Kamila Mitek

Kamila Mitek

Autorka 5 czytelników
Obserwuj
8.9 /10
13 ocen z 2 książek,
przez 8 kanapowiczów
Absolwentka lingwistyki stosowanej i psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewiza w Poznaniu. Kobieta kilku profesji i jednego wielkiego marzenia - pisać. Swoimi ksiązkami chce bawić, skłaniac do refleksji, a jeśli sie uda - wzruszać. Prywatnie mama dwóch energicznych synów, dzięki którym codziennie uczy sie pokory i... świata.

Książki (2)

Sortowanie:
Książka Na śniadanie... tort szpinakowy
Na śniadanie... tort szpinakowy
Kamila Mitek
{}8.8/10
"Na śniadanie... tort szpinakowy to debiut literacki Kamili Mitek. Powieść, którą oddaje w nasze ręce, czyta się z zainteresowaniem rosnącym wraz z rozwojem akcji. Autorka wspaniale bowiem buduje nap...
Książka Pożar w mojej głowie
Pożar w mojej głowie
Kamila Mitek
{}9/10
"Kamila Mitek, po bardzo udanym debiucie, powraca z nową historią pod intrygującym tytułem. Tym razem główną bohaterką jest strażaczka Dorota. Wykonując męski zawód, zmaga się ona nie tylko z dyskrym...

Komentarze

Cytaty Kamila Mitek

"(…) pozwolić sobie na najszczerszą dziecięca radość to naprawdę cenna umiejętność, która zasługuje na podziw, a nie na miano infantylności."
"Chyba w końcu dotarło do mnie, że nie da się całkowicie kontrolować własnego życia. Można jedynie dokonywać wyborów. Czasem dyktowanych przez rozum, czasem przez serce.
Dobrych i złych. I z każdego wyciągać wnioski - uśmiechnęłam się na wspomnienie wspólnej wizyty w warsztacie. - i wiesz, co?
- Czasem należy po prostu pójść na całość i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa".
"Warto odnaleźć w życiu swój cel, ale żeby go osiągnąć, trzeba podążać w jego kierunku, nie zbaczając z obranej drogi, a nie sam cel, liczy się najbardziej. "
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe