Krzysztof Domaradzki

Krzysztof Domaradzki

Autor 51 czytelników
Obserwuj
7.6 /10
105 ocen z 4 książek,
przez 58 kanapowiczów
Pisarz i dziennikarz. Urodzony w 1989 roku w Łodzi. Wychowany na jednym z bałuckich osiedli. Od kilku lat mieszka w Warszawie. Jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2013 roku pracuje w magazynie „Forbes”, w którym rozmawia z najbogatszymi Polakami, przedstawia historie czołowych polskich przedsiębiorców (zwłaszcza technologicznych) oraz opisuje trudne związki sportu i biznesu. Jest współtwórcą rankingu 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie. Jego teksty – dotyczące biznesu, sportu i kultury – ukazywały się m.in. w serwisach internetowych „Newsweeka” i „Przeglądu Sportowego”, a także na portalach Onet oraz Weszło. Uwielbia oglądać i uprawiać sport, czytać kryminały oraz analizować najbardziej pokręcone umysły.

Książki (4)

Sortowanie:
Książka Detoks
Detoks
Krzysztof Domaradzki
{}7.3/10
Cykl: Komisarz Tomek Kawęcki, tom 1
W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek...
Książka Trans
Trans
Krzysztof Domaradzki
{}7.7/10
Cykl: Komisarz Tomek Kawęcki, tom 2
W Lesie Łagiewnickim zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest młoda policjantka z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W pogoń za mordercą...
Książka Reset
Reset
Krzysztof Domaradzki
{}8.1/10
Cykl: Komisarz Tomek Kawęcki, tom 3
Seryjny morderca kobiet zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, co się z nim stało – ani próbujący go wytropić policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, ani Tomek Kawęck...
Książka Sprzedawca
Sprzedawca
Krzysztof Domaradzki
{}7.2/10
Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera, konsekwentnie wykuw...

Obserwujący (2)

@yhera @ziellona

Komentarze

Serie i Cykle

Cytaty Krzysztof Domaradzki

(...) facet z żoną i kilkuletnim dzieckiem nie ma ochoty odbierać głuchych telefonów w nocy. Albo wsiadać rano do samochodu z poprzebijanymi oponami. To prawda, że rodzina odbiera mężczyźnie jaja. Tyle że najczęściej dzieje się to w momencie, w którym on już ich nie potrzebuje. I kiedy nie widzi w utracie jaj niczego wstydliwego.
Krzysztof Domaradzki z książki Trans
{} Link
"Jesteś największym hazardzistą z nas wszystkich. Tylko Ty kładziesz na szali swoje życie. I to grając wyjątkowo marnymi kartami."
Krzysztof Domaradzki z książki Reset
{} Link
"Przywykliśmy do życia w silnie stechnicyzowanym społeczeństwie, przez co nie potrafimy pogodzić się z tym, że zdarzają się jeszcze dziedziny, o których nie mamy bladego pojęcia. Których nie jesteśmy w stanie rozebrać na czynniki pierwsze, nazwać i sklasyfikować. Na przykład człowiek. "
Krzysztof Domaradzki z książki Reset
{} Link
Jeżeli możesz jeździć ferrari,a mimo to wybierasz rower, nie jesteś odpowiedzialnym obywatelem, tylko melodramatycznym ciamajdą. Odpowiedzialność polega na braniu od życia tyle, ile jesteś w stanie udźwignąć.
Żeby wygrać w biznesie musisz otoczyć się mądrzejszymi od siebie, docenić ich i pozwolić im robić swoje. W polityce potrzebujesz tylko wianuszka bezwarunkowo posłusznych debili. Vide Kaczyński i Tusk.
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe