''Lodowa Pustynia'' Maite Carranza

Okładka ''Lodowa Pustynia''
autor:
Maite Carranza
wydawnictwo:
Jaguar
data wydania:
2010
ISBN:
9788360010792

Opis

Ciemne moce rosną w siłę. Niebezpieczeństwo zagraża wybrance. W samym środku urodzinowej imprezy, nastoletnia Anaid musi zniknąć, rozpłynąć się w powietrzu. Nie ma czasu na przygotowania! U boku matki, rudowłosej, znienawidzonej przez czarownice Odish Selene, dziewczyna wyrusza w podróż, której cel pozostaje zagadką dla niej samej. Karkołomna wyprawa na krańce ziemi staje się również podróżą w przeszłość. W życiu Selene są tajemnice, które jej córka musi poznać, nim stanie twarzą w twarz z własny..m przeznaczeniem. Kim jest ojciec Anaid? Co przywiodło żywiołową Selene do krainy wiecznego chłodu, na lodowe pustkowia rozciągające się na dalekiej północy? Odpowiedzi na te pytania mogą pomóc dziewczynie zrozumieć, kim naprawdę jest. Ale prawda bywa bardzo gorzka.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Lodowa pustynia” to drugi tom trylogii, napisanej przez Maite Carranzę, „Wojna czarownic”. W moim przekonaniu to najlepsza książka w całej serii. Anaid świętuje swoje piętnaste urodziny. Urodzinowa impreza to ostatnia chwila wytchnienia i ostatnia okazja do świętowania. Odish, które poznały ... więcej »
Maite Carranza z wykształcenia jest antropologiem. Zawodowo natomiast zajmuje się pisaniem powieści młodzieżowych oraz scenariuszy telewizyjnych. Za nim przystąpiła do pisania trylogii „Wojna czarownic”, odbyła wiele podróży w czasie, których poznawała i zgłębiała podania oraz mity dotyczące magi... więcej »
Dodali do kolekcji
gosiak9444
jagi15
Niji
Cropka
Layla
Calliditas
navenien
MalyMol
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!