Blackwater - Magia i stal

9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Blackwater - Magia i stal
Książka Blackwater - Magia i stal
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

W wyniku kataklizmu świat zostaje podzielony na dwie krainy: Królestwo, gdzie rządzą prawa fizyki i racjonalizm oraz ziemię tajemniczych Rooskies - dziką i nieskażoną krainę magów. W Królestwie magia budzi przerażenie. Departament Specjalny gorliwie śledzi wszelkie jej przejawy i skutecznie izoluje ...

W wyniku kataklizmu świat zostaje podzielony na dwie krainy: Królestwo, gdzie rządzą prawa fizyki i racjonalizm oraz ziemię tajemniczych Rooskies - dziką i nieskażoną krainę magów. W Królestwie magia budzi przerażenie. Departament Specjalny gorliwie śledzi wszelkie jej przejawy i skutecznie izoluje ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018-11-21
ISBN: 978-83-287-1016-0 ( 9788328710160 )
Wydawnictwo: Akurat
Stron: 448

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Magia przeciwko stali – człowiek przeciwko człowiekowi

Z jednej strony świat maszyn, surowe zasady i silna nienawiść do rzeczy niewytłumaczalnych; z drugiej magia towarzysząca ludziom na co dzień, przyroda i rozpaczliwa walka o przetrwanie i ocalenie swojego domu – a pośrodku tego wszystkiego dwunastoletnia Molly Blackwater. Książka Nika Perumowa „Bla... czytaj dalej »

Blackwater magia i stal

Książka pt" Blackwater magia i stal " Nik Pierumow. Rozpoczyna się od poznania młodej dziewczyny" Molly" ,która mieszka w Nord Jorku. Ma Ona przyjaciół i kochającą rodzinę. Prowadzi normalne życie. Pewnego dnia miała sen, w którym okręt o nazwie " Herkules" zostaje bardzo zniszczony przez postać... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Megin
@Megin 2019-05-11
Przeczytane (2019-05-11)
serce
@Kraina_uslana_ksiazkami
@Kraina_uslana_ksiazkami 2019-04-09
Przeczytane (2019-04-09)
serce

twórcy strony

puchar @kazal_ka @kazal_ka dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.