Życie na Drzwiach Lodówki Alice Kuipers

Okładka Życie na Drzwiach Lodówki
autor:
Alice Kuipers
wydawnictwo:
Rebis
data wydania:
2008
ISBN:
9788375102680

Opis

Książka o znajdowaniu czasu dla osób, które kochamy, gdy mamy go tak mało...Książka przedstawia intymny portret relacji między zapracowaną, chorą na raka piersi matką i jej piętnastoletnią córką. Ta piękna historia, skonstruowana z notatek przyklejanych na drzwiach lodówki, zwyczajnie, a zarazem autentycznie i przejmująco opisuje... życie. Codzienność, pośpiech, ale też wspólne zmaganie się z trudnym problemem, głębokie uczucia, które nie zawsze wyrażamy, i różne role, jakie odgrywamy.Powieść swo..ją prostotą i realizmem w niezwykły sposób skłania do refleksji nad tym, co jest w życiu najważniejsze i na co warto znajdować czas. ?Oryginalne i wzruszające?. Joanne Harris, autorka Czekolady Alice Kuipers urodziła się w Londynie w 1979 r. Studiowała na Manchester University i Metropolitan Manchester University. Życie na drzwiach lodówki to jej pierwsza powieść, wydana w 21 krajach.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura kobieca
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Życie na Drzwiach Lodówki
  Recenzent: izus90
  Claire ma piętnaście lat. Jej rodzice się rozwiedli, mieszka tylko z matką, której właściwie nie widuje. Zajmuje się domem, gotuje obiady. Często zostaje na noc u swojej przyjaciółki Emily. Przeżywa też pierwsze zauroczenie Michaelem. I szybki skok w dorosłość. Przejmuje rolę opiekuna, w ciężkiej... więcej »
  pieszymy się i często nie znajdujemy czasu dla osób, które kochamy i jest to wielki błąd. Nagle możemy zacząć tego żałować, ale wtedy może być już za późno, aby cofnąć czas i zmienić to co było. Więc nie czekajmy na to co będzie i już zacznijmy zmieniać swoje życie! Niepozorna różowa książka, ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  zabierajsie
  psychiczna
  melomanka
  rosamund
  boonia
  CupOfLove
  olaaleksa1
  Dark_Sister
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!