Recenzja książki Przypadek Lidki

„Przypadek Lidki” Izabela Grabda

@ReniBook@ReniBook · 2020-08-06
Lidka jechała swoim Fordem próbując skupić się na słuchanej książce. Niestety jej myśli były zupełnie gdzie indziej.
Rozmyślała o podjętych przez siebie decyzjach, które zaważyły na jej życiu. O dziwo niczego nie żałowała i gdyby cofnąć czas postąpiła by tak samo.
Już dawno doszła do wniosku, że męża pozbyła się o wiele za późno, a pretensje o to mogła mieć tylko do siebie. Ile normalna kobieta może wytrzymać z samolubnym maminsynkiem?
Z tym natłokiem myśli zmierzała w kierunku upragnionej ciszy. Agroturystyka w najbardziej odosobnionym miejscu w Górach Sowich była tym, czego w tym momencie potrzebowała najbardziej. Mianowicie całkowitym wytchnieniem i wyciszeniem. Tylko ona i bezkresna cisza oraz samotne wędrówki.
Po kilku dniach trafiła na stojący samotnie przepiękny domek z bali. Gdy przeskakiwała przez ogrodzenie zupełnie nie zastanawiała się, co powiedzą właściciele posesji, na którą tak bezpardonowo wkroczyła.
W pewnym momencie męski głos wyrwał ją z kontemplowania otoczenia.
Antek, bo tak się nazywał mężczyzna, który do niej przemówił, powiedział iż jest pełnomocnikiem właściciela. Lidka od razu przeszła do zadawania pytań na temat tego pięknego domu. Czy można go kupić, a może chociaż wynająć?
Byłoby to spełnienie jej marzeń.
Tajemniczy właściciel Wiktor, który za wszelką cenę strzeże swojej prywatności, czy coś ukrywa? Jaki jest naprawdę i czy uda im się dojść do porozumienia na każdej płaszczyźnie?

„Przypadek Lidki” to opowieść o kobiecie pragnącej spokoju i mężczyźnie, który niczego już od życia nie oczekuje.
Autorka w uroczy sposób stworzyła swoich bohaterów i zbudowała ich światy, w których czytelnicy będą mogli się przez chwilę znaleźć i towarzyszyć im w ich podróży.
Sprawnie napisana fabuła i sympatyczni bohaterowie pozwalają w całości zagłębić się w lekturze.
Książka opowiada o miłości i oczekiwaniach względem drugiej osoby i o tym, jak przypadek może w życiu zaważyć o wszystkim.
Izabela Grabda stworzyła przepiękną książkę, w której czytelnicy lubujący się w gorących romansach i lekturach o miłości odnajdą to czego szukają. Widać, że autorce pisanie tej książki sprawiło ogromną przyjemność dlatego z taką łatwością i lekkością się czyta.
Miłej zabawy przy lekturze życzę wszystkim zaczytanym.
Polecam serdecznie!#izabelagrabda
#renibook
Ocena @ReniBook:
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
Data przeczytania: 2020-08-06
Książka Przypadek Lidki
Przypadek Lidki
Izabela Grabda
{}4.7/10
Czy wyczekany urlop w spokojnych górach Sowich, może spowodować trzęsienie ziemi w uporządkowanym z takim trudem życiu Lidki? Czy przypadek, który spełnił jej marzenie o posiadaniu domku w górach, moż...
Komentarze

Pozostałe recenzje @ReniBook

Książka Nagrobek

„Nagrobek” Anna Klejzerowicz Felicja niemrawo odebrała telefon od swojej wieloletniej przyjaciółki Grety Pazik, k...

Książka Dracul

„Dracul” Dacre Stoker J.D. Barker Wielkie dębowe drzwi zamknięte na zamek, którego Bram nigdy w życiu nie widział...

Nowe recenzje

Książka Wilczyca. W pogoni za wolnością

Kobiety bywają wszechstronne. Wyrabiają każdego dnia sto dwadzieścia procent normy. Znajdują czas zarówno na obowiązki,...

Książka Kostandin. Grzechy mafii

Gorące lato, wakacje w gronie przyjaciółek, morze alkoholu i przeznaczenie, w postaci zabójczo przystojnego oraz obłędn...

Książka Warstwy

To jest książka, nad którą trzeba się zatrzymać i zadumać. Najlepiej do niej, co pewien czas wracać i odkrywać nowe jej...

nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe