Cytaty Alex Michaelides

{} Dodaj cytat
,, Każda nasza wspólna chwila budziła we mnie pokorę i wdzięczność. Miałem świadomość tego, jak niesamowicie mi się poszczęściło, że poznałem miłość będącą taką rzadkością, innym fortuna tak nie sprzyja. Większość moich pacjentów nie kochano.''
Zabójcza wściekłość nie rodzi się w teraźniejszości. Wywodzi się z czasów sprzed pamięci ze świata wczesnego dzieciństwa, z krzywd i złego traktowania we wczesnym życiu, narasta z upływem lat i wreszcie eksploduje - zwykle skierowana na niewłaściwy cel.
Łapanie znikających płatków śniegu przypomina trochę chwytanie szczęścia. W miejsce posiadania natychmiast pojawia się pustka.
"Łapanie znikających płatków śniegu przypomina trochę chwytanie szczęścia. W miejsce posiadania natychmiast pojawia się pustka."
Alex Michaelides
{}× 1 Link
- ,, Teraz już rozumiem- szepnęła mi do ucha- Rozumiem wszystko. I kocham cię jeszcze bardziej. Nie wyjaśniła nic więcej. Nie musiała.''
"Łapanie znikających płatków śniegu przypomina trochę chwytanie szczęścia. W miejsce posiadania natychmiast pojawia się pustka"
"... Miłość bez uczciwości nie zasługuje na miano miłości."
,, Tak więc wszyscy są szczęśliwi . Zwłaszcza Ja.''
,, Nie ma takiego czegoś jak niemowlę, Nasza osobowość nie rozwija się w izolacji, ale w relacji z drugim człowiekiem- kształtują nas i dopełniają niewidzialne, niezapamiętane siły, a konkretniej - nasi rodzice''.
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe