Buła czompu

Anna Przybyła
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Buła czompu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

W życiu tak łatwo się zapędzić, że nim zauważysz niebezpieczeństwo, stajesz się obcym człowiekiem dla samego siebie. Tak właśnie czuje się Kaśka, kiedy spogląda na swoje odbicie w lustrze – jest jedynie podobizną osoby, którą kiedyś była. Straciła poczucie wolności i chęć bycia niezależną. Podporządkowała się bezwarunkowo rzeczywistości, którą wykreował dla niej ktoś inny. Czy jej życie już takie pozostanie?

„Buła Czompu” to historia o wypatrywaniu sensu w życiu i tworzeniu go na nowo, a także o tym, że nigdy nie jest za późno, aby zawalczyć o siebie. To powieść o poszukiwaniu zarówno nowej drogi, jak i stabilizacji, miłości i nienawiści, szczerości i kłamstwa. A kto powiedział, że takich poszukiwań nie można prowadzić z Czarnym Lądem w tle?

Data wydania: 2020-12-07
ISBN: 978-83-66616-60-8, 9788366616608
Wydawnictwo: Borgis
Kategoria: Powieść polska
Stron: 288
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Miłość i egzotyka

6.08.2021

 Życie potrafi czasami tak wciągnąć nas w swoją szarą codzienność, dołożyć wiele trosk i narzucić szalone tempo, że zatracając się w nim, zapominamy o sobie i o tym, co kiedyś było dla nas ważne. Bohaterka książki „Buła czompu” dostrzegła w pewnym momencie swojej egzystencji, że nie wszystko wokół funkcjonuje tak jak, by chciała. Gdzieś uleciała... Recenzja książki Buła czompu

@Mirka@Mirka × 5

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2021-08-05
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie zamieszkasz, liczy się to, jakim będziesz człowiekiem i jak wypełnisz swój czas na ziemi”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl