Za wujkiem Tedem skoczyłabym w ogień! Clarice Bean

Lauren Child
Za wujkiem Tedem skoczyłabym w ogień! Clarice Bean
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książki Lauren Child, które nieśmiało zadomawiają się na półeczkach naszych dzieci, są bardzo oryginalne zarówno pod względem nietuzinkowej estetyki, ciekawych ilustracji, jak i oryginalnej narracji głównej bohaterki, rezolutnej Clarice Bean. Ta książka opowiada o mnie, Clarice Bean - a także o moim wujku. Mama i tata muszą wyjechać na kilka dni w bardzo ważnych sprawach i zostawić nas pod czyjąś troskliwą opieką. - A może wujek Ted? - proponuję. Mam blednie na sam myśl, ale okazuje się, że nie ma wielkiego wyboru. Nie wiadomo, jak i kiedy nasza świnka morska wybiera wolność, dziadek znika z domu, a Nieznośny Bąk zaklinowuje się między prętami ogrodzenia jak gigantyczny, rozwrzeszczany pomidor. Na szczęście jest z nami wujek Ted. I przybędzie na ratunek w samą porę... prawda? Za wujkiem Tedem skoczyłabym w ogień! Mama twierdzi, że dobrana z nas para - oboje dajemy jej nieźle popalić.
Data wydania: 2007-05-30
ISBN: 978-83-7278-234-2, 9788372782342
Wydawnictwo: Media Rodzina
Seria: Clarice Bean
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 32

Autor

Lauren Child Lauren Child
Urodzona 29 listopada 1965 roku w Wielkiej Brytanii (Marlborough)
Brytyjska pisarka i ilustratorka, autorka wielokrotnie nagradzanego bestsellerowego cyklu powieści o Clarice Bean, a także niezwykle popularnych książeczek o Charliem i Loli oraz współproducentka kreskówki telewizyjnej na ich podstawie. Książki Laur...

Pozostałe książki:

Naprawdę niedobrze się czuję Absolutnie cała ja! Clarice Bean Clarice Bean? To właśnie ja! Ruby Redfort. Look Into My Eyes Clarice Bean, Don't Look Now
Wszystkie książki Lauren Child

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Za wujkiem Tedem skoczyłabym w ogień! Clarice Bean aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Za wujkiem Tedem skoczyłabym w ogień! Clarice Bean. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl