Życie jest fajne

Katarzyna Miller, Małgorzata Szcześniak
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Życie jest fajne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Dzięki tej książce zrozumiesz, że lepiej jest być przytomną niż szczęśliwą, a czasem uda się i jedno, i drugie. W książce Życie jest fajne lubiana i ceniona psycholożka udowadnia, że życie współczesnej kobiety jest niezwykle długie i pomieści wszystko. Miłość, romans, pracę i dziecko. Ale także chorobę, pustkę, błędy czy traumatyczne przeżycia – które oczywiście nie są przyjemnymi doświadczeniami, ale wiele mogą nas nauczyć, zarówno o nas samych, jak i o otaczającym nas świecie.Ciepła, zabawna książka, która zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących kobiety pytań. To także praktyczny poradnik, podsuwający rozwiązania wielu codziennych problemów. Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta, Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę, Seksownik (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło”. Małgorzata Szcześniak – polonistka, pedagog, dziennikarka. Była redaktorką prowadzącą w miesięcznikach o tematyce kobiecej. Autorka poradnika psychologicznego Sukces w rozmiarze XXL.
Data wydania: 2018-05-16
ISBN: 978-83-8132-035-1, 9788381320351
Wydawnictwo: Zwierciadło
Stron: 224

Autor

Katarzyna Miller Katarzyna Miller
Urodzona w 1962 roku w Polsce
Psycholożka,psychoterapeutka, felietonistka, nauczycielka akademicka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej...

Pozostałe książki:

Chcę być kochana, tak jak chcę Nie bój się życia Być kobietą i nie zwariować Kobiety od A do Z Bajki rozebrane Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller Kup kochance męża kwiaty Poznaj siebie Bez cukru, proszę Daj się pokochać dziewczyno Instrukcja obsługi faceta Królowe życia To Twoje życie Być synową i nie zwariować Droga Kasiu, jak żyć lepiej? Instrukcja obsługi kobiety Instrukcja obsługi toksycznych ludzi Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak? Królowe życia i król Strach. Moc uczuć, tom 3 Słone ciasteczka. 10 opowiadań erotycznych Życie jest fajne Blaski życia Być córką i nie zwariować Być kobietą i wreszcie zwariować Moc uczuć. Radość Moc uczuć. Wstyd W życiu jak w kinie Znaleźć faceta i nie zwariować Zró to kochanie Życie od A do Z Być parą i nie zwariować Fontanna miłości Instrukcja obsługi dzieci Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień Jak pies z kotem czyli o radości i złości w miłości Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller Mam faceta i mam... problem Męskie sposoby na damskie rozmowy Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller Pisać. Rozmowy o książkach Poczuj życie. Karty symboli Porozmawiajmy o seksie Seksownik, czyli mądrze i pikantnie
Wszystkie książki Katarzyna Miller

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Życie jest fajne? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@milena9
2020-07-29
6 /10
Przeczytane

Mam co do tej książki mieszane uczucia. Z jednej strony wartościowe jest w niej podejście Katarzyny Miller do terapii, opowieść o tym, jak sama mając trudne relacje z mamą udało się jej pokonać dorosłego wewnętrznego krytykującego rodzica. Szczerze opowiada o swoich związkach, stosunkach z teściowymi, trudnej sztuce bycia asertywnym, ale przede wszystkim o bardzo ważnym temacie jakim jest molestowanie w pracy. Pokazuje także jak reagować w wielu trudnych sytuacjach bez uszczerbku na własnych nerwach.
Minusem przynajmniej dal mnie jest język jaki jest używany na określnie dzieci bachor nie wydaje mi się najlepszym określeniem. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że od romantycznej miłości ważniejszy jest byt, ale to tylko moje zdanie.

× 3 | link |
@Brzezina
2022-06-07
7 /10
Przeczytane

Ciekawa, zabawna i życiowa książka, napisana w formie dialogu. Bardzo polecam.

× 3 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Życie jest fajne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat