnym jest, że nic nie wskóra, a jedynie przypłaci to życiem.
Asteria od wielu lat związana jest z organami ścigania. To u niej rodzinne i właśnie dzięki swojemu zawodowi chce dorównać ojcu, który święcił triumfy w rozpracowywaniu najbardziej niebezpiecznych ludzi. Jednak kobiecie nie jest łatwo wybić się w tych realiach, choć tak naprawdę niczego jej nie brakuje. Ma cięty język i nie boi się męskiej dominacji, posiada niesamowite umiejętności zarówno walki wręcz jak i obsługi bronią, co sprawia, że może stanowić zagrożenie, gdy wymaga od niej tego sytuacja. Niczego bardziej nie pragnie niż udowodnić swoją wartość, a okazja wydaje się znakomita. Wejść w łaski najgroźniejszego człowieka w Brazylii i go zdemaskować, doprowadzając do jego zamknięcia? Asterii wydaje się to intrygującym wyzwaniem, które może być przepustką do awansu. Kobieta nie zdaje sobie jednak sprawy, że w niektóryc...

× 1 | link |
@zaczzytanaa
@zaczzytanaa
2022-10-03
10 /10

Najkrwawsza premiera tego roku. Czekałam na tę książkę z niecierpliwością. Powieści Asi kupuję w ciemno, bo jestem fanką jej książek. Nie mogło, więc u mnie zabraknąć tego tytułu!
Może zacznę od tego, że ta książka nie jest dla każdego. Nie bez powodu na początku książki jest ostrzeżenie, a na końcu warto skupić się również na słowach, które Asia nam tam zostawiła. Polecam też podejść do tego z otwartym umysłem!
Asteria Hunter – Arabella – pracuje dla amerykańskiego rządu. Saint McCann jest dziedzicem brazylijskiej mafii. Oboje charakterni, mający swoje demony i oczywiście nieustępliwi. Takich bohaterów lubię, naprawdę. To jak przedstawiona jest Asteria, jej upór i to, że nie cofnie się przed niczym. Posunie się do tego czego sama w sobie nie umiała możliwości się przyznać. Jest kobietą pracującą dla rządu i chce udowodnić, że się nadaje do tego by poprowadzić swoją misję do końca. Jestem pełna podziwu to jak ta kobieta wcieliła się w swoją rolę i poszła głęboko w paszczę lwa. Saint McCann jest żądnym zemsty dziedzicem po stracie ukochanej narzeczonej. Ten bohater został tak dobrze wykreowany, że czytając sama się go bałam i miałam gęsią skórkę. Momentami widać było jego “człowieczą” naturę, jego delikatność jednak po chwili pokazywał, że jest potworem i nie bierze pod uwagę uczuć drugiej osoby. Sam McCann jest dobrym manipulatorem i spotykając Asterię, trafił swój na swego, bo ta kobieta to urodzona aktorka!
Asia nie wykreowała psychola i p...

× 1 | link |
@paulinagraszka5
2022-09-28
10 /10

🥀Recenzja przedpremierowa🥀

Premiera 28.09.2022 r.

„Związani układem” – Joanna Balicka

Dark romans z motywem mafii, który od pierwszej strony napawa strachem, smutkiem i niebezpieczeństwem. A później…. A później jest coraz gorzej.

Asteria, młoda kobieta która od dawna marzy o pracy w terenie. Rozgryzanie gangsterów od środka i wsadzanie ich do więzień. Ze względu na swoja płeć jest dyskryminowana i traktowana przedmiotowo. Ale ona chce udowodnić, że potrafi dobrze wykonać swoją robotę. Wchodzi w świat bezwzględnej mafii, ale nie pozwala sobie wejść na głowę. Ma bardzo ostry charakter i ciągle go pokazuje. Nie boi się żadnych konsekwencji. Każda decyzja jaką podejmuje jest ani dobra ani zła. Bo w tym świecie liczy się przetrwanie, nawet kosztem dumy i własnego sumienia. Bardzo podobała mi się jej postawa, nawet wobec okrutnego bossa jest w stanie pokazać pazurki, nie raz się jej za to oberwie, ale taka jest i nie pozwoli aby była traktowana jak przedmiot.
Saint to bezwzględny potwór, który nie ma sumienia. Wychowany w parszywych warunkach na władcę mrocznego świata mafii. Nie lituje się nad nikim. Jest zły, mroczny, tajemniczy, niebezpieczny, ale w tym wszystkim fascynujący. Ma w sobie iskrę, która rozpala wszystko. Głownie niszczy wszystko co dotknie lub spojrzy, ale miejscami widać, że ma ludzkie odruchy. Mówi, że nie potrafi kochać, ale mi się wydaje, że pod tą fasadą kryje się ktoś hmm można rzec, że dobry.

Ich relacja n...

× 1 | link |
@wdrugimswiecie
2022-10-06
8 /10

Saint McCann - przyszły dziedzic brazylijskiej mafii. Bezwzględny i niesamowicie brutalny. Zabija bez skrupułów a wyrzuty sumienia? Banał.

Ktoś decyduje się brutalnie zamordować jego przyszłą żonę. Oznacza to tylko jedno - krwawą zemstę. Ale śmierć narzeczonej skomplikowana plany mężczyzny dotyczące przyjęcia rodzinnego biznesu. Nie ma miejsca na słabość- jak najszybciej musi zastąpić ją inną kobietą.

Nikt nie mówił że będzie prosto. Ruda niewiasta ,która jest niesamowicie charakterna i pyskata.

Córka agenta, Asteria Hunter wie o świecie Sainta więcej,niż by się spodziewał.

Zawarli układ. On bezpośredni, brutalny i arogancki. Ona odważna, prowokująca i silna.

Niestety nie wie że Jego przyszła żona ma zupełnie inne plany.

◾◾◾◾◾◾

Dark Romance. Hot or not?
Osobiście lubię,chętnie czytam niestety niezbyt często. Po takich książek potrzebuje najczęściej jakiś lekkich historii 😅.

Zdecydowana większość bookstagrama kojarzy Joannę Balicką z " Korepetytora" i "Prokuratora".
Ta seria zdecydowanie zrobiła furorę na rynku literackim.

Natomiast "Związani układem " to zupełnie inna książka w dorobku autorki.
Spotkamy się tutaj z poważniejszą literaturą, która
ma na celu ukazać rzeczywistość kobiet w Brazylii. Do tej...

× 1 | link |
@kami2002polan
2022-11-24
10 /10
Przeczytane

🍁Recenzja🍁

"Nawet jeśli będziesz na drugim końcu świata, wyrwę diabła z piekła i zniszczę całe niebo, żeby cię odnaleźć."

Saint to mężczyzna, którego przyszłość jest już zaplanowana. Będzie przyszłym dziedzicem brazylijskiej mafii. Plan ten nieco się przesuwa. Ktoś zamordował jego przyszłą żonę. Teraz ktoś będzie musiał ją zastąpić. Tylko pytanie, kto?

Aateria, to kobieta wkroczy na drogę Sainta. Układ, jaki ze sobą zwiążą, będzie jasno wyznaczał granice. Tylko co w momencie, kiedy ona coś ukrywa. Tylko pytanie, co?

"Związani układem" to książka, która otworzy przed wami tajniki mafii. Coś, co wydawało wam się znane, tak naprawdę nigdy takie nie było. Z tą książką wyruszycie w podróż, której początkiem będzie wjazd do bram samego piekła, na którego czele stać będzie diabeł, tylko z imienia jest święty.

O tej książce można powiedzieć wiele, ale bez wątpienia jest jedną z lepszych, jak nie najlepszych historii, napisanych przez autorkę. Ta książka była brutalna, mroczna, nieprzewidywalna, a co za tym idzie, nieodpowiedni dla wszystkich. I tutaj wielkie brawa dla autorki, że pojawiło się ostrzeżenie na początku książki, bo niektóre momenty nie były dla osób o słabym poziomie wytrzymania.

Pióro autorki jest mi doskonale znane, a bynajmniej tak myślałam, do czasu aż nie sięgnęłam po tę książkę... Otwierając ją, nie spodziewałam się tego wszystkiego, co tutaj otrzymałam. Były gorące sceny, które powodowały fale palących upa...

× 1 | link |
@Zakreconaa_19
2022-10-23
9 /10
Przeczytane

Osoby, które są tu już trochę ze mną wiedzą, że uwielbiam twórczość @autorkajoanna jestem prawie na bieżąco z książkami autorki i do mojej kolekcji brakuje mi tylko 1 powieści 😏

Nie tak dawno miałam okazję przeczytać najnowszą książkę Asi czyli "Związani Układem", która rozpoczyna nową serię o tym samym tytule. Tym razem poznajemy twórczość autorki trochę z innej strony, od razu ostrzegam, że nie jest to książka dla wszystkich. "Związani układem" to powieść mafijna dark romance, w której akcja ma miejsce w Brazylii. Tym razem nie liczcie na słodką powieść, ta książka jest przepełniona mrokiem, a brutalny i mroczny świat Mafii jest wątkiem pierwszoplanowym. Znajduje się tu sporo dokładnych i drastycznych opisów tortur, które stosował Saint McCannie. Główni bohaterowie zostali świetnie wykreowani, on jest bezwzględnym przyszłym dziedzicem brazylijskiej mafii, który zabija i torturuje bez mrugnięcia okiem, Asteria natomiast jest kobietą z mocnym charakterem, z ciętym językiem i agentką, która chce odkryć wszystkie tajemnice Sainta. Powiązał ich układ, z którego obydwoje chcieli coś uzyskać. Są to moi nowi ulubieni bohaterowie, to była wybuchowa para 🖤
Muszę przyznać, że Asia poraz kolejny zaskoczyła mnie świetną historią. Po przeczytaniu ostatniego zdania, aż mi zabrakło tchu, niby można było czegoś takiego się spodziewać, ale nie sądziłam, że Asia zostawi nas aż z takim zakończeniem 🙈 Z wielką niecierpliwością będę wyczekiwać kontynuacji, gdyż jestem bardzo ci...

× 1 | link |
@klaudia.brozyna2320
@klaudia.brozyna2320
2022-12-27
10 /10

Halo! Pani autorko - chcę więcej, teraz! Ale to były emocje! Do tej pory jestem pod wrażeniem, a książkę czytałam już kilka dni temu. To było moje drugie spotkanie z autorką i muszę przyznać, że jej pióro, styl i prowadzenie fabuły bardzo mi się spodobały. Książek z tematyką mafijną na rynku wydawniczym jest już mnóstwo, ale zdecydowanie takiej jeszcze nie było. W żaden sposób nie jest schematyczna, autorka naprawdę zaskakuje. Szczerze mogę przyznać, że dość rzadko spotykam się z tak dobrze i ciekawie napisanymi powieściami. Dojrzała historia, przewrotna, nieoczekiwana i przepełniona akcją, a do tego z takim ciekawym wątkiem jakim jest praca Asterii. Trzeba również wspomnieć o tym, że powieść zawiera wyjątkowo brutalne i przerażające, a momentami wręcz odrażające sceny - książka może nie być dla osób wrażliwych, a niektóre momenty są naprawdę mocne. Jeśli chodzi o bohaterów to jestem zakochana po uszy w postaci Asterii - silna, niezależna, waleczna, ambitna, zadziorna i do tego z pazurem. No nie można wymarzyć sobie lepszej damskiej postaci. A Saint? Już do samego jego imienia mam słabość, a co dopiero do całokształtu - choć chwilami miałam ochotę mocno na niego nakrzyczeć za absurdalne i bardzo niepoprawne zachowania, głównie względem bohaterki. Połączenie ich mocny charakterów i wyrazistych temperamentów tworzy totalną petardę! Ich potyczki słowne, zaczepki podgrzewają atmosferę, która już i tak jest wystarczająco gorąca i napięta dzięki świetnie stworzonym scenom zbli...

× 1 | link |
@bethwithbooks
2022-11-04
10 /10
Przeczytane 2022 2023

I tak oto w ciągu jednego dnia się zestarzałam - obchodzę dziś 23 urodziny🥳

A z tej okazji dziś recenzja książki, która była dla mnie hitem ostatnich miesięcy i już nie mogę się doczekać, aż pojawi się jej kontynuacja. ZWIĄZANI UKŁADEM to powieść pełna ryzyka, zakazanych emocji i krwi, a co mi się w niej tak spodobało - czytajcie dalej!🔥

[współpraca barterowa z @wydawnictwoniezwykle]

Uwielbiam takie historie! Jeśli gdzieś pojawia się mafia to automatycznie mam na tę książkę chrapkę - i wiem, że w wielu przypadkach wychodzi z tego przeogromna klapa🙈 ale @autorkajoanna po raz kolejny mnie nie zawiodła 🔥 Cieszy mnie to, że nie wybrała tematu przewałkowanego już setki razy, czyli mafii sycylijskiej. Zamiast tego umiejscowiła akcję w Ameryce Południowej i stworzyła "własną" mafię dokładnie taką, o jakiej się myśli słysząc to słowo - przygotujcie się więc na drastyczne sceny, z pewnością nie przeznaczone dla bardziej wrażliwych osób 😳

Ta książka czyta się sama. Wciąga, wrzuca w sam środek akcji i nie pozwoli się oderwać aż do samego końca. A zakończenie wcale nie sprawia, że emocje opadają - mam wrażenie, że to właśnie wtedy autorka zdecydowała się najbardziej rozdeptać nasze uczucia, by nie istniała ani jedna osoba, która mogłaby stwierdzić, że "kontynuacji nie opłaca się czytać"💔

Jeżeli nie jesteście przekonani do mafijnych historii i uważacie, że nie da się natrafić na dobrze napisaną książkę z tego gatunku, to koniecznie musicie...

× 1 | link |
@crazywatermelo
@crazywatermelo
2022-10-18
8 /10
Przeczytane

Na wstępie chciałabym podkreślić, że nie będzie to książka dla każdego. Nie znajdziecie w niej romantyzmu. Przed przeczytaniem warto zapoznać się z ostrzeżeniem autorki.

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie raz, nie dwa mówiłam, że uwielbiam pióro Asi. Bardzo nie mogłam się doczekać, aż trafi w moje ręce napisany przez nią dark romance. I jejku, nie zawiodłam się!

Już od pierwszych stron możemy się przygotować na to, że bohaterowie będą mieszać. Oboje mają silne charakterki.

Saint McCann jest dziedzicem brazylijskiej mafii. Od małego był uczony brutalności i bezwzględności. Jest typem człowieka, z którym się nie zadziera. Mimo to już na samym początku książki, jego narzeczona zostaje bestialsko zamordowana. Choć Saint dopiero co stracił ukochaną, nie może sobie pozwolić na słabość i żałobę. Nie w tym świecie. Musi jak najszybciej znaleźć inną kandydatkę na to miejsce.

W idealnym momencie na drodze staje mu Asteria Hunter. Rudowłosa agentka, która nie da sobą pomiatać. Saint nie wie, że dziewczyna, która przypadkiem pojawiła się w jego mieście jest bardziej związana z jego światem, niż mu się wydaje.

Zawierają umowę, która ma przynieść korzyści im obojgu. Jednak umowa nie obejmuje dwóch ważnych faktów. On - będzie dla niej tak bezwzględny, jak tylko mu się podoba. Ona - nie ma zamiaru siedzieć cicho w kącie i się przed nim chować.

...

× 1 | link |
@dosia1709
2022-10-15
10 /10
Przeczytane

Książka tylko dla ludzi o mocnych nerwach!!!

Saint McCann to mężczyzna bez skrupułów. Zabija z zimną krwią, jest arogancki, bezwzględny, brutalny oraz zdeterminowany. Musi znaleźć zastępcza żonę, po tym jak jego własna, została zamordowana z zimną krwią.
Gdy na drodze stanie mu rudowłosa i temperamentna Asteria Hunter, Saint nie wie jeszcze jak bardzo mylił się co do tej kobiety i jak bardzo są do siebie podobni.
Dziewczyna dorastała bowiem jako córka agenta który zajmował się sprawą brazylijskiego podziemia.
Czy córka przejęła sprawę po ojcu?
I chodź ten związek jest tylko umowa ona nie szczędzi sobie uszczypliwości wobec mężczyzny, a on nie kryje wobec niej swojej bezwzględności to dzieje się między nimi coś o czym żadne nie ma jeszcze pojęcia……
I chodź on próbuje ją zdominować, on pokazuje że w ogóle się go nie boi…

,,Związani układem" to książka pełna brutalności, zaskakujących scen oraz bezwzględnych ludzi. Historia tylko dla odważnych i lubiących takie ciemne klimaty. Bohaterowie do ostatniej strony nie dadzą o sobie zapomnieć. Napięcie jakie między nimi jest, można kroić nożem. Co do fabuły nie często spotyka się tak dobrze napisana historię która trzyma w napięciu z każdą stroną coraz bardziej. A zakończenie… no cóż chcę więcej, czekam i mam nadzieję że długo nie będę czekała. Gorąco polecam❣️

| link |
@basiaa22.86
2022-09-28
10 /10
Przeczytane

🔥Książka jest istnym rollecosterem emocji,które sprawia,że byłam oszołomiona czytając kolejne rozdziały.

Autorka wykonała wspaniała prace wykreowujac świetnych i charakternych bohaterów.

Nie znajdziecie tu mężczyzny,który zmienia się w potulnego misia pod wpływem kobiety!Saint to diabeł,potwór i gangster z krwi i kości.Szczegółowe opisy jego pracy i krwawych egzekucji udawadniają,że nie zna litości.Rządzi twardą ręka nie bojąc się nikogo.

Nie znajdziecie tu słabej kobiety,bo Asteria potrafi zawalczyć o swoje.Nie boi się nikogo j niczego.Jej ognisty charakter na każdym kroku daje w kość mężczyźnie!

Historia sprawia,ze nie można się od niej oderwać.Potyczki słowne bohaterów i ich walka o swoje jest zabawne.
Krwawe działania z dokładnymi opisami były przerażajace.

To mocna książka w której autorka nie bała się opisać krwawe sceny!!
Właśnie to powoduje,że książka na bardzo długo zostanie w pamieci.
Powieść porusza ważne tematy-m.in zemsta,wladza,przemoc na która nie wolno się zgadzać oraz uknuty układ,który przynosi nieprzewidziane konsekwencje.

Już czekam na kolejny tom serii,bo zakończenie i epilog rozbudza wyobraźnię i łamie serce poznanymi wydarzeniami.

Jest to kolejna z książek MustRead!!!
W związku z tym gorąco wam polecam przeczytanie jej.

| link |
@Booklutek
@Booklutek
2023-07-10
2 /10

Skuszona pozytywnymi opiniami o twórczości Joanny Balickiej postanowiłam przeczytać „Związani układem”. Niestety ta powieść nie trafiła do mojego serca. Jestem w szoku, jak bardzo brutalność mężczyzny w stosunku do kobiety jest romantyzowana przez czytelniczki. W dodatku brak logicznych wyjaśnień, dużo niejasności i absurdów. Saint to brazylijski gangster. Z reguły wiemy, że gangsterzy są wyczuleni na przykrywki i chyba wiedzą jak przeszukiwać osoby w celu znalezienia podsłuchów. Saint do tych osób nie należy, ponieważ u kobiety szukał tam, gdzie nie trzeba. Mało tego, skoro Asteria udawała naiwną amerykankę mogła się nie wychylać z obsługiwaniem broni i pyskowaniem. Dziwię się, że jemu nie dało to do myślenia. Akcja nudna, fabuła oklepana, sceny erotyczne bez zmysłowości, nic nowego. Słabe. Czuję się zawiedziona.

| link |
@aga.misiak3
2024-04-28
8 /10
Przeczytane
@Polemikaa
2024-02-28
8 /10
Przeczytane z biblioteki serie Romanse
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

Nawet jeśli będziesz na drugim końcu świata, wyrwę diabła z piekła i zniszczę całe niebo, żeby cię odnaleźć.
On nie próbował się z niej wyleczyć ani pozwolić sobie o niej zapomnieć.
On po prostu... chciał odtworzyć ją we mnie.
Lubisz słabość, co? Lubisz zagarniać wszystko, co najlepsze. Wypatrujesz najlepszą różę w ogrodzie, a później podpalasz, obserwując, jak traci piękno i siłę. Żywisz się cudzym cierpieniem.
Nie byłam kobietą, z którą chciał wziąć ślub, ale byłam tą, dzięki której mógł dopiąć swego. Obeje zamierzaliśmy traktować to jak umowę, jak wyrok.
Patrzyłam mu w oczy, a myśli w mojej głowie krzyczały, że pogrywanie z uczuciami tej bestii skończy się okrutną tragedią.
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Związani zemstą
Związani zemstą
Joanna Balicka
8.7/10
Drugi tom serii mafijnej „Związani układem”. Asteria Hunter przekonała się, że zdradzenie mafii ...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl