Profesor Feelgood recenzja

Autor: @shevill_books ·2 minuty
2020-01-05
W “Profesorze feelgood” poznajemy historię Ashy. Jest ona dwudziestotrzylatką mieszkającą
na Brooklynie, pracuje jako asystentka redakcyjna w wydawnictwie Whiplash. Jest także
typem beznadziejnej romantyczki, dziewczyny, która chce oddanego serca wymarzonego
mężczyzny i tony kwiatów, wie czego chce od związku i nie zamierza zmieniać swoich
postanowień. Choć brakuje jej życia miłosnego, nie odczuwała niekontrolowanej żądzy,
jednak zmieniło się wraz z tym, kiedy na instagramie natrafiła na faceta, który nazywał siebie
Profesorem feelgood. Stracił on miłość swojego życia, i publikuje na swoim koncie poezję,
która trafia prosto do serca Ashy, a półnagie zdjęcia jego ciała, pobudzają najbardziej
skrywane zmysły dziewczyny. Jego poezja płynie prosto z serca, im bardziej Asha zanurza
się w jego spowiedź, tym bardziej rozpala się w niej żar, oraz chęć posiadania tego
nieznajomego jej mężczyzny.
Asha marzy o zostaniu redaktorem, firma w której pracuje walczy o nowego bestsellera.
Wiedząc, że Profesor ma dużą rzeszę fanek, proponuję jego poezję z nadzieją na to że
bardzo dobrze będą się sprzedawać. Profesor ma nadzieję pozostać anonimowym jak do tej
pory i ma nadzieję na pełny profesjonalizm, kiedy spotkają się osobiście. Bedą musieli
pracować jako zespół, i mimo wszystko Asha będzie musiała być miła dla swojego klienta.
Nie może przecież pozwolić na to, aby skrywane pragnienia zaszkodziły ich pracy.
Kiedy Asha w końcu poznaję swojego wymarzonego mężczyzna, okazuję sie on zupełnie
innym człowiekiem niż za jakiego go miała. Jest arogancki i doprowadza ją do całkowitego
szaleństwa, ale wie, że musi go znosić pomimo tego jak bardzo podnosi jej ciśnienie. I nie
tylko! Oboje starają się na każdym kroku zachowywać profesjonalnie, lecz chemia, która się
między nimi wytwarza, nie ułatwia sprawy. Nie mogą zwalczyć wzajemnej potrzeby bliskości.
Każde z nich wie, że nigdy wcześniej nie spotkali się z takim uczuciem. Czy podejmą ryzyko
i spróbują stworzyć stabilny związek? Tego wszystkiego dowiesz się w “Profesorze
feelgood”, która miała swoją premierę osiemnastego grudnia!
Jest to już piąta książka Leisy Rayven, z którą miałam okazję się spotkać i tak jak
poprzednie, jest po prostu niesamowita. Ta książka jest bardzo emocjonalna, romantyczna,
seksowna, zabawna i wyjątkowa. Książka zawiera fajne zwroty akcji, byłam zaintrygowana
tą książką i nie mogłam jej odłożyć. Zdecydowanie czekam na więcej książek spod pióra
Leisy Rayven!

Data przeczytania: 2019-12-21

Leisa Rayven
8.0/10
Cykl: Masters of Love, tom 2

Drugi tom seksownej serii "Masters of Love". Co ma zrobić kobieta, gdy mężczyzna z nieskończoną liczbą wad, wydaje jej się idealny? Ambitna redaktorka Asha Tate jest beznadziejną romantyczką. Wie...

Leisa Rayven
8.0/10
Cykl: Masters of Love, tom 2

Asha pracuje w wydawnictwie i ma szansę na awans, jednak aby go dostać, musi znaleźć temat, który zachwyci. Jakiś czas wcześniej odkryła profil pewnego mężczyzny na instagramie — Profesor Feelgood. J...

@mamazonakobieta @mamazonakobieta

Cóż to była za porywająca historia! Autorka kolejny raz mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Przez całą opowieść towarzyszyły mi ogromne emocje. Pięknie to wyszło. Akcja toczy się szybko, nieustannie z...

@tatiaszaaleksiej @tatiaszaaleksiej

Pozostałe recenzje @shevill_books

Krzyczące schody
Odważ się i wejdź do świata Lockwood & Sp

Dzień dobry! Dzisiaj przybywam do was z recenzją książki Jonathana Strouda, która swoją premierę ma już jutro. A mowa tutaj o pierwszym tomie serii Lockwood & Sp “ Krzyc...

Recenzja książki Krzyczące schody
Teraz twój ruch
Orzeźwiający zwrot akcji!

“ Od początku o tym wiedziałam. Tego właśnie się spodziewałam, gdy pozwoliłam mu wejść w moje życie. Całuję go znowu, wkładając w pocałunek całą moją wiarę w niego i w n...

Recenzja książki Teraz twój ruch

Strażnik pieczęci
SERCE Z LODU, A MOŻE ZE ŚNIEGU? NOWA ODSŁONA KR...
@Perlasbooks:

❄️,,– Kaju… – Usłyszał nagle chłodny głos. Kobieta z baśni. Zimna i nieczuła jak lód. Piękna i doskonała. Na zawsze. – ...

Recenzja książki Strażnik pieczęci
Ostatnia podróż "Valentiny"
Ostatnia podróż
@gosia.zalew...:

"Ostatnia podróż Valentiny " to moje drugie spotkanie z twórczością autorki. Biorąc książkę do ręki liczyłam na ciekawą...

Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"
Randka w Paryżu
Nieoczywisty romans
@Szarym.okiem:

Słodka, ale nie przesłodzona. Lekka, ale nie infantylna. Wciągająca i refleksyjna. Jednym słowem bardzo przyjemna lektu...

Recenzja książki Randka w Paryżu