Recenzja książki Don’t Hate Me

Don't Hate Me

Autor: @lunka.bookstagram ·{}2 minuty
{} 2021-12-14 {} Skomentuj {} 1 Polubienie
„Don’t hate me” to druga książka z trylogii autorstwa Leny Kiefer. Pierwsza to „Don’t love me”, której recenzję możecie przeczytać w którymś z wcześniejszych postów. Trzeci, finałowy tom serii młodzieżowej, który dopiero będzie wydany, to „Don’t leave me”.

W książce mamy ukazane dalsze losy bohaterów z pierwszego tomu. Kenzie i Lyall mają za sobą rozstanie, które było bardzo burzliwe i nawet teraz, mimo tego, że upłynęło trochę czasu, oboje podchodzą bardzo emocjonalnie do przeszłości. Kenzie przyrzekła sobie, że nigdy więcej nie będzie miała kontaktu z Hendersonami, a w szczególności z Lyallem, który złamał jej serce. Dziewczyna chce się skupić na nauce i zapomnieć o przeszłości. Wszystko się zmienia w momencie, kiedy dostaje propozycję nie do odrzucenia. Kto by nie chciał pomóc w zaprojektowaniu kurortu na Korfu? Kenzie podejmuje wyzwanie, ale czy aby na pewno jest to dobra decyzja?

Lyall zaś próbuje wrócić do normalności po tym, jak Kenzie odkryła jego kłamstwa i go rzuciła. Może jakoś dałby radę, gdyby nie prośba matki – pomoc w remoncie hotelu w Grecji. Tym sposobem drogi Kenzie i Lyalla znowu się krzyżują.

Kolejna książka, przez którą się płynie dzięki temu, że ma ona w sobie mnóstwo napięcia i emocji. Emocjonalny rollercoaster? Tak, to właśnie to. Książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie, a do tego z ciekawością, co będzie dalej. Ogromnym plusem jest to, że bohaterowie popełniają błędy, ale też i uczą się na nich. Nie jest to też książka, w której każdy się rzuca na siebie, rozkochuje w sobie od pierwszego wejrzenia i wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Historia Kenzie i Lyalla jest dość zagmatwana, takie jest życie, ale jest zagmatwana w taki porządny, uporządkowany, przyjemny dla czytelnika sposób. Autorka lubi trzymać w niepewności, ale też i zrzucać na czytelnika zupełną bombę emocjonalną w najmniej oczekiwanym momencie. Niekiedy aż chciałoby się potrząsnąć Leną Kiefer i zapytać, jak mogła, dlaczego i po co. No i oczywiście zadać najważniejsze pytanie – kiedy trzeci tom? Końcówka drugiego (pierwszego tak samo!) sprawia, że nie można się doczekać lektury kolejnego tomu.

Do tego w pierwszym tomie zwiedzaliśmy dzięki autorce Szkocję, a teraz przyszedł czas na malowniczą Grecję.

Pierwszy tom serii był dobry, ale drugi był zdecydowanie lepszy. Autorka trzyma naprawdę niezły poziom, a emocje, których dostarcza, są świetne.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Jaguar.

Moja ocena:

{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}
Don’t Hate Me
Don’t Hate Me
Lena Kiefer
{}8.3/10
Seria: don't love me
Drugi tom miłosnej trylogii New Adult dla fanów Mony Kasten i Laury Kneidl! ON ją okłamał. ONA chce o nim zapomnieć. Ale los ma wobec tych dwojga inne plany. KENZIE przyrzekła sobie, że nigdy w...
Komentarze
Don’t Hate Me
Don’t Hate Me
Lena Kiefer
{}8.3/10
Seria: don't love me
Drugi tom miłosnej trylogii New Adult dla fanów Mony Kasten i Laury Kneidl! ON ją okłamał. ONA chce o nim zapomnieć. Ale los ma wobec tych dwojga inne plany. KENZIE przyrzekła sobie, że nigdy w...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Zobacz inne recenzje

Kto ma już dość zimna, szarości za oknem i brak słonecznych promieni? Jeśli chcecie to zmienić to zapraszam was na cudowną grecką wyspę. Druga część trylogii przenosi nas ze Szkocji właśnie na Korfu,...

@Izzi.79 @Izzi.79

Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o drugim tomie pewnej trylogii, której początek przybliżałam już jakiś czas temu. Don’t love me to tytuł, który okazał się zaskakujący i zdecydowanie wciągający. Nic w...

@Natalia_Swietonowska @Natalia_Swietonowska

Pozostałe recenzje @lunka.bookstagram

Grając w kalmara. Nieoficjalny przewodnik
Grając w kalmara

"Grając w kalmara" to nieoficjalny przewodnik po serialu, który jest znany raczej już każdemu - "Squid game". Netflixowy fenomen swoją popularnością bije na głowę starsz...

{} Recenzja książki Grając w kalmara. Nieoficjalny przewodnik
Zwiadowcy. Bitwa o Skandię
Bitwa o Skandię

"Zwiadowcy. Bitwa o Skandię" to czwarty tom serii wydanej przez Wydawnictwu Jaguar. Autor: John Flanagan. ❗ Bez spojlerów, bardziej podsumowanie❗ O Zwiadowcach słyszał...

{} Recenzja książki Zwiadowcy. Bitwa o Skandię

Nowe recenzje

Inkwizytor
Inkwizytor znowu w akcji.
@Malwi:

Pierwsza część cyklu pt. " Znachor ", sprawiła mi wielką przyjemność. Trafiła w mój gust smakosza kryminałów i thriller...

{} Recenzja książki Inkwizytor
Wytrwaj przy mnie
Recenzja
@paulinagras...:

❤❤❤Recenzja przedpremierowa ❤❤ Premiera 29.01.2022 "Wytrwaj przy mnie" - Katarzyna Muszyńska "Stop przemocy fizyczne...

{} Recenzja książki Wytrwaj przy mnie
Żona diabła
"Żona diabła"
@tatiaszaale...:

„Z pozoru miałam wszystko, ale tak naprawdę nie posiadałam nic.” Dante Fiorucci to niebezpieczny mężczyzna, po śmierci...

{} Recenzja książki Żona diabła
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl