Wampiry wolą szatynki Sparks Kerrelyn

Okładka Wampiry wolą szatynki
autor:
Sparks Kerrelyn
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324137145

Opis

Serce Angusa MacKaya z pewnością zabiłoby szybciej na widok Emmy Wallace, gdyby nie to, że zatrzymało się na zawsze pięćset lat temu. A teraz Angus może spodziewać się tylko, że wybranka potraktuje je dość brutalnie - Emma to pogromczyni wampirów, najlepsza w swoim fachu. Angus by ujść z życiem, musi ją przekonać, że mają wspólnego śmiertelnie niebezpiecznego wroga. W tym celu zamierza wykorzystać swój niesamowity nieodparty urok...

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Romans
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Romans
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Po przeczytaniu pierwszej części "Jak poślubić wampira milionera" byłam bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów. Mimo tego, że nie zapoznałam się z drugą częścią, to nie miałam trudności z odnalezieniem się w sytuacji w tej książce. Mogłam ze spokojem przeżywać przygody z moimi ulubionymi postaci... więcej »
  Jak już większość z was zdążyła zauważyć seria „Ryzykowna miłość” zjednała sobie moją sympatię, więc nie zdziwi was fakt, że sięgnęłam po trzecią już część „Wampiry wolą szatynki” która tak jak poprzednie dwie książki wciągnęła mnie bez opamiętania. Główną bohaterką jest Emma Wallace, która ta... więcej »
  Dodali do kolekcji
  weera
  Moira
  Black_Vampire
  Kobra94
  rodynka
  Xtacy
  livre
  Enchanted
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!