@speculatio

4 obserwujących.
Kanapowicz od 11 miesięcy. Ostatnio tutaj 2 dni temu.
{} Napisz wiadomość
4 obserwujących.
Kanapowicz od 11 miesięcy. Ostatnio tutaj 2 dni temu.

Jestem czytelnikiem, autorem i wydawcą. Czytelnikiem, odkąd pamiętam. Autorem od połowy lat 90, wydawcą od lat kilku. Pracując w mediach (głównie związanych z finansami) pisałem wiele recenzji, czy też dokładniej to ujmując własnych, subiektywnych opinii na temat książek, ukazujących się na naszym rynku. Książek o inwestowaniu, pieniądzach, historii rynków, podejmowaniu decyzji. Tego, co ja znalazłem, a nie przysłali mi wydawcy.

Internet rządzi się swoimi prawami. Każdy walczy o treść i kliki. Więc ja tego rodzaju serwisy również traktuję jako platformę kierującą do pełnej treści na zewnątrz (speculatio.pl). Z góry przepraszam tych, którzy woleliby pozostać. Ale doceńcie czasem również twórców i ich własność, czyli treść ;)

Chcę przeczytać

1

Przeczytane

60

Moje Opinie

54
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
7.10.2020
Dziesiątego sierpnia 2006 roku, izraelski pisarz Dawid Grossman (występuje również pisownia Grosman) wraz z Amosem Ozem oraz A.B. Jehoszua zaapelowali do rządu izraelskiego do zawieszenia działań militarnych i rozpoczęcia rozmów pokojowych z Libanem, w celu zakończenia trwającego od lipca konfliktu.

Dwa dni później obie str...
Zobacz wszystkie opinie (54)
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe