Recenzja książki Zakochane święta

ZAKOCHANE ŚWIĘTA

Autor: @za_czytamm ·{}1 minuta
{} 2021-12-23 {} Skomentuj {} 1 Polubienie
„Musiałam wierzyć. Bo to, co było w nas najsilniejsze to wiara. Prowadziła nas przez życie i dodawała skrzydeł, kiedy myśleliśmy, że upadamy. Była z nami w każdym momencie, wystarczyło tylko w nią uwierzyć”.

❤️❤️❤️

„Zakochane święta” to antologia o tematyce świątecznej stworzona przez jedenaście niesamowicie utalentowanych i znanych nam dobrze autorek.

K. Hellishdeer, K. Zielińska, J. Nowak-Wysocka, E. Maciejczuk, A.M. Fluffy, A Kowalska-Bojar, P.K. Farion, D. Arizona, A. Możejko, A. Mroczkowska, M. Sawicka.

Po takim teamie można więc spodziewać się czegoś spektakularnego. Ja jestem przekonana, iż każdy czytelnik znajdzie w tej pozycji historię dla siebie.

Wszystkie opowiadania są zróżnicowane. Niektóre są krótsze, a niektóre dłuższe. Jeszcze inne są bardziej namiętne bądź nieco bardziej smutne. Łączy je za to magiczny klimat Bożonarodzeniowy.

Spośród tych wszystkich opowieści najbardziej spodobała mi się ta napisana przez Dakotę Arizonę.

„Szkolna opowieść wigilijna” to historia o dwójce młodych ludzi, którzy nie dogadują się ze sobą, przez co wpadają w tarapaty. Po jednej ze swoich kłótni zostają ukarani przez dyrektora i zmuszeni wspólnie wziąć udział w świątecznym przedstawieniu szkolnym. Oczywiście oboje nie są z tego powodu zadowoleni, przez co nawet nie podejrzewają, że teatralne próby mogą ich do siebie zbliżyć.

Brzmi ciekawie? Powiem wam, że to chyba najbardziej dopracowana, przez co też najdłuższa opowieść z całej książki. Naprawdę poczułam się zauroczona, a pod koniec miałam, ochotę krzyczeć JA CHCĘ WIĘCEJ!

Równie mocno spodobała mi się historia Aleksandry Możejko „Asystentka na święta” oraz Ewy Maciejczuk „Świąteczny galimatias”. Te dwie historię bardzo mnie wciągnęły. Było namiętnie i seksowanie. Zdecydowanie w obu przypadkach z chęcią sięgnęłabym po kontynuację.

Pozostałe historie, również mi się podobały, jednak te które wymieniłam powyżej zrobiły na mnie największe wrażenie.

I choć wciąż za bardzo nie przepadam za antanoligiami to jednak te z motywem świątecznym czyta mi się bardzo dobrze.

Polecam.

Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
Zakochane święta
Ewa Maciejczuk, Aleksandra Możejko, Alexandra Mroczkowska, Justyna Nowak-Wysocka
{}7.6/10
Zbiór jedenastu opowiadań osadzonych w klimacie świąt Bożego Narodzenia powstały w celu wsparcia fundacji Rak n Roll, która działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.
{}7.6/10

2 osoby szukają tej książki

Pozostałe recenzje @za_czytamm

Jesteś moją nadzieją
JESTEŚ MOJĄ NADZIEJĄ

❗PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONATU ❗ „Chciała pokonać własne bariery właśnie z nim i zaznać tego, czym była prawdziwa przyjemność i dosadne uczucie wypełnienia oraz dz...

{} Recenzja książki Jesteś moją nadzieją
Wbrew regułom
WBREW REGUŁOM

„Podszedł bliżej i z wyraźną niechęcią wziął mnie na ręce. Spięłam się cała, a moja dłoń powędrowała na jego szyję. Druga chwyciła twardy biceps. Cholercia. Czy mogę pop...

{} Recenzja książki Wbrew regułom

Dziewczynka, która nie potrafiła nienawidzić
Ambasadorka pokoju
@Zaneta:

Przeszła przez piekło. Ale chce już tylko kochać. Pamięć o przeszłości kształtuje naszą tożsamość. Trzeba pamiętać,...

{} Recenzja książki Dziewczynka, która nie potrafiła nienawidzić
Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas
polecam
@sylwiak801:

"Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas" 🌺RECENZJA 🌺 Dr Antoine Piau Wydawnictwo: MUZA Poradnik Hej Molik...

{} Recenzja książki Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas
Jak nie dać się zmianipulować i okłamać. Radzi doświadczony agent wywiadu
Polecam
@sylwiak801:

"Dlaczego dążenia do niezależności umysłu, uczciwości i prawości musimy się uczyć" Recenzja poradnika " Jak nie dać ...

{} Recenzja książki Jak nie dać się zmianipulować i okłamać. Radzi doświadczony agent wywiadu
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin