NIEUMARŁA I NIEZAMĘŻNA Davidson Mary

Okładka NIEUMARŁA I NIEZAMĘŻNA
autor:
Davidson Mary
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2011
ISBN:
9788324139040

Opis

Seks w wielkim mieście w wampirycznym wydaniu.Po śmierci najgorsza jest świadomość, że spędzisz wieczność w tandetnych pantoflach. A twoje Blahniki i Jimmy Choo zagarnie wredna jędza...Dzień, w którym umarłam, zaczął się kiepsko i z każdą chwilą stawał się coraz gorszy...Jednego dnia wylecieć z pracy i wpaść pod samochód to doprawdy frustrujące. Ale nie to najbardziej przybija Betsy Taylor - byłą sekretarkę... i świeżo upieczoną wampirzycę. Jej największym problemem nie jest nowy stan ciała i duc..ha, ale fakt, że ma na nogach tanie, paskudne buty...To jednak dopiero początek kłopotów. Wśród wampirów krążą plotki, że właśnie ona ma zostać nową królową. A Betsy odkrywa, że w nowym życiu (po życiu) ma do wypełnienia niebezpieczną misję. A do pomocy - zabójczo przystojnego i irytująco staroświeckiego nieumarłego...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Mary Janice Davidson to amerykańska pisarka, która pisze głównie książki z gatunku paranormal romance. Na swoim koncie ma także parę tekstów dla młodzieży oraz non-fiction. Najpopularniejsza seria nosi tytuł „Królowa Betsy” i opowiada o losach królowej wampirów. Seria ta stała się bestsellerem w ... więcej »
Co zrobić, kiedy nasze życie kończy się nagle i nieprzewidywalnie? I kiedy budzimy się w dzień naszego pogrzebu? Czym najlepiej się przejąć: co się stało z nami czy też co się stało z naszymi… butami? Betsy Taylor (proszę się nie śmiać z nazwiska) pokąsana przez dziwne stworzenia kilka dni ... więcej »
Wampiry. Tak, znowu... To już przecież było przerabiane na milion sposobów. Szczerze mówiąc, czytać "Nieumarłej i niezamężnej" nie miałam zamiaru, ale moja przyjaciółka usilnie mnie przekonywała, że warto. Postanowiłam więc ulec jej namowom i... absolutnie tego nie żałuję! Główna bohaterka Eli... więcej »
Mary Janice Davidson to Amerykańska autorka urodzona w 1970 roku, pisząca przede wszystkim w tematyce paranormale romans, ale także regularne romanse i książki dla młodzieży. Zasłynęła przede wszystkim z dwóch serii książek "Wyndham" i "Undead". Znajduje się na liście bestellerów The New York Tim... więcej »
Dodali do kolekcji
insomniaofsummer
Bezimiennaa
EmilyStrange
Klaudek
tala86
Betsy
Kobra94
LadyGryf
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!