Na ratunek wrocławskiej księgarni!

Autor: dominika.nawidelcu ·{}1 minuta
{} 2020-12-01 {} 1 komentarz {} 8 Polubień
Na ratunek wrocławskiej księgarni!
W tym roku wydawnictwa oraz księgarnie dwoją się i troją, żeby utrzymać się na rynku. Siłą rzeczy najwięcej na całej sytuacji tracą miejsca, które do tej pory nie stawiały na sprzedaż internetową, a wybijały się klimatem i atmosferą.

Właściciel wrocławskiej księgarni Tajne Komplety już teraz liczy straty:

„Ograniczenie działalności barów i restauracji wyłączyło centrum z życia, a co za tym idzie, docierają do nas tylko nieliczni. Brak płynności finansowej to zaleganie z fakturami, zaleganie z fakturami, to koniec z nowościami… i w zasadzie, tak ogólnie, koniec. Kropka”.

Prawdziwa tarcza przed kryzysem

Tajne Komplety od 10 lat starają się uatrakcyjnić wrocławianom czytanie książek i regularnie organizują różnego rodzaju wydarzenia. Jednak ta tym razem akcja ma pomóc również samej księgarni. Kilka dni temu ruszyły specjalne aukcje, w których można wylicytować nie tylko dobrą literaturę, ale też unikatowe wydania czy wersje z autografami. Ostatnio „pod młotek” poszły książki Olgi Tokarczuk, w tym najnowszy „Czuły narrator”.

Jeśli marzy się Wam taki niebanalny prezent na święta, nie tylko dla siebie, ale też dla księgarni, to aukcje możecie znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/tajneaukcje. Co sądzicie o całej inicjatywie? Przemawia do Was ten pomysł?

Dominika Róg-Górecka
{}

Komentarze

@Chassefierre
@Chassefierre · około rok temu
Bardzo fajny pomysł, sama księgarnia, co widzę po ich komentarzach na FB, też ładnie podchodzi do tego od strony marketingowej. Myślę, że jeśli będzie coś w moim typie to mogę się skusić. ;)
{}× 6
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl