Recenzja książki Don’t Hate Me

Don't Hate Me

Autor: @lunka.bookstagram ·2 minuty
2021-12-14 Skomentuj 1 Polubienie
„Don’t hate me” to druga książka z trylogii autorstwa Leny Kiefer. Pierwsza to „Don’t love me”, której recenzję możecie przeczytać w którymś z wcześniejszych postów. Trzeci, finałowy tom serii młodzieżowej, który dopiero będzie wydany, to „Don’t leave me”.

W książce mamy ukazane dalsze losy bohaterów z pierwszego tomu. Kenzie i Lyall mają za sobą rozstanie, które było bardzo burzliwe i nawet teraz, mimo tego, że upłynęło trochę czasu, oboje podchodzą bardzo emocjonalnie do przeszłości. Kenzie przyrzekła sobie, że nigdy więcej nie będzie miała kontaktu z Hendersonami, a w szczególności z Lyallem, który złamał jej serce. Dziewczyna chce się skupić na nauce i zapomnieć o przeszłości. Wszystko się zmienia w momencie, kiedy dostaje propozycję nie do odrzucenia. Kto by nie chciał pomóc w zaprojektowaniu kurortu na Korfu? Kenzie podejmuje wyzwanie, ale czy aby na pewno jest to dobra decyzja?

Lyall zaś próbuje wrócić do normalności po tym, jak Kenzie odkryła jego kłamstwa i go rzuciła. Może jakoś dałby radę, gdyby nie prośba matki – pomoc w remoncie hotelu w Grecji. Tym sposobem drogi Kenzie i Lyalla znowu się krzyżują.

Kolejna książka, przez którą się płynie dzięki temu, że ma ona w sobie mnóstwo napięcia i emocji. Emocjonalny rollercoaster? Tak, to właśnie to. Książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie, a do tego z ciekawością, co będzie dalej. Ogromnym plusem jest to, że bohaterowie popełniają błędy, ale też i uczą się na nich. Nie jest to też książka, w której każdy się rzuca na siebie, rozkochuje w sobie od pierwszego wejrzenia i wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Historia Kenzie i Lyalla jest dość zagmatwana, takie jest życie, ale jest zagmatwana w taki porządny, uporządkowany, przyjemny dla czytelnika sposób. Autorka lubi trzymać w niepewności, ale też i zrzucać na czytelnika zupełną bombę emocjonalną w najmniej oczekiwanym momencie. Niekiedy aż chciałoby się potrząsnąć Leną Kiefer i zapytać, jak mogła, dlaczego i po co. No i oczywiście zadać najważniejsze pytanie – kiedy trzeci tom? Końcówka drugiego (pierwszego tak samo!) sprawia, że nie można się doczekać lektury kolejnego tomu.

Do tego w pierwszym tomie zwiedzaliśmy dzięki autorce Szkocję, a teraz przyszedł czas na malowniczą Grecję.

Pierwszy tom serii był dobry, ale drugi był zdecydowanie lepszy. Autorka trzyma naprawdę niezły poziom, a emocje, których dostarcza, są świetne.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Jaguar.

Moja ocena:

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
Don’t Hate Me
Don’t Hate Me
Lena Kiefer
7.9/10
Cykl: Don't love me, tom 2
Drugi tom miłosnej trylogii New Adult dla fanów Mony Kasten i Laury Kneidl! ON ją okłamał. ONA chce o nim zapomnieć. Ale los ma wobec tych dwojga inne plany. KENZIE przyrzekła sobie, że nigdy w...
Komentarze
Don’t Hate Me
Don’t Hate Me
Lena Kiefer
7.9/10
Cykl: Don't love me, tom 2
Drugi tom miłosnej trylogii New Adult dla fanów Mony Kasten i Laury Kneidl! ON ją okłamał. ONA chce o nim zapomnieć. Ale los ma wobec tych dwojga inne plany. KENZIE przyrzekła sobie, że nigdy w...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Zobacz inne recenzje

„Don’t hate me” to drugi tom cyklu „Don’t love me” Leny Kiefer, czyli dalszy ciąg burzliwej relacji Kenzie i Lyalla i ich kolejne miłosne perypetie. Po tym jak Kenzie zdemaskowała kłamstwo Lyalla,...

@maitiri_books_2 @maitiri_books_2

Kto ma już dość zimna, szarości za oknem i brak słonecznych promieni? Jeśli chcecie to zmienić to zapraszam was na cudowną grecką wyspę. Druga część trylogii przenosi nas ze Szkocji właśnie na Korfu,...

@Izzi.79 @Izzi.79

Pozostałe recenzje @lunka.bookstagram

Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia
Burzliwe zakończenia

„-Czego się boisz? - spytał Roma Montagow. -Konsekwencji miłości w mieście rządzonym przez nienawiść- wyszeptała.” „Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia” to książka C...

Recenzja książki Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia
Przebudzenie
Przebudzenie

“Jeśli chcesz, by twoje życie się zmieniło, musisz zacząć albo robić rzeczy inaczej, albo robić inne rzeczy.” “Przebudzenie” – Kate Oliver, Toby Oliver – książka wydana...

Recenzja książki Przebudzenie

Nowe recenzje

Osiedle RZNiW
Ciekawe doświadczenie
@zaczytanaangie:

Remigiusz Mróz zaskoczył mnie nie raz, ale czasem nie tyle tym, co dzieje się w książce, ale samym faktem, że taką a ni...

Recenzja książki Osiedle RZNiW
Boginie
Dziwna sprawa na kampusie
@stos_ksiazek:

"Boginie" spod pióra Alexa Michaelidesa to kolejna pozycja, którą udało mi się odhaczać z mojej długiej listy książek d...

Recenzja książki Boginie
Style charakteru
"Style charakteru", czyli jak kształtuje się na...
@joanna123:

Proszę o dodanie w recenzji informacji: Książka z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl. "Style charakteru" Stephena M...

Recenzja książki Style charakteru
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl