Małgorzata Łatka

Małgorzata Łatka

Autorka 4 czytelników
Obserwuj
6 /10
5 ocen z 2 książek,
przez 4 kanapowiczów
Rocznik 1984. Od lat zafascynowana tematem mowy ciała, który stał się inspiracją do napisania kryminału. Świetnie przyjęta Kamfora to pierwsza część serii o Lenie Zamojskiej – specjalistce w zakresie czytania mowy niewerbalnej.
Studiowała na krakowskich uniwersytetach – Rolniczym i Jagiellońskim. Zadebiutowała w 2015 roku powieścią obyczajową „Podpowiedź serca”, nagrodzoną przez jury w konkursie portalu Granice.pl na najlepszą książkę na lato.
W zgłębianiu tematu mowy ciała kierowała nią ciekawość i chęć poznania tego, co nieoczywiste. Sygnały, które przeczą wypowiadanym słowom, dziś traktuje jako powód, by przyjrzeć się czemuś bliżej. Bo nic przecież nie jest po prostu czarne lub białe.

Książki (2)

Sortowanie:
Książka Kamfora
Kamfora
Małgorzata Łatka
{}6/10
Cykl: Lena Zamojska, tom 1
Nawet to, czego nie powiesz, może zostać użyte przeciwko tobie. W centrum Krakowa dochodzi do wstrząsającego odkrycia. Brutalnie okaleczone ciało kobiety zostaje odnalezione w parku. Przyczyna śmierci...
Książka Matnia
2 wydania
Matnia
Małgorzata Łatka
{}6/10
Cykl: Lena Zamojska, tom 2
Seria: Kamfora
"Matnia" to zaskakujący kryminał, który zaostrzy wasz apetyt na dostrzeganie tego, co niewypowiadane... Makabryczne odkrycie nad Wisłą mobilizuje całą krakowską policję i elektryzuje opinię publicz...

Komentarze

Serie i Cykle

Cytaty Małgorzata Łatka

{} Dodaj pierwszy cytat!
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe