Książę Harry opublikuje autobiografię

Autor: juliastrach ·1 minuta
2021-07-22 7 komentarzy 7 Polubień
Książę Harry opublikuje autobiografię

Ponad miesiąc temu swoją premierę miała książeczka dla dzieci „The Bench”, której autorką jest żona Księcia, Meghan Markle. Teraz dowiadujemy się, że do grona pisarzy dołączy również Harry.


Związek książęcej pary wciąż budzi ogromne kontrowersje, nie tylko wśród Brytyjczyków. Najpierw wyprowadzka do Stanów Zjednoczonych, a potem wywiad dla Opry Winfrey, którego udzielili w marcu tego roku, jedynie podsyciły atmosferę kontrowersji. Meghan wyznała w nim, że nie czuła się dobrze na królewskim dworze i była często „uciszana” przez rodzinę królewską. Brak wsparcia członków monarchii brytyjskiej spowodował, że księżna Sussex miała myśli samobójcze. Dodatkowo zdradziła, że najbliżsi jej męża obawiali się tego, jak ciemną karnację będzie miało ich pierworodne dziecko. Prawdopodobnie w książce Harry’ego znajdziemy więcej informacji na ten temat.

O czym przeczytamy w jego biografii?

Autobiografia Księcia Harry’ego ma obejmować wspomnienia z całego życia, od dzieciństwa w Pałacu Buckingham, poprzez śmierć księżnej Diany do czasów obecnych, aż po głośny „Megxit”, czyli wycofanie się pary z pełnienia książęcych obowiązków.

Kiedy premiera?

Jako że książę rozpoczął pracę nad książką już rok temu, premiera odbędzie się pod koniec 2022. Prawa do niej kupiło wydawnictwo Penguin Random House za niebagatelną sumę 20 mln dolarów, a dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Jesteście fanami księcia Harry’ego i Meghan? Zamierzacie przeczytać jego autobiografię?Julia Strach
× 7 Polub, jeżeli artykuł Ci się spodobał!

Komentarze

@Fredkowski
@Fredkowski · ponad 2 lata temu
Taaa, piszę do was jako zwyczajny facet, ale podpisuję się pod tym jako książę Sussex... Ktoś tu sam sobie zaprzecza, czy mi się tylko tak wydaje?
× 12
@Mackowy
@Mackowy · ponad 2 lata temu
Ale czcionka ładna i w ogóle, elegancki cytat, może Oprah mu pisała. A w ogóle to zero empatii panie @Fredkowski, ten młody człowiek porzucił królewskie tytuły, aby żyć w biedzie z kobietą, którą kocha :P
× 5
@Fredkowski
@Fredkowski · ponad 2 lata temu
Coś mi podpowiada, że się zgadzamy, iż to cyrk na kółkach skrojony w sam raz dla czytelników The Sun. Meghan zawsze chciała być aktorką, a Harry ma słabość do dziewczyn, co chyba odziedziczył po swym krewniaku, królu Edwardzie. Ciekawe czy coś o nim wspomni w tej swojej (nie)autobiografii za 20 baniek.
× 5
@Mackowy
@Mackowy · ponad 2 lata temu
Zgadzamy, a jakże :) Ja mam już nawet tytuł dla jego biografii: "Harry, książkę, który został pantoflem".
× 6
@Johnson
@Johnson · ponad 2 lata temu
Z Oprah jest mistrzowska przeróbka ich wywiadu zrobiona przez OzzyMana. Polecanko! :)
× 2
@Mackowy
@Mackowy · ponad 2 lata temu


× 10
@Johnson
@Johnson · ponad 2 lata temu
I nic nie trzeba dodawać! :D
× 4
@jatymyoni
@jatymyoni · ponad 2 lata temu
Za 20 mln dolarów może być nawet zwykłym facetem. Dla mnie to wszystko gra, żeby o nim mówiono, a przy okazji dobrze zarabiał. Nie zamierzam czytać tych wynurzeń.
× 8
@Airain
@Airain · ponad 2 lata temu
Cele charytatywne, czyli wspomożenie pewnej żyjącej w biedzie pary brytyjskich uchodźców z dwójką dzieci, jedno przy piersi.
× 3
@viki_zm
@viki_zm · ponad 2 lata temu
Fanką nie jestem, ale lubię biografię, więc może i po tą sięgnę :)
× 2
@radzio11.77
@radzio11.77 · ponad 2 lata temu
Intujcja podpowiada ,, z duzej chmury mały deszcz'' ale ksiażki zapewne rozpłyną sie jak świeże bułeczki z paryskiej piekarni szczególnie na wyspach brytyjskich i wśród elit lewicy zachodnio-europejskiej i ich zwolenników !
× 1
@beata.karbownik
@beata.karbownik · ponad 2 lata temu
Dostał kasę za prawa do ksiązki ,to po co mu ze sprzedaży ;-) .

© 2007 - 2024 nakanapie.pl