Recenzja książki Zakochane święta

ZAKOCHANE ŚWIĘTA

Autor: @za_czytamm ·1 minuta
2021-12-23 Skomentuj 1 Polubienie
„Musiałam wierzyć. Bo to, co było w nas najsilniejsze to wiara. Prowadziła nas przez życie i dodawała skrzydeł, kiedy myśleliśmy, że upadamy. Była z nami w każdym momencie, wystarczyło tylko w nią uwierzyć”.

❤️❤️❤️

„Zakochane święta” to antologia o tematyce świątecznej stworzona przez jedenaście niesamowicie utalentowanych i znanych nam dobrze autorek.

K. Hellishdeer, K. Zielińska, J. Nowak-Wysocka, E. Maciejczuk, A.M. Fluffy, A Kowalska-Bojar, P.K. Farion, D. Arizona, A. Możejko, A. Mroczkowska, M. Sawicka.

Po takim teamie można więc spodziewać się czegoś spektakularnego. Ja jestem przekonana, iż każdy czytelnik znajdzie w tej pozycji historię dla siebie.

Wszystkie opowiadania są zróżnicowane. Niektóre są krótsze, a niektóre dłuższe. Jeszcze inne są bardziej namiętne bądź nieco bardziej smutne. Łączy je za to magiczny klimat Bożonarodzeniowy.

Spośród tych wszystkich opowieści najbardziej spodobała mi się ta napisana przez Dakotę Arizonę.

„Szkolna opowieść wigilijna” to historia o dwójce młodych ludzi, którzy nie dogadują się ze sobą, przez co wpadają w tarapaty. Po jednej ze swoich kłótni zostają ukarani przez dyrektora i zmuszeni wspólnie wziąć udział w świątecznym przedstawieniu szkolnym. Oczywiście oboje nie są z tego powodu zadowoleni, przez co nawet nie podejrzewają, że teatralne próby mogą ich do siebie zbliżyć.

Brzmi ciekawie? Powiem wam, że to chyba najbardziej dopracowana, przez co też najdłuższa opowieść z całej książki. Naprawdę poczułam się zauroczona, a pod koniec miałam, ochotę krzyczeć JA CHCĘ WIĘCEJ!

Równie mocno spodobała mi się historia Aleksandry Możejko „Asystentka na święta” oraz Ewy Maciejczuk „Świąteczny galimatias”. Te dwie historię bardzo mnie wciągnęły. Było namiętnie i seksowanie. Zdecydowanie w obu przypadkach z chęcią sięgnęłabym po kontynuację.

Pozostałe historie, również mi się podobały, jednak te które wymieniłam powyżej zrobiły na mnie największe wrażenie.

I choć wciąż za bardzo nie przepadam za antanoligiami to jednak te z motywem świątecznym czyta mi się bardzo dobrze.

Polecam.

Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
Zakochane święta
Ewa Maciejczuk, Aleksandra Możejko, Alexandra Mroczkowska, Justyna Nowak-Wysocka
7.7/10
Zbiór jedenastu opowiadań osadzonych w klimacie świąt Bożego Narodzenia powstały w celu wsparcia fundacji Rak n Roll, która działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.
7.7/10

2 osoby szukają tej książki

Pozostałe recenzje @za_czytamm

Królewna. Część 1
Rodzina monet królewna część 1

Nieważne, jakiej wagi ciężarki podniesiesz na siłowni lub jak często zapłaczesz w samotności. Siła to coś więcej, to determinacja, a ty moja królewno, determinację masz ...

Recenzja książki Królewna. Część 1
Zaufaj mi
Zaufaj mi

Przebój Wattpada w kategorii romans. Czy w dzisiejszych czasach można z dnia na dzień stać się księżniczką? Czy dwójka ludzi z zupełnie innych światów będzie w stanie...

Recenzja książki Zaufaj mi

Królewna. Część 1
A ty moja królewno...
@zkotemczytane:

Rodzina Monet Weroniki Anny Marczak to seria, którą pokochało miliony Polaków. Swoje pierwsze kroki stawiała na jednej ...

Recenzja książki Królewna. Część 1
Jej szef
Recenzja
@grazyna.pod...:

„Jej szef” był jedną z długo wyczekiwanych przeze mnie premier. Losy trzeciego z braci Burzyńskich intrygowały mnie już...

Recenzja książki Jej szef
Pasierbica gangstera. Sacrificio. Tom 3
Recenzja
@zmiloscidom...:

Po dwóch tomach tej serii miałam prawo się bać kolejnych pomysłów mojej kochanej Moniki, modliłam się w duszy, żeby dał...

Recenzja książki Pasierbica gangstera. Sacrificio. Tom 3
O nas Kontakt Pomoc