Bank a leasing : (finansowanie, zabezpieczenie, dochodzenie należności)

Katarzyna Gigol
Bank a leasing : (finansowanie, zabezpieczenie, dochodzenie należności)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Firmy leasingowe są ważnymi dla banków klientami, a koniunktura w branży leasingowej ma coraz większy wpływ na sytuację finansową banków. Książka "Bank a leasing. Finansowanie, zabezpieczenie, dochodzenie należności" to pozycja z Biblioteki Bankowca, która dostarczy wiedzy koniecznej do całościowej obsługi tego rodzaju transakcji, a przez to znacznie ułatwi pracę pracownikom banków.Autorka wprowadza czytelnika w podstawy leasingu i niuanse umowy ieasingowej. W przystępny sposób prezentuje różne formy zabezpieczania umów leasingu oraz umów kredytowych, wykupu wierzytelności i forfaitingu, jak również sposób dochodzenia należności banku, w zależności od formy finansowania i zabezpieczeń.Książka w sposób wyczerpujący traktuje zarówno zagadnienia dotyczące umowy leasingu, możliwości finansowania przez bank firm ieasingowych oraz obsługi zawartych umów.Jest ona adresowana do pracowników pionów kredytowych banków, zajmujących się windykacją oraz opiekunów klientów. Może być również przydatna pracownikom firm Ieasingowych oraz studentom bankowości i finansów.Książka napisana jest przystępnym językiem i zawiera dużą liczbę rysunków pomagających zrozumieć jej treść.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-85946-74-8, 9788385946748
Wydawnictwo: Twigger S.A.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bank a leasing : (finansowanie, zabezpieczenie, dochodzenie należności) nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bank a leasing : (finansowanie, zabezpieczenie, dochodzenie należności). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl