Pieśń pustyni recenzja

Pieśń Pustyni

Autor: @magdalenagrzejszczyk ·2 minuty
2024-02-14
Skomentuj
1 Polubienie

⚜️⚜️⚜️⚜️ Recenzja ⚜️⚜️⚜️⚜️

Grzegorz Wielgus " Pieśń Pustyni " #1
@grzegorz.m.wielgus_autor

Cykl: Ostrze Erkal #1

Wydawnictwo : Initium
@wydawnictwo_intium

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

" Człowiek tylko czasami bywa odważny. Czasami z własnej woli, czasami na rozkaz, a innym razem zostaje wypchnięty do pierwszego szeregu wbrew swojej woli..."

" Pieśń Pustyni " to naprawdę ekscytujący tom z serii " Ostrze Erkal " Ta seria to prawdziwa przygoda w magicznym świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw..

" Pieśń Pustyni " to nie samowita książka stworzonya przez autor, który naprawdę wie, jak stworzyć świat pełen akcji i emocji.. Powieść ma wszystko, czego potrzeba - walki, tajemnice, zdrady i zemstę.. A dodatkowo, nadprzyrodzone postacie i zwierzęta dodają temu światu jeszcze większej magii..

Autor ma niezwykły styl pisania, który wciąga czytelnika od samego początku do końca..
Jego opisy są bardzo malownicze i wciągają nas w świat pełen przygód, tajemnic i intryg..

Jego język jest płynny i wartki, a dialogi są pełne życia i autentyczne.. Również potrafi wplatać zabawne dialogi i sytuacje, które łagodzą napięcie i dodają lekkości historii..
Czytając jego powieść można poczuć, że autor jest prawdziwie zaangażowany w historię i chce podzielić się nią z czytelnikiem..

Autor potrafi stworzyć wyraziste postacie, które są głębokie i pełne emocji.. Ich losy są splątane w sposób zaskakujący, a fabuła rozwija się w tempie, które trzyma nas w napięciu.. Autor umiejętnie balansuje między akcją a rozwinięciem postaci, co sprawia, że czytanie jego książek jest prawdziwą przyjemnością..

Książka jest napisana z perspektywy wielu bohaterów, dodaje głębi i różnorodności do historii.. Dzięki temu możemy poznać każdego z bohaterów bliżej, zobaczyć ich motywacje, cele i jak radzą sobie w różnych sytuacjach.. To świetny sposób, aby lepiej zrozumieć ich charaktery i emocje..

Autor stworzył taką rozbudowaną fabułę, gdzie wszystko się ze sobą splata.. Akcja dzieje się w pustynnych krainach, które są opisane w taki sposób, że można sobie wszystko wyobrazić..

Jeśli lubisz mroczne i pełne przygód historie, to ta seria na pewno przypadnie Ci do gustu!

" W przewrotny sposób broń palna czyniła wszystkich równymi. Z wyjątkiem tych, którzy trzymali palec na spuście. Ci były równiejsi..."

Zirra, która dorasta na pustyni, nienawidzi Dominium i zbierania drogocennej rudy białopyłu.. Ale wszystko się zmienia, gdy jej siostra zostaje porwana przez kult Wszechśmierci.. Zirra postanawia ruszyć w pościg, nie zastanawiając się długo..
Zirra wyruszyć na niebezpieczną misję, żeby ją uratować..

W międzyczasie, porucznik Stauros zostaje zaatakowany i to tylko początek jego pełnej przygód podróży.. Astris, młoda dyplomatka, otrzymuje misję wykradzenia tajemniczej księgi, zwaną Widzącą Pustkę, która skrywa sekrety kultu Wszechśmierci..

Stopniowo losy bohaterów zaczynają się splatać, a przeszłość wychodzi na jaw.. Okazuje się, że niektóre rzeczy powinny pozostać ukryte, szczególnie gdy mogą wpaść w niebezpieczne ręce..

Moja ocena:

× 1 Polub, jeżeli recenzja Ci się spodobała!

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
Pieśń pustyni
Pieśń pustyni
Grzegorz Wielgus
9.2/10
Cykl: Ostrze Erkal, tom 1

Wychowana na pustyni Zirra nienawidzi Dominium równie mocno, co zbierania drogocennej rudy białopyłu pomiędzy wydmami, ale kiedy jej siostra zostaje porwana przez kult Wszechśmierci, bez namysłu rusz...

Komentarze
Pieśń pustyni
Pieśń pustyni
Grzegorz Wielgus
9.2/10
Cykl: Ostrze Erkal, tom 1
Wychowana na pustyni Zirra nienawidzi Dominium równie mocno, co zbierania drogocennej rudy białopyłu pomiędzy wydmami, ale kiedy jej siostra zostaje porwana przez kult Wszechśmierci, bez namysłu rusz...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Zobacz inne recenzje

Bardzo lubię wszystkie książki fantasy, dlatego ochoczo wzięłam się za czytanie, mimo że jest to grubasek sporych rozmiarów. Przez problemy ze wzrokiem musiałam lekturę rozłożyć na raty i trochę czas...

@Izzi.79 @Izzi.79

Do powieści Pieśń pustyni przyciągnęła mnie okładka. Wszechobecny piasek od razu skojarzył mi się z Diuną Franka Herberta, która zachwyciła mnie przed laty. Sięgnęłam więc po książkę Grzegorza Wielgu...

@eufrozyne @eufrozyne

Pozostałe recenzje @magdalenagrzejsz...

Zapach świeżych trocin
Zapach świeżych trocin

🌲🌲🌲🌲🌲 Recenzja 🌲🌲🌲🌲🌲 Agata Czykierda - Grabowska " Zapach świeżych trocin " @agataczykierdagrabowska Wydawnictwo: Zwierciadło @wydawnictwo_zwierciadlo 🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲...

Recenzja książki Zapach świeżych trocin
Cień przeszłości
Cień przeszłości

🪷🪷🪷🪷 Recenzja 🪷🪷🪷🪷 Weronika Tomala " Cień przeszłości " #3 @weronikatomalaautorka Cykl: Niebezpieczna miłość #3 Wydawnictwo: LoveBook @lovebook_stronymilosci @wydawn...

Recenzja książki Cień przeszłości

Nowe recenzje

Najskrytsze miejsca duszy
Najskrytsze miejsca duszy
@zaczytana.a...:

"Najskrytsze miejsca duszy" to poruszająca powieść autorstwa Karoliny Klimkiewicz, która wchodzi głęboko w zagadnie...

Recenzja książki Najskrytsze miejsca duszy
Szkarłatna litera
Palący stygmat
@aga.kusi_po...:

Czas zwalnia, jakby niewidzialna ręka przetrzymywała wskazówki zegara. Zmienia się atmosfera, zapachy i odczucia. Boli ...

Recenzja książki Szkarłatna litera
Anioł i twardziel
Olgierd
@justyna_:

Roman Wilhelmi urodził w się w 1936 roku w Poznaniu, zmarł 3 listopada 1991 roku w Warszawie. Ukończył Państwową Wyższą...

Recenzja książki Anioł i twardziel
© 2007 - 2024 nakanapie.pl