Recenzja książki On Doorstep

Na pewno 18 +

@Rozchelstana_Owca @Rozchelstana_Owca · 2019-05-15 10:49:44
Kurcze, szkoda, że takie akcje nie trafiają się na żywo! Tytułowi bohaterowie to naprawdę zgrany duet. Jak już wyżej z opisu można wyczytać Jimmy zostaje złapany przez Reese’a na małej kieszonkowej kradzieży. Dodatkowo jako zadośćuczynienie załatwia mu pracę, która okazuje się być praca na dłużej =) 

Smerfna, wesoła jak i ciepła historia o tym, jak można wybaczyć i dać drugą szansę, bo przecież czasem dobrze mieć dodatkową próbę, by naprawić błędy. No i nie mogę zapomnieć o najważniejszej kwestii, którą jest (wielbiona przeze mnie u tego typu bohaterów) bezpośredniość Jimmy’ego – to jest właśnie to co napędza całą fabułę i akcje – i to jest strzał w 10! I tak właśnie było w tym przypadku – wzloty i upadki z dobrym zakończeniem =)

Nie mogę wiele zdradzić, ale wspaniale było czytać mangę, której akcja (pierwszy raz się z tym spotkałam) dzieje się w… księgarni! Otoczenie książek zdecydowanie wpływa pozytywnie na zakochanie!

W sumie to mamy troszkę takie dwa w jednym, bo książeczka zawiera również osobną mini opowiastkę, która jest miłym akcentem po tak gorącej opowieści =)

Zdecydowanie ze względu na zawarty erotyzm polecam jednak pełnoletnim czytelnikom !

Ocena @Rozchelstana_Owca:
serce
← polub, jeżeli recenzja Ci się spodobała
Książka On Doorstep
On Doorstep 9 /10
"Ctk"
Złodziejaszek Jimmy zostaje przyłapany na gorącym uczynku przez mężczyznę imieniem Reese. W ramach z...
Komentarze

Inne recenzje @Rozchelstana_...

Książka Nadzieja

Kiedyś zapytałam czytaczy, pod jednym z instagramowych zdjęć o panią Katarzynę Michalak i jej twórczość. Ot tak z cieka...

Książka Mój drugi brzeg

Kiedy na horyzoncie ukazują się książki, które zahaczają o życie ludzi starszych, właśnie doświadczonych życiem, mający...

Nowe recenzje

Książka Cari Mora

Powiem od razu, żeby oszczędzić czas innych: "Cari Mora" Thomasa Harrisa to bardzo zła książka. Teraz rozwinę i ...

Książka Jeszcze będziemy szczęśliwi

"Rzeczy ważne trzeba pojmować i codziennie wkładać trud, by ich nie zapomnieć." O literaturze młodzieżowej powiedzia...

@esclavo @esclavo
Książka Uczeń Nekromanty. Tom 1

Na kartach liczącej ponad 900 stron powieści wydanej przez wydawnictwo Nova Res przenosimy się do Królestwa Syllonu, n...

RA
@rafal.borkowski.88

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się