Podpowiedź serca

Małgorzata Łatka
5.3 /10
Ocena 5.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Podpowiedź serca
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5.3 /10
Ocena 5.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Tylko raz spotykamy na swojej drodze tę jedną jedyną osobę, która potrafi odmienić nasz świat Kiedy Joanna Suska prosi swoją siostrę bliźniaczkę, by zastąpiła ją na spotkaniu firmowym z ważnym klientem, nawet nie podejrzewa nadejścia kłopotów. Niedługo potem dochodzi do niezręcznej sytuacji, która staje się momentem zwrotnym jej życia. Wszystkie przekonania i zasady, którymi Joanna dotąd się kierowała, przestają się liczyć. Kobieta porzuca swoje ułożone, idealne życie i wyrusza w świat, by odkryć, co się dla niej naprawdę liczy. Niespodziewanie trafia do nadmorskiej miejscowości na zachodzie Prowansji i tam poszukuje odpowiedzi na dręczące ją pytania. Czy ktoś pospieszy z podpowiedzią?
Data wydania: 2015-04-22
ISBN: 978-83-8049-073-4, 9788380490734
Wydawnictwo: Black Publishing
Stron: 320

Autor

Małgorzata Łatka
Urodzona w 1984 roku w Polsce
Od lat zafascynowana tematem mowy ciała, który stał się inspiracją do napisania kryminału. Świetnie przyjęta Kamfora to pierwsza część serii o Lenie Zamojskiej – specjalistce w zakresie czytania mowy niewerbalnej. Studiowała na krakowskich uniwersy...

Pozostałe książki:

Kamfora Matnia Negocjatorka
Wszystkie książki Małgorzata Łatka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Podpowiedź serca aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Moncia_Poczytajka
2019-12-06
7 /10
Przeczytane 📚 Posiadam ❤ 2016 ❤ Odwiedzamy Francję 🔄 Z wymiany

"Podpowiedź serca" to debiutancka powieść Małgorzaty Łatki. Jak możemy przeczytać we wstępie do książki znaczna część informacji o prowansalskim miasteczku i wydarzeniach z nim związanych jest prawdziwa. W mojej ocenie właśnie ten autentyzm czyni tę historię jeszcze bardziej interesującą.

Autorka opowiada historię Polki, która zamyka za sobą drzwi do przeszłości i udaje się w podróż po Europie, aby odnaleźć drogę do samej siebie. I co ciekawe, w efekcie tych wojaży i poszukiwań Joanna Suska - bohaterka i narratorka powieści zupełnie zmienia swoje życie i dość niespodziewanie odnajduje swoje miejsce na ziemi. Miasteczko Saintes-Maries-de-la-Mer w rejonie Camargue oraz pewien intrygujący, tajemniczy mężczyzna to dwa obiekty, dla których Joanna jest w stanie oddać swoje, wciąż poszukujące serce.

Towarzysząc bohaterce w jej zmaganiach z losem, który nie zawsze bywa łaskawy, uczestniczymy w intrygujących i emocjonujących wydarzeniach. Poznajemy prowansalską kulturę, tamtejsze zwyczaje i niesamowitych mieszkańców, którzy często przeczą ogólnie przyjętym stereotypom. Kibicujemy Joannie w jej nowej pracy, w przyjaźni z tajemniczym Markiem i w powstawaniu ich wspólnego przedsięwzięcia.

Co z tego wynikło... sięgnijcie koniecznie po książkę. Nie będę zdradzać szczegółów, dodam tylko, że magiczna i urokliwa Prowansja ze swoim niepowtarzalnym klimatem, gościnnością i pięknem krajobrazu oczarowała już wielu, poczynając od artystów, malarzy, aktorów, muzyków, a ...

| link |
@jorja
2020-11-02
6 /10
Przeczytane
@BagatElka
2019-11-13
3 /10
Przeczytane ZZZ....oddane

Cytaty z książki

O nie! Książka Podpowiedź serca. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl