Życie między wcieleniami

Michael Newton
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Życie między wcieleniami
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Światową sławę doktorowi Michaelowi Newtonowi przyniosły jego autorskie techniki duchowej regresji, dzięki którym osoby poddane hipnozie mają możliwość powrotu do swych doświadczeń w świecie dusz. Wędrówka dusz oraz Przeznaczenie dusz – dwie poprzednie książki – zafascynowały tysiące czytelników na całym świecie i sprawiły, że rzesze ludzi zapragnęły odkryć swoje przeżycia przed narodzinami i po śmierci, poznać swych duchowych przewodników i towarzyszy oraz cele, które mają osiągnąć w obecnym wcieleniu.

W trzeciej książce z serii poświęconej tematyce życia po życiu doktor Newton po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, oraz opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej LBL (Life Between Lives – Życie między wcieleniami), mamy więc wgląd w warsztat mistrza, który zainspirował tysiące ludzi do odkrywania przeszłości własnej duszy. Jego empiryczne podejście do badania obszarów duchowych doświadczeń rzuca nowe światło na odwieczne pytania: „Kim jestem?", „Skąd pochodzę?" i „Dlaczego się tutaj znalazłem?".

Ten przełomowy przewodnik po duchowej hipnoterapii powstał z myślą zarówno o praktykach hipnoterapii, jak i o "zwykłych" czytelnikach zainteresowanych tematyką wędrówki dusz.
Tytuł oryginalny: Life Between Lives Hypnotherapy for Spiritual Regression
Data wydania: 2022-03-09
ISBN: 978-83-67247-51-1, 9788367247511
Wydawnictwo: Iluminatio
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 280
dodana przez: Asamitt
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Michael Newton Michael Newton
Urodzony 9 grudnia 1931 roku w USA (Los Angeles)
Dr Michael Newton - doktor doradztwa personalnego, dyplomowany hipnoterapeuta prowadzący prywatną praktykę. Rozwinął swoją własną technikę hipnozy, by dosięgnąć ukrytych wspomnień swoich pacjentów o ich życiu po śmierci. Wyniki badań dr Newtona poc...

Pozostałe książki:

GANGSTERS ENCYKLOPEDIA Przeznaczenie dusz tom 1. Nowe badania nad życiem pomiędzy wcieleniami Gorętsza krew Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu Przeznaczenie dusz
Wszystkie książki Michael Newton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Życie między wcieleniami nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Toska98
2022-08-02
8 /10
Przeczytane

To już trzecia książka tego autora, którą przeczytałam. Jest świetnym uzupełnieniem pierwszych dwóch pozycji. Jednocześnie chyba najmniej mnie zainteresowała. Może dlatego, że autor nie przekazuje praktycznie nic nowego, tylko dopowiada to, o czym wspominał już wcześniej? Podpowiada, jak dokonać regresji, ale to zdecydowanie nie jest kompendium, które pozwoli amatorowi zrobić to samodzielnie.

“Życie między wcieleniami” jest dla mnie miłym zakończeniem podróży z dr Newtonem. Wszystko, co przekazuje w swoich książkach bardzo mocno ze mną rezonuje i tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że idę właściwą drogą. Także tak, polecam, ale jako uzupełnienie jego innych książek. Nie sięgaj po nią jako po pierwszą, bo wtedy możesz nie zrozumieć tego, o czym napisał.

× 1 | link |
@walczakmonis
2022-04-28
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Życie między wcieleniami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl