Adam Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna

Adam Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna
Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM" funkcjonuje od marca 1990 roku. Oficyna dzieli się na dwa działy: oświatowy oraz popularnonaukowy.. Cechą charakterystyczną Oficyny jest różnorodność tematyczna oraz literatura oparta na wartościach humanistycznych i etyczno-moralnych.
W listopadzie 1998 roku Oficyna otrzymała status zakładu pracy chronionej, a w marcu 1999 roku Certyfikat jakości ISO 9002 jako drukarnia oraz jako pierwszemu wydawnictwo w Polsce.
Tematyka wydawnicza:
*** podręczniki szkolne,
*** materiały dydaktyczne dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych,
*** książki popularno-naukowe,
*** książki historyczne,
*** książki teologiczno-filozoficzne i religijne,
*** poradniki z zakresu medycyny niekonwencjonalnej,
*** słowniki i encyklopedie,
*** kalendarze.
Różnorodność tematyczna wydawanych przez nas książek oraz dbałość o doskonałą szatę graficzną zachęca do współpracy. Dysponujemy własną bogatą bazą poligraficzną, w związku z czym świadczymy kompleksowe usługi wydawniczo-poligraficzne, a fachowa obsługa daje gwarancję satysfakcji.
Gwarantujemy dobrą jakość, krótkie terminy oraz przystępne ceny. Współpracujemy z świetnymi plastykami i fotografikami. Zapewniamy pełną obsługę zamówienia (od projektu do produktu). Działamy blisko 20 lat i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy umacniać swoją pozycję solidnego, znającego potrzeby rynku wydawcy, a współpraca z nami będzie przyjemnym doświadczeniem.

Najczęściej oceniane

Autorzy

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl