Być kobietą i nie zwariować

Katarzyna Miller, Monika Pawluczuk
7.2 /10
Ocena 7.2 na 10 możliwych
Na podstawie 11 ocen kanapowiczów
Być kobietą i nie zwariować
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.2 /10
Ocena 7.2 na 10 możliwych
Na podstawie 11 ocen kanapowiczów

Opis

 
Życie niesie ze sobą wiele problemów. Zwłaszcza życie współczesnej kobiety.Jak sobie z nimi poradzić i... nie zwariować? Pomoże ci w tym Katarzyna Miller
Każdego dnia kobiety zadają sobie pytania: Jak być szczęśliwą? Jak być pewną siebie? Jak nie być ofiarą? Jak pogodzić życie rodzinne z pracą zawodową?


W bestsellerowej książce Być kobietą i nie zwariować znajdziesz przykłady najbardziej typowych problemów, z którymi zmagają się kobiety: własnej tożsamości, relacji z partnerem oraz samooceny. Szczególne miejsce zajmuje bolączka wielu kobiet ? jak pokochać samą siebie.


Nowatorska forma – zapis warsztatów psychoterapeutycznych z udziałem kilkunastu kobiet, da ci poczucie współuczestnictwa. Zrozumiesz też, że nie jesteś w swoich problemach osamotniona.


To najlepsza książka dla kobiet poszukujących szczęścia... w sobie. 

Data wydania: 2019-10-15
ISBN: 978-83-8062-619-5, 9788380626195
Wydawnictwo: Rebis
Cykl: Być kobietą, tom 1
Stron: 296
dodana przez: LiterAnka
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Katarzyna Miller Katarzyna Miller
Urodzona w 1962 roku w Polsce
Psycholożka,psychoterapeutka, felietonistka, nauczycielka akademicka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej...

Pozostałe książki:

Chcę być kochana, tak jak chcę Nie bój się życia Być kobietą i nie zwariować Kobiety od A do Z Bajki rozebrane Daj się pokochać dziewczyno Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller Kup kochance męża kwiaty Poznaj siebie Bez cukru, proszę Instrukcja obsługi faceta Królowe życia To Twoje życie Być synową i nie zwariować Droga Kasiu, jak żyć lepiej? Instrukcja obsługi kobiety Instrukcja obsługi toksycznych ludzi Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak? Królowe życia i król Strach. Moc uczuć, tom 3 Słone ciasteczka. 10 opowiadań erotycznych W życiu jak w kinie Znaleźć faceta i nie zwariować Życie jest fajne Blaski życia Być córką i nie zwariować Być kobietą i wreszcie zwariować Być parą i nie zwariować Moc uczuć. Radość Moc uczuć. Wstyd Seksownik, czyli mądrze i pikantnie Zró to kochanie Życie od A do Z Fontanna miłości Instrukcja obsługi dzieci Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień Jak pies z kotem czyli o radości i złości w miłości Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller Mam faceta i mam... problem Męskie sposoby na damskie rozmowy Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller Pisać. Rozmowy o książkach Poczuj życie. Karty symboli Porozmawiajmy o seksie
Wszystkie książki Katarzyna Miller

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Być kobietą i nie zwariować

27.01.2020

Katarzyna Miller to jedna z najbardziej rozpoznawalnych psycholożek, która pomaga kobietom radzić sobie z różnymi problemami na łamach wielu czasopism, często wypowiada się na antenach wielu telewizji, prowadzi zajęcia terapeutyczne, ale też pisze książki, a jedna z nich właśnie trafiła w moje ręce. „Być kobieta i nie zwariować” to jeden z jej ... Recenzja książki Być kobietą i nie zwariować

@LiterAnka@LiterAnka × 2

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

EM
@insulaaemiliana
2010-09-03
Przeczytane

Portrety bohaterek zostały ulepione z charakterów autentycznych kobiet. Wszystkie spotykają się na kilkudniowych warsztatach - by poznać siebie, coś uporządkować, coś zmienić, coś zacząć albo coś zamknąć. W każdej czytelniczka odnajdzie cząstkę siebie - własnych lęków, przesądów, kompleksów. Terapia Katarzyny Miller - doskonałej felietonistki "Zwierciadła", aleć i psychoterapeutki z wykształcenia - zapoznaje z kobiecością, intymnością. Sama "nauczycielka" często dosadnie gromi, odmyka zatajone, ale niejednokrotnie boleśnie (jeśli konieczność) odziera z masek i pancerzy, które żyć pełnią nie pozwalają. Książka dla kobiet penetrujących własną tożsamość.

| link |
@Ferante
2021-03-14
6 /10
Przeczytane

Jak zawsze polecam. Fikcyjne, ale bardzo naturalne rozmowy między bohaterkami, które powstały na potrzeby tej książki. O życiu, mężczyznach, swoim ego i problemach, z którymi przyszło się zmierzyć.

Psychologia, codzienność i życie kobiety. Czasem dobitnie, wulgarnie a czasem z humorem. Zawsze motywuje do chwili refleksji.

| link |
@zanetagutowska1984
2022-07-04
8 /10
Przeczytane
@miriamagnieszkaweronika
@miriamagnieszkaweronika
2021-10-30
1 /10
Przeczytane
@LiterAnka
2020-01-27
7 /10
Przeczytane
@agagag
@agagag
2012-06-20
3 /10
Przeczytane
@Kniszka
@Kniszka
2012-04-24
10 /10
Przeczytane
@martaemilia
@martaemilia
2012-02-05
8 /10
Przeczytane
BG
@styczniowa
2012-01-20
10 /10
Przeczytane
@doppellganger
@doppellganger
2011-07-01
8 /10
Przeczytane
JU
@judy27
2011-04-29
8 /10
Przeczytane
@jestemzabujana
@jestemzabujana
2010-08-05
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

Złe zawsze mija, dobre zawsze wraca.
Przepis jest prosty. Aby zrobić miejsce na szczęście, trzeba wymieść nieszczęście.
Chcę wam jeszcze powiedzieć, że jedną z wielkich radości prawdziwego, dobrego starzenia się, czyli dojrzewania, jest to, że nie tracąc niczego z frajdy posiadania fajnych rzeczy, ciuchów, swojego własnego stylu, dbałości o wygląd, przestajemy przejmować się tym, co o nas myślą inni.
Słuchajcie, po pierwsze, przecież to tylko ja wiem, z czym mi dobrze, a z czym źle. Po drugie, każdemu wolno myśleć, co chce, a ja się w cudze gry nie bawię. Czyli jeśli ktoś musi podnieść swoje samopoczucie moim kosztem, to niech sobie podnosi, ale ja swojego z tego powodu nie obniżę.
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Być kobietą i wreszcie zwariować
Być kobietą i wreszcie zwar...
Katarzyna Miller
6/10
Kontynuacja bestsellerowego poradnika dla kobiet! Być kobietą i wreszcie zwariować to nietypowy pora...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl