Joanna Dulewicz

Joanna Dulewicz

Autorka 41 czytelników
Obserwuj
7.1 /10
63 oceny z 3 książek,
przez 51 kanapowiczów
Joanna Dulewicz – ukończyła filologię angielską i zarządzanie. Obecnie związana jest z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie pracuje nad doktoratem z literaturoznawstwa, a także prowadzi zajęcia z literatury oraz konwersatoria. Jest autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Zajmuje się także tłumaczeniami tekstów literackich.
Kocha podróże, czarną kawę i wiersze Maryli Wolskiej. Nałogowo czyta książki. Siłę i inspirację czerpie z wypadów w Tatry.

Książki (3)

Sortowanie:
Zakłamani
Zakłamani
Joanna Dulewicz
6.4/10
Seria morderstw, korupcja, handel żywym towarem i ludzie jak demony, oplątani siecią kłamstw… Prezes zarządu spółki medycznej i szef prywatnego kieleckiego szpitala ginie bez wieści. Rok później je...
Zastraszeni
Zastraszeni
Joanna Dulewicz
6.6/10
Makabryczne morderstwa, które dzieli trzydzieści lat, a łączy niemal wszystko... Niedługo po awansie w szeregach policji Patryk Wroński ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokr...
Sukcesja
Sukcesja
Joanna Dulewicz
8.3/10
Zabytkowa willa, rodzinne spotkanie i morderca, który tylko czeka, aż odwrócisz wzrok. Sara Blosh, spadkobierczyni majątku Aleksandrowiczów, organizuje w odziedziczonym dworku przyjęcie dla rodziny i...

Komentarze

Cytaty Joanna Dulewicz

Pieniądze to napęd dla świata - jego mama powtarzała te słowa bardzo często.
Mężczyzna powinien traktować swoją żonę, ale także i każdą kobietę z szacunkiem, uważał chłopak. On wciąż starał sie być miły dla wszystkich swoich koleżanek.
Tuż pod skórą, pod tą racjonalną powłoką, szalały jej demony. Wstyd, poczucie porażki, niechęć do samej siebie. Tak właśnie to odczuwała. Kilka razy przemknęło jej przez myśl pytanie, czy byłaby w stanie to wszystko zakończyć.
Joanna Dulewicz z książki Zakłamani
#demony#samoakcceptacja#samobojstwo#porazka#pewnosc
× 1 Link
Był inteligentny. Choć zbytnio nie przykładał się do pracy, wyniki w nauce miał świetne. Potrafił też doskonale i bardzo szybko przystosować się do niemal każdej nowej sytuacji.
... już wiele lat temu nauczyła się płakać niejako do wewnątrz. Potrafiła, jak gdyby nigdy nic, zajmować się codziennymi obowiązkami, podczas gdy głęboko w środku rozrywały ją żal i frustracja.
Sądził jednak, że małżeństwo nie ma nic wspólnego z pieniędzmi, statusem społecznym czy jakimikolwiek dobrami materialnymi. Tak naprawdę liczyła się tylko miłość. To ona była siłą napędową dla świata.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl