Ale to przecież moje urodziny charlie i lola

Ale to przecież moje urodziny charlie i lola
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Charlie ma młodszą siostrzyczkę o imieniu Lola. Dziś są jego urodziny i z tej okazji Charlie urządza specjalną urodzinową maskaradę, na którą zaprosił swoich przyjaciół. Na przyjęciu oczywiście nie może zabraknąć Loli. Czy jednak Lola potrafi się odpowiednio zachować? Czy będzie pamiętała, że to nie ona jest najważniejszą osobą tego dnia? Dla dzieci od lat 3.
Data wydania: 2010-06-10
ISBN: 978-83-7278-408-7, 9788372784087
Wydawnictwo: Media Rodzina
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 32

Autor

Lauren Child Lauren Child
Urodzona 29 listopada 1965 roku w Wielkiej Brytanii (Marlborough)
Brytyjska pisarka i ilustratorka, autorka wielokrotnie nagradzanego bestsellerowego cyklu powieści o Clarice Bean, a także niezwykle popularnych książeczek o Charliem i Loli oraz współproducentka kreskówki telewizyjnej na ich podstawie. Książki Laur...

Pozostałe książki:

Clarice Bean? To właśnie ja! Absolutnie cała ja! Clarice Bean Charlie i Lola. Jestem bardzo zajęta! Clarice Bean, Don't Look Now Naprawdę niedobrze się czuję Ruby Redfort. Look Into My Eyes Ruby Redfort. Spójrz mi w oczy Ruby Redfort. Weź ostatni oddech Skwarek zgubił się chyba na dobre To pomysł nie z tej ziemi, Clarice Bean! Za nic na świecie nie zjem pomidora Ale to przecież moje urodziny charlie i lola Charlie i Lola. Rusza mi się ząb, ale nie chcę być szczerbata! Najbardziej na całym świecie lubię śnieg Ruby Redfort. Catch your death Ruby Redfort. Feel the fear Ruby Redfort. Nie wywołuj wilka z lasu Ruby Redfort. Take Your Last Breath Wcale nie jestem śpiąca i nie chcę jeszcze iść spać Za wujkiem Tedem skoczyłabym w ogień! Clarice Bean
Wszystkie książki Lauren Child

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ale to przecież moje urodziny charlie i lola aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ale to przecież moje urodziny charlie i lola. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl