Bestseller

Kasia Keller
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Bestseller
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Hania, po sromotnej porażce pisarskiego debiutu, skrywa się w domu po babci, licząc na to, że w piekielnej głuszy Zadubia odnajdzie spokój i siłę do dalszej pracy twórczej. Ale diabli nadali panią Czesię, która wie lepiej, co jest dla Hani dobre. Ilekroć na siebie wpadają, a zdarza się to dość często i nigdy przypadkowo, pani Czesia zawsze ma dla niej porady na udane życie. I to nie tylko towarzyskie, czy zawodowe, ale również to bardziej prywatne. Mało tego, ma nawet dla Hani idealnego kandydata na męża. Cóż z tego, że Hania wcalenie zamierza wychodzić za mąż?
Bestseller to powieść pełna dobrego humoru, gagów sytuacyjnych i wartkiej akcji. Historia Hani i pani Czesi z całą pewnością, skutecznie i trwale, poprawihumor nawet najwybredniejszym czytelnikom.
Data wydania: 2022-05-13
ISBN: 978-83-65950-95-6, 9788365950956
Wydawnictwo: Vectra
Stron: 288
dodana przez: landrynkowa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zadubie śmiechu...

1.04.2022

Jestem czytelnikiem świadomym przeżywanych emocji. Obserwuję u siebie potrzebę zachowania równowagi. Coraz rzadziej mam ochotę czytać jeden kryminał za drugim, czy przeplatać je równie mocnymi thrillerami. To dla mnie nowe i ciekawe doświadczenie, które otwiera mnie na inne gatunki. Wiedziony potrzebą mentalnego relaksu przyjąłem zaproszenie o... Recenzja książki Bestseller

Moja opinia o książce

Opinie

@bartoszsoczowka
2022-04-01
9 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Bestseller. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl