Jeszcze jeden dzień Mitch Albom

Okładka Jeszcze jeden dzień
autor:
Mitch Albom
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2009
ISBN:
9788324706389

Opis

Nowy bestseller autora ?Wtorków z Morrim? i ?Pięciu osób, które spotykamy w niebie?. Pełna życiowej mądrości i... magii, wzruszająca opowieść o tym, że póki żyjemy, mamy szansę na poprawę losu, a miłość matki jest wieczna i może sprawić cud.
Chick ? mężczyzna w średnim wieku - nie zrobił kariery i zaniedbał rodzinę. Gdy postanawia ze sobą skończyć, w najtrudniejszej chwili swego życia trafia do rodzinnego domu, w którym spotyka... dawno zmarłą, ukochaną matkę. Duch? Wytwór wyobraźni zrozpacz..onego, zagubionego człowieka? Starsza pani, ofiarowując synowi jeszcze jeden wspólny dzień, pozwala mu spojrzeć na wszystko inaczej i uwierzyć, że jeszcze nie wszystko stracone.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Wszyscy znamy to porzekadło, że w godzinę śmierci człowiekowi wyświetla się przed oczami film z jego życia, może obserwować minione wydarzenia w zwolnionym tempie. I oczywiście ma to na celu wytknięcie mu wszystkich dokonanych błędów, niewykorzystanych szans, ukazanie win, wzmożenie wyrzutów sumi... więcej »
„Jeden dzień potrafi zmienić kierunek, w jakim zmierza twoje życie…” Mitch Albom jest urodzonym w 1958 roku amerykańskim pisarzem, komentatorem radiowym i telewizyjnym oraz dziennikarzem sportowym. Sławę przyniosła mu książka „Wtorki z Morriem” wydana w 1997 roku. Jego talent pisarski nie s... więcej »
„Czy straciliście kiedyś kogoś, kogo kochaliście, i pragnęliście jeszcze jednej rozmowy, jednej szansy, by odrobić ten czas, gdy myśleliście, że ta osoba będzie zawsze przy was? Jeśli tak, to wiecie, że możecie przejść przez całe życie, kolekcjonując dni, ale żaden nie dorówna temu, który chcieli... więcej »
Kiedy ostatnio mówiliśmy naszym matkom, że je kochamy? Tak często traktujemy matczyną miłość jak coś oczywistego, naturalnego, danego na zawsze. Wydaje nam się, że zawsze będzie jeszcze mnóstwo czasu, żeby się za nią odwdzięczyć. A kiedy nagle okazuje się, że jest już za późno, oddalibyśmy wsz... więcej »
Dodali do kolekcji
zabuuu
goonya
piwonia
arwenka2222
Julianne
beatttka
keskese87
Arya
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!