Recenzja książki Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat

Wyznania morderców

Autor: @mommy_and_books ·3 minuty
2021-08-04 Skomentuj Polub, jeżeli recenzja Ci się spodobała!
„ROZMOWY Z SERYJNYMI MORDERCAMI. GŁOSY ZZA KRAT”

Christopher Berry-Dee Wydawnictwo Czarna Owca

Moim ulubionym autorem książek na faktach o mordercach i psychopatach jest Christopher Berry-Dee. Jak tylko zobaczyłam, że wkrótce ukaże się jego kolejne dzieło byłam zachwycona. Oczywiście nie mogłam tego przegapić. W swojej najnowszej książce Christopher Berry-Dee daje mówić mordercom i seryjnym mordercom. Co takiego powiedzieli możecie przeczytać w „Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat.”.
Uwielbiam czytać historie oparte na faktach o mordercach i psychopatach. Lubię zaglądać w ich umysły i dowiadywać się co nimi kierowało podczas morderstw, często makabrycznych zbrodni.
Niektórzy „bohaterowie” tej książki już nie żyją. Inni oczekują na śmierć w celach śmierci. Nie rozumiem tego systemu. Skazany na śmierć często czeka kilka lat na wykonanie wyroku. Mają niezbite dowody, że są odpowiedzialni za zbrodnię to na co czekają? Po co utrzymują ich przy życiu? Po co płacić za takie bestie? Te osoby nigdy nie poddadzą się resocjalizacji. Gdyby kiedykolwiek wyszli na wolność to na 10000% zamordowaliby kolejne osoby. Jaki sens ma trzymanie takich osób w celi śmierci?
Przeraża mnie inny fakt opisany w tej książce. Kobiety i mężczyźni piszą tysiące listów do naszych „bohaterów”. Wysyłają im sprośne zdjęcia. Ofiarują swoją miłość i związki małżeńskie. Ci ludzie są tak nakręceni, że nawet wpłacają pieniądze dla tych bestii. Jaki to ma sens? Mordercy, seryjni mordercy i psychopaci to totalni łgarze. Udają zainteresowanie po to tylko żeby zdobyć z tego profity. Tak jak autor pisze, gdyby taka zakochana kobieta czy zakochany mężczyzna spotkali naszych morderców na żywo na 100% by tego nie przeżyli. Po co marnować czas dla bestii? Życie im nie miłe? Czy może uwielbiają tą adrenalinę i chcą „być sławni”? Te pytania pozostaną bez odpowiedzi, bo takich ludzi jest tysiące. Na końcu książki możecie przeczytać o jednej z nich. Była w związku z jednym z naszych „bohaterów”. Jak to wyglądało i co z tego wynikło? Przeczytajcie a się dowiecie.
Christopher Berry-Dee w swojej najnowszej książce opisuje przypadek jednej morderczyni nazwanej „Królową śniegu”. Piszę tutaj o Melanie Lynn Mcguire. Co takiego zrobiła, że ją tak nazwali? Powiem tylko tyle, że nie jest to seryjna morderczyni.
Nie brakuje tutaj wstrząsających przypadków. Przeraża was zbrodnie: Johna Edwarda Robinsona, Philipa Carla Jablonskiego, Keitha Huntera Jespersona, Vivy Lerora Nasha i Michaela Rossa. Dodam, że nie chcielibyście spotkać ich osobiście. Spotkanie z nimi grozi śmiercią.
Te potwory ogłaszają się w internecie. Szukają miłości, przyjaźni a przede wszystkim kasy. Zrobią wszystko, żeby ją zdobyć.
Jeżeli interesujecie się zbrodniarzami, mordercami, seryjnymi mordercami i psychopatami to przeczytajcie książki Christophera Berry-Dee. Znajdziecie tutaj to czego szukacie.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się co siedzi w ich głowie i jakie przerażające listy wysłali do autora to śmiało sięgnijcie po „Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat”.
Jestem zachwycona tą książką. Wielki szacunek i wielkie brawa dla Christophera Berry-Dee. Musiał przezcytać setki listów, odbyć wiele spotkań z tymi psycholami. Uwieżcie, to nie jest ani lekka, ani przyjemna praca. Możecie się sami przekonać czytając opisane historie. Ta książka to wiele godzin ciężkiej pracy autora.
Przede wszystkim ta książka przeznaczona jest dla osób 21 plus. Opisane są tu straszne morderstwa. Młodszy czytelnik nie powinien jej czytać.
Zapraszam was do przeczytania niezwykle strasznych historii.
Polecam „Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza grobu.”.
Jeżeli uwielbiacie straszne historie na faktach to ta książka jest odpowiednia dla was. Nie zawiedziecie się.
Nie interesujecie się ofiarami, morderstwami, mordercami i jakie dostali kary – nie czytajcie tej książki. Strata waszego czasu.

Ps.
Czekam na kolejne historie Christophera Berry-Dee

#rozmowyzseryjnymimordercamigłosyzzagrobu #christopherberrydee #wydawnictwoczarnaowca #mommy_and_books

Moja ocena:

Data przeczytania: 2021-07-30

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat
Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat
Christopher Berry-Dee
7.4/10
„Znowu ją dusiłem, aż zemdlała. Kiedy się obudziła, kazałem jej policzyć do dziewięciu i znowu dusiłem. Bawiłem się z nią jak kot z myszą. Później kazałem jej liczyć do ośmiu, siedmiu, sześciu, pię...
Komentarze
Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat
Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat
Christopher Berry-Dee
7.4/10
„Znowu ją dusiłem, aż zemdlała. Kiedy się obudziła, kazałem jej policzyć do dziewięciu i znowu dusiłem. Bawiłem się z nią jak kot z myszą. Później kazałem jej liczyć do ośmiu, siedmiu, sześciu, pię...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Zobacz inne recenzje

Jestem Twoją fanką. Muszę poznać każdy szczegół Twoich zbrodni. Czy sprawiały Ci przyjemność? Czy podniecały Cię seksualnie? Chcę wiedzieć wszystko o Twoich morderstwach. Podnieca mnie to. Jestem dzi...

@pardobicka @pardobicka

Pozostałe recenzje @mommy_and_books

Pamiętnik córki seryjnego mordercy
Genialne dzieło :)

Wow! "Pamiętnik córki seryjnego mordercy" to wstrząsający thriller. Nasza bohaterka jest dziwną i bardzo tajemniczą dziewczynką. Podglądała swojego ojca, jak rozprawia s...

Recenzja książki Pamiętnik córki seryjnego mordercy
Cieszę się, że moja mama umarła
Książka ku przestrodze!

Po przeczytaniu tej książki jestem w głębokim szoku. Dosłownie nie mogę dojść do siebie. Dziecięca gwiazda Jennette McCurdy znana między innymi z serialu "iCarly" w swoi...

Recenzja książki Cieszę się, że moja mama umarła

Nowe recenzje

Raw
Bestia
@ksiazkowywirek:

"RAW" to książka, z którą albo się polubisz albo nie. Z jednej strony ją kocham a z drugiej nienawidzę, lecz zacznijmy ...

Recenzja książki Raw
Silva Rerum IV
W obliczu fundamentalnych zmian
@LiterAnka:

Tetralogia „Silva rerum” Kristiny Sabaliauskaitė niezmiennie oczarowuje mnie językiem i rytmem prowadzonej opowieści. W...

Recenzja książki Silva Rerum IV
Dziewczyna, która klaszcze
Klaszcząca zjawa
@asiaczytasia:

Zjawy mieszkające w nawiedzonych domach zazwyczaj straszą odwiedzających stukaniem i „buuuczeniem”. Tomasz Kozioł stwor...

Recenzja książki Dziewczyna, która klaszcze
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl