Tylko TY Jasinda Wilder

Okładka Tylko TY
autor:
Jasinda Wilder
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2014
ISBN:
9788324149407

Opis

Tragizm Love Story i wielka miłość młodych dorosłych we wszystkich jej odcieniach: od czułości po płomienny seks.

New Adult (Młodzi Dorośli) to nowy fenomen popularności w światowej literaturze, który wypełnia lukę między powieścią dla młodzieży i dla dojrzałych czytelników. To powieści o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy zmagają się z ostateczną tragedią i podnoszą z niej dzięki bezkresnej miłości. Miłości ukazanej we wszystkich jej przejawach: od przyjaźni, sz..acunku, najwyższych uniesień serca, aż po erotyczną namiętność.

Narodziła się tak jak Pięćdziesiąt twarzy Greyaz niebotycznych sukcesów e-booków, które w 2013 zaczynają wydawać w formie drukowanej z ogromnym powodzeniem największe światowe wydawnictwa.

Amber, 2014

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -
Swistak.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Jeśli czujesz potrzebę oczyszczenia, lubisz płakać, albo masz ochotę na to, by ktoś wyrwał i zdeptał Twoje serce - sięgnij po "Tylko Ty" Jasindy Wilder. Obowiązkowo trzymaj blisko pudełko chusteczek, chyba, że jesteś... więcej »
"Tylko TY"
Recenzent: Redcherry
Tylko Ty…- ma słodko gorzki posmak. Miałam okazję już czytać książkę z tej serii (Literatura dla Młodych Dorosłych) – Zaczekaj na mnie. Byłam nią zachwycona, popłynęłam z nurtem tej historii, każde zdanie i każda lite... więcej »
Życie Nell jest cudowne. Ma wspaniałego chłopaka - Kyle'a, rodziców, przyjaciół. Snuje poważne plany na przyszłość u boku ukochanego, ale coś staje im na drodze. Kyle ginie w tragicznym wypadku, którego dziewczyna jes... więcej »
Dodali do kolekcji
oktawia123
insomnia
Lustro.rzeczywistosci
dona35
czupuratka
iza122
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!