Zdrada. Inne Anioły II Lili St.Crow

Okładka Zdrada. Inne Anioły II
autor:
Lili St.Crow
wydawnictwo:
Wydawnictwo AMBER
data wydania:
2010

Opis

Dziewczyna inna niż wszystkie: niebezpieczna, wrażliwa i samotna, znów porwie cię w mroczny romantyczny świat.

Ostra, zamknięta w sobie szesnastoletnia łowczyni demonów nie może ufać nikomu. Czuje się coraz bardziej samotna, ukryta w szkole atakowanej przez potwory przenikające do współczesnego świata.

Świat Dru Anderson runął, gdy zginął jej ojciec. I gdy odkryła, że krew, która płynie w jej żyłach nie jest tylko ludzka. I choć schroniła się w tajemniczej szkole dla takich ..jak ona, wciąż nie czuje się bezpieczna. Zwłaszcza że jest jedyną dziewczyną wśród samych chłopców. A instynkt podpowiada jej, że jeden z nich pragnie jej śmierci. Jeden z dwóch, których pokochała...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Zdrada" to drugi tom serii Inne Anioły amerykańskiej twórczyni romansów paranormalnych Lili St. Crow. Akcja powieści rozpoczyna się kilka dni po wydarzeniach z pierwszej części, kiedy to Dru trafia do szkoły dla wyjątkowych istot. Mogłoby się wydawać, że kłopoty młodej łowczyni należą do przesz... więcej »
Druga część cyklu Inne Anioły. Czytałam ją już drugi raz. Pierwszy jako ebook, na komórce. Co nie jest zbyt wygodne, ponieważ wolę książki w tradycyjnej formie. Drugi raz ostatnio, gdy tylko pojawiła się w szkolnej bibliotece, zamówiłam sobie ją u pani. ;) Książka ani razu mnie nie zawiodła. Za p... więcej »
Dru myślała o sobie jako o pogromy stworzeń i potworów z Prawdziwego Świata. Była łowcą, od najmłodszych lat trenując z ojcem i podróżując po kraju w poszukiwaniu zleceń na zgładzenie bestii nękających ludzi. Tymczasem okazuje się, że to ona ma w sobie dziedzictwo dampirów wraz z szczególnym, prz... więcej »
Dodali do kolekcji
weera
IvanG
Sallymy
iziu08
LadyGryf
xIHateThisShitx
mikusia959
zachmurami
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!