@speculatio

3 obserwujących.
Kanapowicz od ponad 4 lat.
Napisz wiadomość
Obserwuj
3 obserwujących.
Kanapowicz od ponad 4 lat.

Jestem czytelnikiem, autorem i wydawcą. Czytelnikiem, odkąd pamiętam. Autorem od połowy lat 90, wydawcą od lat kilku. Pracując w mediach (głównie związanych z finansami) pisałem wiele recenzji, czy też dokładniej to ujmując własnych, subiektywnych opinii na temat książek, ukazujących się na naszym rynku. Książek o inwestowaniu, pieniądzach, historii rynków, podejmowaniu decyzji. Tego, co ja znalazłem, a nie przysłali mi wydawcy.

Internet rządzi się swoimi prawami. Każdy walczy o treść i kliki. Więc ja tego rodzaju serwisy również traktuję jako platformę kierującą do pełnej treści na zewnątrz (speculatio.pl). Z góry przepraszam tych, którzy woleliby pozostać. Ale doceńcie czasem również twórców i ich własność, czyli treść ;)

Chcę przeczytać

1

Przeczytane

61

Moje Opinie

55
7.11.2020
Żyjemy w XXI wieku, w świecie, gdzie takie historie wydają się nieprawdopodobne. Więc kiedy spotykamy się z kimś, kto nam o nich opowiada, wolimy, zamiast przejąć się sprawią, zrzucić odczuwany strach na “manię” osoby, od której o tym słyszymy. Co jednak począć z drobiazgowością relacji, raportów, przesłuchań i wyroków sądowych?

...
SP
@speculatio
Zobacz wszystkie opinie (55)
© 2007 - 2024 nakanapie.pl