Objawienie Melissa de

Okładka Objawienie
autor:
Melissa de
wydawnictwo:
Jaguar
data wydania:
2010
ISBN:
9788376860206

Opis

Trzeci tom bestsellerowej serii amerykańskiej pisarki i dziennikarki, Melissy de la Cruz, kontynuacja "Błękitnokrwistych" oraz "Maskarady".Nic nie jest takie, jak wydaje się na pierwszy rzut oka… Schuyler Van Alen jest błękitnokrwistą. Albo w jej żyłach płynie krew Lucyfera. Więzi łączącej Jacka i Mimi, dwa anioły zagłady, nie da się rozerwać. Ale, być może, ktoś będzie w stanie to zrobić… Uwikłana w niebezpieczny romans z Jackiem, Schuyler cierpi męki, mieszkając pod jednym dachem z mężczyzną, k..tóry nie jest jej przeznaczony i kobietą, która z całego serca jej nienawidzi - i która zrobi wszystko, by pozbyć się rywalki. Zakochana w Dylanie Bliss za wszelką cenę stara się kryć oskarżonego o morderstwa chłopaka. Ale czy ona sama jest świadoma własnych intencji? Piekło nigdy jeszcze nie znalazło się tak blisko ziemi… Ten, który kiedyś stał na czele zastępów Pana, szykuje swój wielki powrót. Lucyfer, Gwiazda Zaranna, Władca Marionetek. Kto z błękitnokrwistych jest tylko bezwolną lalką w wojennym teatrze? Klucz do otchłani znajduje się w Corcovado, w Rio de Janeiro. To tam zbiera się konklawe, by w cieniu posągu Zbawiciela debatować o przyszłości rasy. I tam dojdzie do największej zdrady w historii błękitnokrwistych - aktu niewyobrażalnego okrucieństwa, który na nowo zdefiniuje siły biorące udział w trwającym od zarania dziejów konflikcie.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Objawienie
Recenzent: Ola.123
Cała seria Pani Melissy cieszy się dużą ilością czytelników. Większość polubiła tę serię ,inna znów część osób nie przepada za tą serią. Ja jestem w tej pierwszej grupie. Bardzo polubiłam, a wręcz pokochałam bohaterów owych książek. Z każdym kolejnym tomem jest więcej niewyjaśnionych zagadek i... więcej »
To już trzecia część serii książek o przygodach wampirów, nietypowej rasy – błekitnokrwistych. Jak już pisałam w recenzjach poprzednich części seria ta bardzo mi się podobała, a po przeczytaniu trzeciej części może nawet jeszcze bardziej. Seria urzekała mnie swoją oryginalnością. Błękitnokrwiści ... więcej »
"Objawienie"
Recenzent: Miravelle
Sama nie wiem, dlaczego sięgnęłam i przeczytałam kolejną część, już trzecią, "Błękitnoszarych", biorąc pod uwagę wcześniejsze rozczarowanie. Jednak mam zazwyczaj tak, że jak zaczynam jakąś serię, to chcę już ją skończyć, mimo wszystko. Poza tym nie miałam co czytać i tak to jakoś wyszło. W ... więcej »
Dodali do kolekcji
renatka81
LeShan
aga29_12
Betsy93
Black_Vampire
Renesme
LadyGryf
koronka
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!