Zeznania Niekrytego Krytyka Maciej Frączyk

Okładka Zeznania Niekrytego Krytyka
autor:
Maciej Frączyk
wydawnictwo:
Zielona Sowa
data wydania:
2012
ISBN:
9788326504679

Opis

Książka dla wielbicieli Macieja Frączyka, czyli Niekrytego Krytyka – polskiego władcy YouTube (prowadzi program Przemyślenia Niekrytego Krytyka), krytyka: filmów, seriali, gier, książek i reklam, a także internetowych celebrytów. Świetnie napisane, zabawne i ciekawe obserwacje z życia, zilustrowane satyrycznymi rysunkami i kodami do internetowych filmów Autora na YouTube. Książka dla młodszych i starszych, w której znajdą się wyznania Krytyka na temat języka młodzieżowego, edukacji szkolnej i sek..sualnej, poszukiwaniu sensu życia i życiowych wyborów, kobiet, subkultur młodzieżowych itd., a także jego życiowej pasji, tego, kim chciałby być, gdyby nie robił tego, co robi.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Środek nocy, hotelowa sypialnia, Maciej Frączyk i ja. No dobra. Właściwie to nocny autobus do Krakowa, książka Maćka Frączyka i ja. Mimo tego, co sobie teraz myślicie czy dopiero pomyślicie i tak, jawnie twierdzę, że to moje najlepiej spędzone 3 godziny w ciągu ostatnich kilku miesięcy (z książką... więcej »
Niekryty Krytyk, czyli człowiek z poczuciem humoru króla Juliana, specyficznym postrzeganiem świata, ogromnym dystansem do siebie i bujną wyobraźnią. Dzięki swojej błyskotliwości i inteligencji zdobywa coraz szersze grono fanów. Tak, ja też do niego należę, więc ta (pseudo)recenzja będzie jeszc... więcej »
„Jeśli ktoś nie podziela twoich poglądów, a ty wciąż pozostajesz przy swoim, to znaczy, że rozpoczął się u ciebie jeden z najważniejszych procesów, jakie mogą spotkać człowieka. Samodzielne myślenie.” Zacznę od tego, że przez ostatnie 2-3 miesiące nie byłam w stanie przeczytać żadnej książk... więcej »
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje Jestem fanką Niekrytego Krytyka i od momentu kiedy się dowiedziałam, że wydaje książkę, uznałam, że MUSZĘ ją mieć. Wyczekiwałam premiery i doczekałam się. Dzisiaj kupiłam "Zeznania..." i bardzo przyjemnie mnie zaskoczyły. Spodziewała... więcej »
Niekrytego krytyka oglądam od kilku lat. Niektóre filmiki wychodzą mu naprawdę dobrze, inne są jak dla mnie okropnie nudne i nie mogę ich strawić. Co by jednak o nim nie mówić, ma chłopak pomysł na siebie i realizuje swoje plany oraz marzenia z sukcesami od kilku lat. Im większy sukces ktoś odnos... więcej »
Książkę kupiłam i przeczytałam ponieważ od czasu do czasu oglądam filmiki Niekrytego Krytyka. Stojąc przy kasie pomyślałam, że podczas czytania natrafię na wiele żartów, zabawnych komentarzy i będę śmiać się aż do łez. Nie pomyliłam się. Jednak poza dużą ilością humoru, książka przek... więcej »
Do sięgnięcia po tę książkę zachęcił mnie sam autor. Oglądam wszystkie jego filmy, więc od początku zależało mi na zdobyciu jego książki. Przyszły święta, a mój młodszy brat zdecydował, iż chce tę pozycję dostać pod choinkę. Szczerze to nie wiem po co on ją kupił skoro i tak jej nie przeczytał?! ... więcej »
Świetna!
Recenzent: sylweek
Pod pseudonimem "Niekryty Krytyk" ukrywa się mężczyzna, którego wielu z was kojarzy z popularnego youtube'a. Pierwszy raz trafiłam na filmiki Maćka ponad dwa lata temu, kiedy panował istny szał na Niekrytego Krytyka. Od tamtej pory oglądam z wypiekami na twarzy każdy nowy odcinek. Gdy w ręce wpad... więcej »
Nie ukrywam, że nie wiedziałam co będę mogła znaleźć na kartach książki Zeznania Niekrytego Krytyka. Mogło przecież tam znaleźć się wszystko! Dosłownie. Ci, którzy oglądają kanał Frączyka, wiedzą, że słynie on z nieco wulgarnego i nieprzewidywalnego języka pełnego metafor o określonej, lekko erot... więcej »
Macie czasem tak, że dzwoni do Was przyjaciółka i mówi „musisz to przeczytać”? Ja czasem mam, na całe szczęście. Takim sposobem moja przyjaciółka pokochała Stephanie Plum i Artura Andrusa. Takim też sposobem ja zaraziłam się od niej Niekrytym Krytykiem. Odbierając dosyć późną porą telefon, nie us... więcej »
Dodali do kolekcji
MalamiBLOG
paaucka
maddy551
MyBooks1220
Amarillo
Ameliie
Wawiurka
pacholek123
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!