O nas

Co to jest nakanapie.pl?

Nakanapie.pl to jedna z największych w kraju społeczności czytelników – miłośników książki.

Do czego służy nakanapie.pl?

Serwis nakanapie.pl ma odpowiadać na dwa podstawowe pytania:

  • Co czytać?
  • Gdzie dostanę książkę X?

W zakresie pytania „Co czytać?” pomogą Ci inni użytkownicy, doradzając na Forum oraz w ramach systemu oceny książek i komentarzy.

W zakresie pytania „Gdzie dostanę książkę X?” pomoże tabela „Gdzie kupić” znajdująca się na stronie każdej książki w naszym serwisie. Tabela ta pokazuje dostępność tytułu w sprzedaży oraz prezentuje ceny. Unikalną funkcją nakanapie.pl jest sprawdzanie nie tylko dostępności książek w księgarniach internetowych, ale także na aukcjach internetowych oraz w bibliotekach (!).

Nakanapie.pl pomoże Ci także znaleźć księgarnię stacjonarną oraz bibliotekę.

Dla kogo jest przeznaczony?

Serwis nakanapie.pl przeznaczony jest dla szeroko pojętego grona Czyteliników oraz Bibliofilów. Niezależnie czy czytasz książki papierowe, e-booki czy słuchasz audiobooków. Niezależnie czy kupujesz nowości i bestsellery, czy szukasz starych niewznawianych już książek. Nakanapie.pl jest dla Ciebie!

Czy serwis jest darmowy?

Tak, funkcje serwisu nakanapie.pl są dostępne dla każdego użytkownika zupełnie za darmo. By dołączyć do społeczności Kanapowiczów wystarczy, że się zarejestrujesz.

Dlaczego warto korzystać z nakanapie.pl?

Serwis nakanapie.pl został stworzony z miłości do książek, w celu pomocy innym Czytelnikom. Wielość i różnorodność dostępnych funkcji umożliwia z jednej strony stworzenie własnej wirtualnej biblioteczki książek, które masz, jak i tych, które chciał(a)byś mieć. Daje swobodę dyskusji z innym użytkownikami o książkach, dostęp do darmowych egzemplarzy książek w zamian za recenzję (!), i wiele innych, wyjątkowych funkcji serwisu.

Nakanapie.pl, to wiele więcej niż inne serwisy książkowe!

Media o nas

O nakanapie.pl napisali m.in.:

  • Ak74.pl
  • Antyweb
  • Mediafun
Historia serwisu

Serwis nakanapie.pl powstał w 2007 roku i pierwotnie nazywał się Odia.pl. Tworzył go wtedy Zespół w składzie: Piotr (Pedro) Zagdański, Ida Rolek i Artur Kurasiński.
W wakacje 2009 r. serwis przeszedł gruntowną przebudowę.

Kontakt

kontakt@nakanapie.pl

» Partnerzy
» Reklama i współpraca
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!