Adios kilogramos

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Magdalena Chorębała
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Adios kilogramos
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Słowa„odchudzanie" i „dieta"większości z nas kojarzą się z męką i wyrzeczeniami. A może czas powiedzieć Adios! takiemu sposobowi myślenia? A przy okazji nadprogramowym kilogramom, niechcianym fałdkom i ospałości. Dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr oraz trenerzy Ada Jakimowicz i Marcin Markiewicz udowodnią, że przez 90 dni można zgubić nadprogramowe kilogramy i zyskać radość życia. Rozpocząć nowy etap życia, w którym każdy kolejny dzień będzie coraz lżejszy! Katarzyna Błażejewska-Stuhr – dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Właścicielka studia dietetyki, współpracuje zEuropejskim Centrum Leczenia Otyłości Dzieci iDorosłych. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. Autorka trzech bestsellerowych książek Koktajle dla zdrowia i urody (Wydawnictwo Zwierciadło). Ada Jakimowicz i Marcin Markiewicz – trenerzy personalni, specjalnie do książki Adios kilogramos opracowali 90-dniowy plan treningowy. Dzięki nim powiesz Adios! niechcianym fałdkom! Magdalena Chorębała – przez całe życie zawodowe zajmuje się wydawaniem książek, lecz tym razem postanowiła stać się bohaterką jednej z nich, mówiąc Adios! nadprogramowym kilogramom. Na diecie przygotowanej przez Kasię, ćwicząc pod czujnym wzrokiem Ady i Marcina, chce udowodnić, że w 90 dni można zyskać sprawność, zgubić wiele nadprogramowych kilogramów. I co najważniejsze – że zrobić to może każdy.
Data wydania: 2016-11-09
ISBN: 978-83-65456-32-8, 9788365456328
Wydawnictwo: Zwierciadło
Stron: 276

Autor

Katarzyna Błażejewska-Stuhr Katarzyna Błażejewska-Stuhr Katarzyna Błażejewska-Stuhr - dietetyk kliniczny i psychodietetyk.

Pozostałe książki:

Kobiety bez diety Adios kilogramos Uczta dla maluszka Gorączka Lodu. Gotujemy pełną parą Jak zamieszać w swoim życiu, czyli koktajle dla zdrowia i urody Koktajle dla zdrowia i urody czyli zdrowo, smacznie, wyjątkowo Koktajle dla zdrowia i urody. Część 2 Odżywianie dzieci. Mądre i zdrowe porady mamy dietetyczki Superkoktajle dla zdrowia i urody Uczta dla dwojga Uczta małego alergika 80 przepisów Zdrowe i pełne energii dziecko
Wszystkie książki Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Adios kilogramos!

19.09.2020

Do zapoznania się z książką pt. '' Adios kilogramos '' autorstwa Pań Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, Magdaleny Chorębały zachęcił mnie tajemniczo brzmiący jej tytuł. Jako Czytelnicy będziemy świadkami przeprowadzonych na łamach tej książki zmian dotychczasowego wyglądu Pani Magdaleny Chorębały i współpracy z dietetyczką Panią Katarzyną Błażejewską... Recenzja książki Adios kilogramos

@Anna30@Anna30 × 10

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Anna30
2020-09-19
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Adios kilogramos. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat