Ever Alyson Noel

Okładka Ever
autor:
Alyson Noel
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9788324589227

Opis

Siedemnastoletnia, śliczna Ever jest inna niż jej szkolne koleżanki. Urodę ukrywa pod luźnymi bluzami z kapturem, dużo czasu poświęca na słuchanie "niemodnej" muzyki. Jako jedyna z całej rodziny przeżyła katastrofę samochodową. Mieszka u ciotki i przyjaźni się z tajemniczym i niepokojącym Damenem. Chłopak jest Nieśmiertelny...Romans z dreszczykiem i odrobiną fantastyki. Utrzymany w klimacie bestsellerowego cyklu "Zmierzch"."Ever" otwiera 4-częściowy cykl "Nieśmiertelni".

Słowa kluczowe

Ever
Recenzent: Gabrielle_
Feralny dzień. Ever Bloom wraca ze swoją rodziną z obozu. W wyniku wypadku, do którego dochodzi gdy ojciec próbuje wyminąć zwierzę, które wbiegło przed maskę ich samochodu, dziewczyna traci swoich najbliższych. Tylko ona jakimś cudem wyszła cało z tego zdarzenia. Zmuszona jest zamieszkać ze swoją... więcej »
Ever
Recenzent: Natula
Fabuła paranormalna w książkach dla młodzieży zazwyczaj zawiera w sobie stałe elementy takie jak samotne, piękne dziewczę, boskiego obywatela pozaziemskiego np. wampira, upadłego anioła lub inne magiczne stworzenie oraz szkołę, która jest drogą przez mękę. Wiele razy miałam wątpliwą przyjemność... więcej »
Ever
Recenzent: Grafogirl
Dodaj do książki kilkadziesiąt litrów miłości, przynajmniej tuzin kilogramów cukru, łyżeczkę soli, dwie łyżki stołowe grozy, wciśnij na siłę parę pięknych, wspaniałych, tajemniczych bohaterów oraz przypraw całość paranormalnymi zdolnościami. Podawaj odpowiednio ozdobione (najlepiej mroczną dziewc... więcej »
Ever
Recenzent: Nataliaxx07
Autor: Alyson Noel Tytuł: Ever Seria: Nieśmiertelni Tom: Pierwszy Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Długo zastanawiałam się nad kupnem tej książki. Z jednej strony wydawała mi się mroczna i tajemnicza tak jak jej okładka, a z drugiej zwykła i mizerna. Teraz, gdy już ją prze... więcej »
Ever
Recenzent: morelka11
Długo…, a nawet bardzo długo chciałam przeczytać tą książkę. Ale niestety udało mi się dopiero teraz. A kiedy tylko zaczęłam ją czytać zakochałam się bez pamięci. Nie – nie zakochałam się w przystojnym bohaterze książki. Ale w stylu pisania autorki, w jej lekkim sposobie pisania i w tym, że ma ta... więcej »
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje "Książka mi się podoba jednak na pewno nie była najlepsza. Akcja nie jest porywająca, mniej-więcej wiadomo co się wydarzy (jest to dość przewidywalne...), już sama nazwa serii na coś wskazuje, prawda? Są nudne momenty i książka przyzna... więcej »
Ever
Recenzent: ciarolka
Alyson Noël urodziła się w Orange County w Kalifornii. Po szkole wyjechała do Myken w Grecji, a następnie przeprowadziła się na Manhattan, gdzie pracowała jako stewardesa. Wolny czas spędza podróżując i właśnie podczas jednej z wycieczek napisała powieść dla młodzieży "Faking 19", w której opisuj... więcej »
Wydaje się, że "Ever" ma wszystko, co w tych czasach kupią nastolatki takie jak ja. Piękną okładkę oraz akcję poprzeplataną romansem paranormalnym, czyli pozornie idealny sposób na odstresowanie się, okazuje się jednak, że niekoniecznie. Czytajcie dalej, a dowiecie się dlaczego. "Wampir to fik... więcej »
Moje pierwsze wrażenie: Boże mam deja vu, chyba gdzieś to czytałam już.. a no tak Zmierzch Meyer.. ale nie do pełnej oceny przeczytam do końca, myślę, że może nie będzie tak źle i dzięki Najwyższemu stwierdzam że fajnie było czytać książkę już teraz pochłaniam kolejne części i żyję historią nieśm... więcej »
Dodali do kolekcji
lolami
gabka123
tala86
SweetyStella
mikusia959
Honami
MirandaKorner
arwenka2222
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!