Bogate życie : biografia Napoleona Hilla

Michael J. Ritt
Bogate życie : biografia Napoleona Hilla
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Książka Myśl... i bogać się Napoleona Hilla stała się bestsellerem od dnia, kiedy ponad piećdziesiąt lat temu po raz pierwszy ukazała się w księgarniach. Przyszedł na świat otoczony biedą w wiejskiej rodzinie w amerykańskim stanie Wirginia. Jako chłopak sprawiał wszystkim same kłopoty i wydawało się, że zmierza w jak najgorszym kierunku. Jednak pewnego dnia macocha zachęciła go, by zaczął pisać. Kierując się pasją zrodzoną z chęci sukcesu, przeszedł przez szkołe prawniczą i rozpoczął karierę dziennikarską. Decyzja ta zaważyła na całym jego życiu. W 1908 roku przeprowadził wywiad z magnatem stali Andrew Carnegiem. Ten rzucił młodemu Hillowi wyzwanie, by zebrał i opracował zasady sukcesu, które uczyniły Amerykę potegą. Hill przyjął wyzwanie i tak zaczęło powstawać dzieło jego życia. Nie brakowało jednak w ciągu tych lat klęsk i niepowodzeń, które sam Hill przypisywał własnym niedociągnięciom i błędom. Prawdy, które Hill głosił innym, bardzo czesto wynikały z jego własnych życiowych przemyśleń i doświadczeń, a ostateczny sukces stanowi najlepszy dowód słuszności i siły największego z jego przekonań: ""Osiągniesz wszystko, co wymyślisz i w co wierzysz""."
Data wydania: 1996
ISBN: 978-83-85881-39-1, 9788385881391
Wydawnictwo: Studio Emka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bogate życie : biografia Napoleona Hilla nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bogate życie : biografia Napoleona Hilla. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl