Życie podziemne mężczyzny

Michał Wojciechowicz
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Życie podziemne mężczyzny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Kultowy blog znanego skandalisty Michała "Pistoleta" Wojciechowicza w wersji książkowej. Ten internetowy pamiętnik, przerzucony teraz na papierowe kartki, to nie tylko godząca w powszechną moralność, obsceniczna i miejscami wulgarna spowiedź człowieka, który prowadzi życia równoległe - jako kochanek nieprzeliczonych rzesz kobiet, to już socjologiczne zjawisko. Bohater życia podziemnego stał się dla wielu godnym naśladowania idolem, a blog okazał się w perspektywie czasu fundamentem dla wielu stron w sieci poświęconym właśnie nieoficjalnym aspektom życia i pożycia współczesnych przedstawicieli brzydszej i zdecydowanie (zdaniem autora) poligamicznej płci. Można traktować jak instruktaż lub ostrzeżenie.
Data wydania: 2007-05-18
ISBN: 978-83-7359-497-5, 9788373594975
Wydawnictwo: Albatros
Stron: 224

Autor

Michał Wojciechowicz Michał Wojciechowicz ur. 1964 r. - pisarz, działacz antykomunistyczny, szczęśliwy człowiek wielu zawodów. W 1979 roku wstąpił do Ruchu Młodej Polski Aleksandra Halla, kolportował i drukował ulotki. W 1980 roku uczestniczył w strajku w Stoczni Gdańskiej. W grudniu 1981 ro...

Pozostałe książki:

Słodka Polsko Zabić bogatych Walka o brokat
Wszystkie książki Michał Wojciechowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Życie podziemne mężczyzny aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@foolosophy
2010-11-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane Posiadam

Zerkasz na tego mężczyznę. Myślisz. I znowu zerkasz. “Cholera, przecież to niemożliwe!”. Czy ten mężczyzna, ten właśnie ten, którego znasz x czasu, czuły, namiętny, opiekuńczy, romantyczny chłop może być taką świnią? Lektura może nie o tyle wartościowa, po której zastanawiasz się nad marnowaniem swojego życie, ale taka, po której zastanawiasz się “kurwa to nie jest prawda. Nie jesteśmy przecież ślepe, zauważyłybyśmy to”. A jednak, myślimy nad tym. Duże brawa dla tych mężczyzn, którzy mają swoje “podziemne życie”(według autora, każdy je ma). A wiecie czemu? Brawa za to, że nie gubią się w tych kłamstwach, naprawdę szacun. Myślę sobie też o kobietach. Czemu my dajemy się tak urabiać? Jeśli wszystko to prawda, to czemu oni balangują, kłamią i mają wieczne skoki w bok, a my im wybaczamy i same nie mścimy się w ten sam sposób? Nie, jednak wiem. My jesteśmy uczciwe… i to wszystko załatwia.

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Życie podziemne mężczyzny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe